siael
Dołączył/a: październik 2011
Katowice
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi nie był winnym przekrętu podatkowego, ale madritistas i tak wiedzą swoje i powołają swoich ekspertów w komisji El Jarka
0
Ronaldo jak król Francji Ludwik XIV- "Państwo to ja". Nabijając się z niego, nabijasz się równocześnie z Realu i Portugalii. W sumie jest też ziemianinem wiec obrażając go obrażasz planetę Ziemię. I najpewniej też kosmos...
Jego megalomania nie zna granic, a ona się potem dziwi że nie jest taki popularny jak Messi...
0
no i warto zauważyć że swoją akcją wymanewrował też drugiego Portugalczyka
0
Koleżanki i koledzy czego Wy od nich oczekujecie, skoro oni nawet jak 5:0 dostali to mieli jakieś "ale" i wznosili protesty. To spuścizna po poprzednim trenerze, lata miną zanim w Hiszpanii przestanie sie rozmawiać w ten sposób. Gdyby nie sędziowie których tak strasznie krytykują, byli by za Nami nie 6 a 10pkt do tyłu
0
sędzia w meczu popełnił 1 błąd który można uznać za będacy na korzyść Barcelony. Na jej niekorzyść popełnił tych błędów o 1 więcej
0
nie sędziował na korzyść Realu, bo za faul na Fabregasie powinniśmy mieć karny i mecz wyglądałby zupełnie inaczej. Real w tym sezonie potrafi strzelać bramki tylko z karnych Nie dziwię się sędziemu że nie dał karnego za kontakt Ronaldo z Mascherano- pewnie miał w głowie chamskie symulanctwo tego pierwszego z meczu z Juwentusem
0
kiedy biali przegrają na Santiago Bernabeu na wiosnę, na okładce Asa i Marki będzie zdjęcie księżyca i napis że jego niekorzystne tego dnia promieniowanie wypaczyło wynik
0
ciężko mówić że Mourinho przerwał dominację Barcy, odbierając jej tylko 3 trofea na 9
0
@Blanco8080
nie chodziło mi o potencjał ofensywny ale bardziej o wkład w obronę i zostawianie wolnych przestrzeni
0
U Nas gole potrafi zdobywać przecież cały zespół. Jedyną alternatywą dla tego co proponuje Martino jest gra z klasyczną potężną 9 typu Zlatan albo Lewandowski, który rozepchałby sobie miejsce- a wiadomo że taką opcją nie dysponujemy. Ustawienie z Messim na szpicy nie dało Nam zwycięstwa od kilku dobrych klasyków
0
pomyśl o satysfakcji jaką będziesz miał kiedy zobaczysz ich miny po porażce Realu :)
0
Real jest słaby na skrzydłach i myślę że to tamtędy dzisiaj Barca będzie próbowała dochodzić do sytuacji, stąd pomysł z Messim i Neyem po bokach i Fabsem do ściagania obrońców i zageszczania środka pola. Ani Marcelo, ani Arbeloa nie są nie do przejścia. Do tego Cristiano niewiele wnosi do obrony. Jak bedziemy sie znowu cisnąć środkiem to kiepsko
0
Pique kompletnie nie radzi sobie z Ronaldo- prawie nigdy nie radził, za wyjątkiem pojedynczych przypadków. Puyol trochę lepiej ale już nie jest tak zwrotny jak kiedyś i wraca po kontuzji. Dani niegdyś Cristiano ładnie wyłączał, tylko żeby to osiągnąć musi bardziej dbać o zabezpieczanie tyłów anie hurra i do przodu
0
Mam obawy że w sobotę będzie tak- Real będzie Nas kosił a sędziowie nie będą tego gwizdać. Potem Pique pierdnie koło Ronaldo i dostanie kartkę.
