skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A skąd wiesz, że nie mamy planu B? Co za ludzie tutaj są.
1
Już wiesz, że nic tego, bo napisało to źródło podobne do MD.
0
Myślisz, że przyjdzie po to aby być rezerwowym w Barcelonie mimo jeszcze dobrego wieku i umiejętności?
0
Podaj mi przykład tak solidnego zmiennika, którego kupimy za mniejszą cenę.
0
Jak chce odejść to oni muszą mu w tym pomóc, nie zwalaj wszystkiego na zarząd, to Martino ustawiał go na 9-tce. A po za tym mnie się wydaje, że w Chelsea będzie rezerwowym, bo w taktyce Mourinho każdy musi bronić i atakować a na dodatek pracować w pressingu (a Cesc te rzeczy średnio wykonuje). Widzeliście jak Mata skończył w Chelsea.
3
Rakiticia Thiago zjada na śniadanie? Hahahahahha, chyba największa głupota jaką słyszałem na tej stronie. :D
2
Wtedy nie byłby to "Mes que un club"
0
Taki rynek, co zrobisz?
0
Rakitic jest lepszy od Cesca. Widziałeś mecze Cesca z Realem i City (gdy grał na pomocy)? Oni go tam zabiegali zwyczajnie i o 7 lat starszy Xavi ma od niego lepszą kondycję, na takie średniaki typu Valladolid, Vallecano. Rakitic ma lepsze warunki fizycznei to typowy walczak.
1
Tak ciężko logicznie pomyśleć i zrozumieć, że pewnie się kontaktował z Luisem Enrique.
0
Ja za Laportą nie przepadałem, ale być może dobrze byłoby żeby wrócił.
0
Jeszcze go nie kupiliśmy.
0
Jeżeli Messi rusza się jak mucha w smole, to znajdź mi określenie jak ty się ruszasz.
0
Jeżeli tak to pewnie Xavi też będzie musiał odejść.
2
Z Iniestą to chyba trochę przesadzili.
0
Nie trzeba mu tego mówić, on o tym dobrze wie.
1
Bo się nie znasz.
0
Nawet nie wiesz co oni robią w danym momencie, a po drugie to nawet okienko transferowe się nie zaczęło.
0
Dokładnie.
0
Ani Mascherano ani Alexis nie odejdą, Bartomeu mówił.
http://dumakatalonii.pl/kategorie/6-wypowiedzi/19982-bartomeu-mascherano-zostanie-w-barcy
0
A no tak zapomniałem, wy negocjacje rozpoczynacie już od rekordowych sum a potem piłkarze kosztują po 90 milionów Euro.
2
To chyba nie wiesz kto to jest Rakitic.
0
Weź skończ gadać głupoty.
0
Piłkarza kupuje się nie na rok tylko na 5 lat.
2
Jeszcze się dobrze okienko transferowe nie zaczęło.
0
Spokojnie jeszcze nabierze masy, oglądałem ostatnio zdjęcia Thiago Silvy jak miał 23 lata i wyglądał tak samo, I Marquinhosowi jej przybędzie.
1
"Polityka transferowa Barcy jest chora...." taki jest teraz rynek transferowy i jeżeli chcemy solidnej obrony to trzeba dawać dużo kasy.
0
W Bayernie grał mniej niż w Barcelonie.
0
Pedro.
0
Bradzo możliwe, że Pedro nie będzie w następnym sezonie w Barcelonie.