skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin000019 A to prawda, Ramos fizycznie silny na pewno, ale bark w bark z Messim przegrywał.
0
@barcelonaLM On jest z Warszawy ten typo?
0
Komentarz usunięty
3
@Criss18Barca Zaraz przyjdzie ten pimpek co na każdym kroku podkreśla, że PiS i PO to wcale nie te same partie XD
0
@Darkfin Ogólnie zestawiajac w biciu się znane osoby konserwstywne i liberalne, to konserwatywne izi win
1
@Borneo Oooo jest mój ulubieniec, jeden z pierwszych który przeszedł tą chorobę w kraju XDD
3
@ElKamil A to jest subiektywna opinia tego użytkownika o opinii Messiego. I co?
0
@sonek No w sumie najlepsze
2
@Yosemite Grosza daj Argentyńczykowi
0
@Kgorecki2500 I kto przyjdzie następny?
0
@Survier Z tiktoka (nie)stety
6
Wiecie co to jest odwrotny egzorcyzm?
Jak diabeł każe wyjść księdzu z dziecka XD
3
To, że Leo odszedł, wiadomo smutno i wielka szkoda, że odchodzi taka legenda. Ale mnie najbardziej denerwuje, że idzie do tego je**nego PSG..
0
@HighestInTheRoom Jeśli ma być tam powiedzmy 3-4 kapitanem to nie ma problemu dla mnie, i jak widać reszcie drużyny to nie przeszkadza.
0
@HighestInTheRoom XD że ktoś wyciaga wnioski z tej sytuacji z Chiellinim i pisze o mentalnym zjedzeniu XD
0
@ElTomas Bo pewnie widział, że może się to nie udać i skończyć się stratą w złym sektorze boiska, co może skutkować kontrą Juve. Już nie przesadzajmy, on jest jednym z najinteligentniejszych piłkarzy w historii, on widzi, co się dzieje na boisku, jak ma piłkę.
0
@CzarnyRycerz Utarte schematy gadasz, wszystko zależy od charakteru, do każdego trzeba podchodzić indywidualnie, są zawodnicy na których krzykniesz i ich to zmotywuje, są tacy, którym nie wyjdzie jedna, druga akcja, jeszcze na nich krzykniesz i są stłamszeni do końca meczu. Nie generalizuj tak i nie wypisuj popularnych sloganów, bo to jest wszystko dużo bardziej skomplikowane niż ci się w móżdżku może wydawać.
0
@ElTomas Rozumiem, że to żart?
4
@CzarnyRycerz Dalej ludzie uważają, że aby być kapitanem, trzeba krzyknąć na innych
0
@robsesh Nie każda drużyna ma jakość pressingu tamtego Liverpoolu.
6
@Przemek2323 Nie wyciągają wniosków, tylko piszą, że przyzwoicie wygląda gra w tym meczu.
3
@tomek8756 Hahahaha dawajcie jeszcze jakieś warianty co tam, jak już się je*ać to bez gaci.
0
@DonAndrzejos Bekę kręcisz nie?
0
@BrzydkiAS To już tylko jego interpretacja.
8
@Barca1992 Zwykłymi kawałkami gó*na są ci dziennikarze i ludzie nadający tak łatki innym.
6
Komentarz usunięty
2
@koziar Oj takie pie****nie, równie dobrze, jak drużyny stawiają na 16-17letnich bramkarzy to też jest desperacja?
1
@Survier No ja uważam, że jeśli Koeman podejmie decyzję, że odstawia Pique to Garcia-Araujo to najlepszy możliwy wybór.
2
@DonAndrzejos Griezmann charakterologicznie top?
0
@Blanco16 Wygrali coś?