1

A skąd wiesz, że nie mamy planu B? Co za ludzie tutaj są.

1

Już wiesz, że nic tego, bo napisało to źródło podobne do MD.

0

Myślisz, że przyjdzie po to aby być rezerwowym w Barcelonie mimo jeszcze dobrego wieku i umiejętności?

0

Podaj mi przykład tak solidnego zmiennika, którego kupimy za mniejszą cenę.

0

Jak chce odejść to oni muszą mu w tym pomóc, nie zwalaj wszystkiego na zarząd, to Martino ustawiał go na 9-tce. A po za tym mnie się wydaje, że w Chelsea będzie rezerwowym, bo w taktyce Mourinho każdy musi bronić i atakować a na dodatek pracować w pressingu (a Cesc te rzeczy średnio wykonuje). Widzeliście jak Mata skończył w Chelsea.

3

Rakiticia Thiago zjada na śniadanie? Hahahahahha, chyba największa głupota jaką słyszałem na tej stronie. :D

2

Wtedy nie byłby to "Mes que un club"

0

Taki rynek, co zrobisz?

0

Rakitic jest lepszy od Cesca. Widziałeś mecze Cesca z Realem i City (gdy grał na pomocy)? Oni go tam zabiegali zwyczajnie i o 7 lat starszy Xavi ma od niego lepszą kondycję, na takie średniaki typu Valladolid, Vallecano. Rakitic ma lepsze warunki fizycznei to typowy walczak.

1

Tak ciężko logicznie pomyśleć i zrozumieć, że pewnie się kontaktował z Luisem Enrique.

0

Ja za Laportą nie przepadałem, ale być może dobrze byłoby żeby wrócił.

0

Jeszcze go nie kupiliśmy.

0

Jeżeli Messi rusza się jak mucha w smole, to znajdź mi określenie jak ty się ruszasz.

0

Jeżeli tak to pewnie Xavi też będzie musiał odejść.

2

Z Iniestą to chyba trochę przesadzili.

0

Nie trzeba mu tego mówić, on o tym dobrze wie.

1

Bo się nie znasz.

0

Nawet nie wiesz co oni robią w danym momencie, a po drugie to nawet okienko transferowe się nie zaczęło.

0

Dokładnie.

0

0

A no tak zapomniałem, wy negocjacje rozpoczynacie już od rekordowych sum a potem piłkarze kosztują po 90 milionów Euro.

2

To chyba nie wiesz kto to jest Rakitic.

0

Weź skończ gadać głupoty.

0

Piłkarza kupuje się nie na rok tylko na 5 lat.

2

Jeszcze się dobrze okienko transferowe nie zaczęło.

0

Spokojnie jeszcze nabierze masy, oglądałem ostatnio zdjęcia Thiago Silvy jak miał 23 lata i wyglądał tak samo, I Marquinhosowi jej przybędzie.

1

"Polityka transferowa Barcy jest chora...." taki jest teraz rynek transferowy i jeżeli chcemy solidnej obrony to trzeba dawać dużo kasy.

0

W Bayernie grał mniej niż w Barcelonie.

0

Pedro.

0

Bradzo możliwe, że Pedro nie będzie w następnym sezonie w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?