0

@marcin000019 A to prawda, Ramos fizycznie silny na pewno, ale bark w bark z Messim przegrywał.

0

@barcelonaLM On jest z Warszawy ten typo?

0

Komentarz usunięty

3

@Criss18Barca Zaraz przyjdzie ten pimpek co na każdym kroku podkreśla, że PiS i PO to wcale nie te same partie XD

0

@Darkfin Ogólnie zestawiajac w biciu się znane osoby konserwstywne i liberalne, to konserwatywne izi win

1

@Borneo Oooo jest mój ulubieniec, jeden z pierwszych który przeszedł tą chorobę w kraju XDD

3

@ElKamil A to jest subiektywna opinia tego użytkownika o opinii Messiego. I co?

0

@sonek No w sumie najlepsze

2

@Yosemite Grosza daj Argentyńczykowi

0

@Kgorecki2500 I kto przyjdzie następny?

0

@Survier Z tiktoka (nie)stety

6

Wiecie co to jest odwrotny egzorcyzm?
Jak diabeł każe wyjść księdzu z dziecka XD

3

To, że Leo odszedł, wiadomo smutno i wielka szkoda, że odchodzi taka legenda. Ale mnie najbardziej denerwuje, że idzie do tego je**nego PSG..

0

@HighestInTheRoom Jeśli ma być tam powiedzmy 3-4 kapitanem to nie ma problemu dla mnie, i jak widać reszcie drużyny to nie przeszkadza.

0

@HighestInTheRoom XD że ktoś wyciaga wnioski z tej sytuacji z Chiellinim i pisze o mentalnym zjedzeniu XD

0

@ElTomas Bo pewnie widział, że może się to nie udać i skończyć się stratą w złym sektorze boiska, co może skutkować kontrą Juve. Już nie przesadzajmy, on jest jednym z najinteligentniejszych piłkarzy w historii, on widzi, co się dzieje na boisku, jak ma piłkę.

0

@CzarnyRycerz Utarte schematy gadasz, wszystko zależy od charakteru, do każdego trzeba podchodzić indywidualnie, są zawodnicy na których krzykniesz i ich to zmotywuje, są tacy, którym nie wyjdzie jedna, druga akcja, jeszcze na nich krzykniesz i są stłamszeni do końca meczu. Nie generalizuj tak i nie wypisuj popularnych sloganów, bo to jest wszystko dużo bardziej skomplikowane niż ci się w móżdżku może wydawać.

0

@ElTomas Rozumiem, że to żart?

4

@CzarnyRycerz Dalej ludzie uważają, że aby być kapitanem, trzeba krzyknąć na innych

0

@robsesh Nie każda drużyna ma jakość pressingu tamtego Liverpoolu.

6

@Przemek2323 Nie wyciągają wniosków, tylko piszą, że przyzwoicie wygląda gra w tym meczu.

3

@tomek8756 Hahahaha dawajcie jeszcze jakieś warianty co tam, jak już się je*ać to bez gaci.

0

@DonAndrzejos Bekę kręcisz nie?

0

@BrzydkiAS To już tylko jego interpretacja.

8

@Barca1992 Zwykłymi kawałkami gó*na są ci dziennikarze i ludzie nadający tak łatki innym.

6

Komentarz usunięty

2

@koziar Oj takie pie****nie, równie dobrze, jak drużyny stawiają na 16-17letnich bramkarzy to też jest desperacja?

1

@Survier No ja uważam, że jeśli Koeman podejmie decyzję, że odstawia Pique to Garcia-Araujo to najlepszy możliwy wybór.

2

@DonAndrzejos Griezmann charakterologicznie top?

0

@Blanco16 Wygrali coś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?