0

@El dominatore Po pierwszym zdaniu można przestać czytać.

2

@Arkon Gdyby od boksu odciągnęli Szczęsnego to TVP wzrór jak chodzi o sport.

1

@msmsms No tutaj za dużo osób mających za mało wspólnego z praktyczną grę się wypowiada, co widać, jak interpretują niektóre sytuacje. Widać, że się nigdy w takiej bądź analogicznej sytuacji boiskiewej nie znaleźli, a oczekują wtedy od piłkarza innego zachowania. Jak jest meczi dużo osób komentuje daną sytuację, to kompletnie źle ją interpretują i na dodatek za bardzo kierują się emocjami.

1

@trolownik Sport na zawodowym poziomie po prostu, nie ma już nigdzie takiego romantycznego podejścia.

1

No to witamy Antek!

17

@daniel32778 Serio, że ludziom nie znudziło się pisać takich głupot.

1

@kielon93 XDDD typie co z tobą jest nie tak?

2

@MontelQ Tak, zarówno Arabowie jak i Polacy bywają bardzo konserwatywni, więc niedziwne, że tak jest. Ale mi to nie przeszkadza.

0

@SinMistico Łykaj dalej wszystko jak pelikan i się nastawiaj

0

@Maniek9444 Masvidal tojest kot

0

@BigShaq Tak chłopak dwudziestoletni w czasach dużej wiedzy na temat treningu, odnowy biologicznej i monitorowania zmęczenia zdechnie w trakcie sezonu, bo nie był na wakacjach. Nie, to tak nie wygląda.

0

Jakie macie wyniki w wyciskaniu, przysiadzie i martwym, osoby które cos tam ćwiczą?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Jest dzisiaj szansa na pierwszego w historii zawodowego boksu w Polsce mistrza świata w kategorii średniej. Trzymamy kciuki za Maćka Sulęckiego.

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

4

@Chwytliwy Czekam z niecierpliwościa ;)

8

@FafitFCB XDDDDD

0

@AdrianGajewski2005 XDDDD no tak przecież to takie izi

5

@blaugrana1980 Ja to bardziej widzę, że tu wszyscy jarają się transferami Realu i ich zawodnikami.

0

@gorgota

odpalmy, przypomnijmy i ekscytujmy się łazarskim gladiatorem

1

@kerouac Fury, Gołowkin.

0

@Bruttal A kto powiedział, że grałby w 1 składzie. Po za tym z Antkiem jest jak z Jamesem, w 4-3-3 nie ma dla niego pozycji i tyle. A jako fałszywa 9 też kiepsko, bo jest lewonożny i niepotrzebnie dublowaliby się z Messim (coś jak Dybala w kadrze), więc Suarez jest lepszą opcją. Po prostu.

0

@rado_Barca Ani jeden ani drugi nie gra na pozycji Suareza.

1

@chavez Po prostu traktuj informacje z mediów z przymrużeniem oka i nie napalaj się na nic.

5

@ddanioofcb Serio myślisz, że ktoś na poważnie się do tych głupot odniesie?

2

@Barwindg Dla ciebie to jest pan Dariusz.

0

@Encore Golovkin też nie ma pasów a Andrade ma w wadze średniej, uważasz, że jest lepszy od GGG, bo ma pas? Pas to jest w dużej mierze kwestia prowadzenia w boksie zawodowym, umiejętnościami Fury jest numer 1, żadne psy mu do tego nie są potrzebne, chociaż zapewne niedługo je zdobędzie.

0

@Encore No i co z tego, że bez pasów? XD

0

@Pawlak1992 Sauerland stwierdził jeszcze po walce, że wszystko przebiegło tam w porządku i jeszcze Krzysiek przecież też sfaulował Briedisa. Brak słów... Boks to jest piękny sport, ale niestety to już jest bardziej biznes.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?