0

@CriminalFCB No bolało jak Suarez odszedł...

0

@kiper09 Niech jeszcze zapłaci Barcelonie połowe z przyszlego jego kontraktu od Arabów.

0

Według was Ancelotti out? Perez raczej planuje rewolucje sądząc po ostatnich ruchach, więc może na trenera by się skusił. Tylko kto za niego?

11

@Comentateiro Tak, bo nikt z ofensywnych graczy nie zapewnia takich liczb jak on.

0

@Dejvo Jakich ja chce? Raczej nikt nie chce takiego składu jak teraz XD

1

@Faro Alonso, Roberto, Garcia, Kessie i Torres razem w pierwszym. Przecież to jest jawny sabotaż

1

Ale skład xD Szczerze to odechciało mi się już oglądac meczu

3

Neymar już był gotowy do świętowania, ale zobaczył, że Messi schodzi do szatni i poszedł z nim. True friends.

2

@takisobiektos Hiszpan jednak broni wszystko co się da

0

@JoeBlack Szkoda, jakby miał mocniejszy mental, to już jego gra w ogóle byłaby kosmosem

0

@TheNekro94 To prawda, kilka szlemów też mógłby dopisać.

0

@Medium Jednak gdyby nie tyle przerw i kontuzji, to prawdopodobnie grałby jeszcze lepiej.

0

@FcPortoFan1999 U Federera najbardziej szkoda tego Wimbledonu gdzie grał z Novakiem. 40;15 przy swoim serwisie i w głupi sposób oddał :/

1

@KSSniper Nie łap za słówka. Napisałem chociaż, a nie że na tylu by skończył ;D

0

@FcPortoFan1999 Swoją drogą jestem ciekawy do jakiego wieku pogra Novak, bo Nadal już zapowiedział, że następny sezon jest jego ostatnim.

1

@FcPortoFan1999 Czy ja wiem, wydaję mi się, że bez tylu przerw i rezygnacji miałby te chociaż 3 więcej.

0

Czy Rafael Nadal miałby juz 30 +/- szlemów bez tylu kontuzji i zamknąłby dyskusję o najlepszym tenisiście w historii?

0

@Kluivert_P Szczerze, to wystarczy że pudzian trafi na gardę zamachowego z całej epy, to już podłączy szpilę. Ostatnie walki jego w boksie nie napawają optymizmem.

0

@Kluivert_P Ten zawodowy bokser to dostawał od freaka po mordzie wiatrakami, a co dopiero jak pudzian jednego trafi

1

@bartas97 Chwilę wcześniej to nie dał karnego dla Sevilli

0

Za dwa dni narodowy to można typować.
Pudzian ko/tko - chodzą głosy w kuluarach, że pudzilla celuje w ko/tko a nie żadne sprowadzenia i ubicie w parterze, chociaż walka pokaże.
Parnasse może mieć ciężko, ale myślę że decyzja wypunktuję Ziółkowskiego. Idzie wage wyżej, jednak z Rajewskim poradził sobie dużo lepiej niż Marian.
Mamed jak nie znokautuje w pierwszych 5-7 minutach, to Scott to bierze. Sam mówił, że chce po prostu wygrać i iść dalej, czyli sam już sugeruję, że będzie starał się przeleżeć na nim jak najwięcej.
Materla dostanie ko/tko w pierwszej rundzie. Odporność już praktycznie zerowa, co było widać w jego ostatnim pojedynku w rewanżu po latach.

0

@RafiVeB Ale kontakt był. Nie zgrywaj szefa

6

Oczywiscie najlepsza powtorka nie zostala pokazana na varze XDD

73

@Messibestplayerintheworld Jaki niewolnik skoro on chce zostać xd

0

@Ojciec5tkidzieci co to za tłumacz na zdjeciu?

1

Ferran to totalny niewypał, a ludzie chcą żeby poszedł za tyle co przyszedł. Tak to nie działa, jak opchniemy go chociaż za 20 mln to będzie dobrze.

1

@Lola120 Bo juz ledwo co stoi?

0

@barteq Powiedział powiedział

4

Borek serio powiedział, że Lewandowski ma więcej asyst niż Suarez XD No ale nie ma się co czepiać, on to wszystko z głowy bierze, a nie zapisuje...

0

Rune - Medvedev czemu opóznione aż tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?