11

@tomek8756 Polityczna poprawność na naprawdę żenyjacym poziomie. Wycofajmy tę literę z alfabetu jeszcze.

0

Ale z Realem sparing dobry dzień i godzina, sobota 23. Potem rano Błachowicz z Pereirą walczy.

0

@Kapitan_SW No tak, u nas w tym momencie nie ma takiej pozycji na jakiej on gra.

1

@gumaz Niesamowity debil

1

@Comentateiro Nie jestem jak kret, bo nie jestem ślepy, mam bardzo dobry wzrok. Tak jestem antydemokratą, nie lubię demokracji, bo ludzie jak ty uważają się za mądrych i idą głosować.

0

@Firestone XDDD

0

@Comentateiro Ja to uwielbiam te twoje bajki z mchu i paproci XD

10

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

10

Komentarz usunięty

0

@TheNekro94 A efekt taki sam. Tu trup i tu.

1

@Deviler Na pewno taka by było XDD To dlaczego z broni czarnoprochowej nikt do siebie nie strzela?

0

@MESSIah16 Fajnie jakby np. w jakimś średnim angielskim klubie albo gdzieś we Francji się odbudował.

1

@RosjaninBut Najważniejsze, że nikomu niewinnemu nie zrobili krzywdy.

1

@Barca1922 FEN jest akurat sportową organizacją.

3

Ludzki mózg jest w stanie zniekształcać nasze wspomnienia. Mieliście może tak, że pamiętaliście jakiś dialog w filmie i wydawało wam się, że go znacie, po czym po kilku latach gdy znowu go obejrzeliście to ten sam dialog był już trochę inny przy zachowanym sensie o co chodziło?

0

@Bartek_VEB Żyj tymi marzeniami XD

0

@AlwaysBlaugrana Nie chowają swoich poglądów na sprawy społeczne, ale okej.

0

@Hosh No, ale tam Niemcy.

4

@Sulimo Ale to trzeba być naiwnym, żeby myśleć, że Ukraina zgodzi się na ekshumacje i pójdzie nam w jakiejś sprawie na ręke nie teraz, gdy jest słaba i zdana na nas, tylko wtedy, gdy już wojny nie będzie. XD

0

@fcbarcafan19 Patrz a od razu ty się odezwałeś. Ceń siebie trochę wyżej.

0

Komentarz usunięty

0

@kuz Tak głupiego porównania dawno nie słyszałem.

74

@macio_944 Normalna sprawa, bo to są występy standuperskie, których się nie nagrywa i nie udostępnia, bo są częścią całej trasy i mogą się powtarzać. Ale jak zwykle virginy muszą się spłakać XDD

2

@Comentateiro XDD ale to trzeba być naiwnym.

12

@RosjaninBut U nas w Polsce i tak to jest we wstępnej fazie. W takim USA bardzo niszcza tym dzieci już od samych przedszkoli.

1

@Tomo1989 Ale przeżywasz jak mrówka okres

2

@kryhaa Dokładnie XD

0

@Kgorecki2500 Nie no, Le Pen to nie jest żadna skrajna opcja.

6

Timmy to przeciętny gość. Wpadek ma za dwóch. Mama, tata, Vicky ciągle rozkazują mu Leżeć! Lecz żalu jad i bólu grad Nie dręczą nigdy go Dwóch złotych rybek moc mu życzeń spełni sto Gdyż tak naprawdę są To jego Wróżkowie chrzestni, wróżkowie Rożdżki w ruch Łapką jeden ruch Wróżkowie Chrzestni wróżkowie Łubudu raz dwa Rach ciach szach mat Bezsens Głupia gęś Zgniły łoś W szklance sok Wielki wąż Piękny tort Frytki też Czoko szok Wróżkowie chrzestni, wróżkowie Odbija ci to niezły trik Bo wróżków chrzestnych masz Akurat! Tak!!!


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?