Sędziowie przewidzieli już też pewnie karnego dla Realu, bo bez tego ta maszynka za setki milionów nie potrafi ostatnio wygrywać. A przegrać przecież nie moga bo to może oznaczać koniec walki o ligę i spadek oglądalności. Z roku na rok błędy sędziów zaczynają coraz bardziej psuć mi przyjemność z oglądani meczów
0
chłopak ma takiego pecha...ubiegły sezon miał stracony, w tym kiedy mogła sie pojawić dla niego iskierka nadziei los mu ją odebrał. masakra
0
aż dziwne że żadna gazeta nie zwraca uwagi na chamską symulkę Ronaldo. gdyby to był jakiś zawodnik Barcy to byłby już na okładkach
0
gdyby nie spontaniczne wyjścia Iniesty z piłką do przodu to w drugiej połowie ani razu nie zbliżylibyśmy się nawet do pola karnego Milanu, to bym wziął pod uwagę przy jego ocenie
0
A kim Ty jesteś żeby mówić że Mascherano jest nikim? Popełnił poważny błąd tak samo jak w poprzednim meczu z Milanem, ale takie rzeczy zdarzają się najlepszym. Bardziej winię Tatę za to że nie wystawił Bartry niż El Jefecito za kiepską dyspozycję
0
remis to tylko i wyłącznie kwestia pojedynczego błędu. Milan wczoraj absolutnie nic nie pokazał po 15 minucie, my zagraliśmy naprawdę nieźle. bez porównania z ubiegłym sezonem pod względem dyscypliny i konsekwencji
0
Czekam aż sędziowie będa mogli do raportów z meczu załączać również powtórki z telewizji. Wtedy takie sk***syństwo jak niegdyś podeptanie Messiego by zostało ukarane. Teoretycznie możesz komuś nawet nóż w żebra wbić na meczu , jak sędzie nie zauważy to nie dostaniesz kary- przesadzam oczywiście, ale chodzi mi o podkreślenie absurdu
0
Mam nadzieję że się doleczy na Classico, bo bez niego będzie ciężko. W meczu z białymi będziemy potrzebowali wysokich i doświadczonych zawodników. Bartra ostatnio radzi sobie świetnie ale Pique wie jak grać przeciwko Ronaldo. Alves nie radzi sobie z nim tak jak kiedyś i dlatego na prawej flance potrzebujemy dobrej asekuracji i przewidywania
0
fajnie że przetłumaczyliście ten artykuł z zonalmarking bo oni mają zawsze ciekawe analizy, chociaż trudno nie zauważyć że wkradło się troszke błędów. tym niemniej dzięki n00stress za propagowanie świadomości taktycznej wśród kibiców :)
0
do Zubiego mamy raczej pretensje o transfery których nie zrobił a nie o te które załatwił
0
cóż za radość...
0
dzięki zmianom wprowadzonym przez Tatę w końcu klasyczna 9 może mieć u Nas racje bytu. a dobry stoper to konieczność. Z zaznaczeniem jednak że nie powinien grać kosztem Bartry tylko kosztem Pique, który był nagorszym zawodnikiem w ubiegłym sezonie i w tym też nie prezentuje równej formy
0
irytuje mnie że zawsze jak ktoś zagra w Europie jeden(!) świetny mecz to już się pojawia milion plotek transferowych. Januzaj jest wychowankiem Anderlechtu i ManU a tiki takę widział co najwyżej w telewizji, ale już się go przymierza do Barcy
0
No w ostatnich trzech meczach w jakich zagrał był lepszy od Pique w każdym aspekcie gry. I, co jest bardzo ważne, przestał mu oddawać za każdym razem piłkę do rozprowadzenia do przodu tylko sam zaczął i to z dobrym skutkiem. Ostatnie ale nie najmniej istotne- jest szybszy od Gerarda
0
mnie cieszy że Song wczoraj nie bawił się w zastępowanie Xaviego czy Fabregasa tylko zajął się tym co jest zespołowi najbardziej potrzebne- szybkimi odbiorami i przekazywaniem piłki do ofensywnie nastwionych kolegów. Od rozgrywania mamy wirtuozów Xaviego, Iniestę i Fabregasa.
0
bluźnisz. Song wczoraj totalnie zdominował środek pola i to jemu głównie zawdzięczamy kontrolę nad meczem w drugiej połowie. Genialnie się zastawiał, zawsze był dobrze ustawiony i widać było że ktoś taki jest Nam potrzebny na mecze z silniejszymi fizycznie przeciwnikami, bo wczoraj Alex przestawiał piłkarzy Valladoid jakby nic nie ważyli
0
takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. nie oczekuję od nich walki jak o złote gacie przy spokojnym prowadzeniu 2:0. Dowiezienie dobrego wyniku to jest rozsądek jakiego brakowało mi w Naszej grze rok temu