siael
Dołączył/a: październik 2011
Katowice
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
ja nie rozumiem polityki Pereza momentami. James to był świetny ruch, mają "10" na długie lata. Po co sprowadzali Danilo? Carvajal nie dość że jest ich wychowankiem, to do tego jest bardzo dobry. No i Hiszpan, to też się bardzo liczy. Po co im kolejni najemnicy? Powró De Gei ma sens pod tym względem, ale Pogba, Reus i Verratti, w momencie kiedy bardziej im potrzebny ktoś w stylu Luisa Gustavo? I tak mają przesyt ofensywnego talentu w środku pola. Zespół powinien być zbalansowany
3
i tu zagwozdka, oceny wystawić za cały mecz czy tylko za te pierwsze 45 minut jakie miało sens?
1
Barca ma też Suareza, Neymara czy Iniestę- o czym boleśnie przekonały się ManCity i PSG
0
to jest wszystko po to żebyśmy nie mogli zgarnąć triplete... ;)
7
Ciekawe że na Lowa i reprezentację taka ostra krytyka nie spada. Minęły 2 miesiące od Mundialu i Niemcy zaczęli grać piach. Czemu nikt nie krytykuje Kloppa tak agresywnie, mimo że w tym sezonie jego zespół zawiódł po całości?Heynckes miał do dyspozycji cały skład w formie, a w swym pierwszym sezonie doznał upokorzeń we wszystkich rozgrywkach. Czemu więc takie ataki na Pepa? Ano bo nie jest Niemcem, a nie-swojego im krytykować łatwo. Poza tym do tej pory odnosił takie sukcesy że narobił sobie zawistnych wrogów i masa ludzi nie może sie doczekać aż spotka go coś złego
0
tylko znając go nie zechce i w decydującej sytuacji ostatniego meczu wystawi patelnię koledze zamiast sam strzelać ;) to jest różnica między byciem mistrzem a byciem tylko "najlepszym"
0
to są dla Nas fatalne wieści, bo przecież Nasze wielkie tridente musi jechać na Copa America i wszystkie terminy mamy dopięte co do dnia
0
jeżeli nikt się tego nie spodziewa a oni wyjda z takim nastawieniem (jak w sezonie 2012/2013 kiedy wszyscy myśleli że Bayern będzie próbowal zdominować posiadanie a oni przysiedli do kontr) to Pepa okrzykną geniuszem
3
brak skrzydeł do asekuracji Alby i Alvesa to samobójstwo, Pep na pewno na to nie pójdzie
2
zawsze mi się śmiać chce kiedy czytam o tej mitycznej maszynce do wygrywania Juppa Heynckesa. Gdyby zostałna jeszcze jeden sezon może niektórzy by przejrzeli na oczy- miałskuteczną ,głodną sukcesów drużynę pełna dynamicznych graczy, ale do np Barcy z sezonu 2008/2009 czy 2010/2011 trochę im brakowało. Pokonali Barcę grającą bez natchnienia, trenera i Messiego, Barcę która wtedy poza efektownym zwycięstwem nad Milanem zanotowała przeciętne mecze w Copa del Rey z Malagą, porażki z grającym na luzie Realem i bardzo nieprzekonujący dwumecz z PSG. Bayern w sezonie 2012/2013 był mocny, ale nie mitologizujmy ich znowu tak
1
Ja bym się wcale nie zdziwił gdyby Bayern wyszedł jednak z taką formacją jaką proponują Nam katalońscy dziennikarze, tylko z Dantem zamiast Rafinii. Na papierze to by miało sens bo mieli by dodatkowego człowieka w obronie + Alonso do wyprowadzania piłki, a każdy chyba wie jak dobrzy w wychodzeniu do przodu są Lahm i Bernat. Schweinsteiger mógłby nie tylko asekurować Thiago, ale przede wszystkim naciskać Busquetsa.
1
Dobrze dla widowiska, źle dla Naszych obrońców. Do dzisiaj pamiętam jak wpakował Realowi 4 bramy. W Borussi naprawdę co roku trzymał poziom a teraz w Bayernie pokazuje, że potrafi godnie zastąpić duet Robbery. Liczę że Pique się do niego przyklei i nie będzie odpuszczał
1
Trudno żeby połowa składu Getafe nie życzyła dobrze Realowi- w końcu w tamtejszej szkółce kształcili się jako młodzi piłkarze. Nie wyobrażam sobie jednak takich wypowiedzi ani w lidze angielskiej ani w bundeslidze
10
ludzie! Turan rzucił w kierunku sędziego butem i nic się nie stało, Alba burknął pod nosem i wyleciał. Lahoz to nie jest poważny sędzia, on miał pilnować płynności i przepisowości meczu a takie kartki tylko robią z widowiska pośmiewisko
9
ja mam nadzieję że zarówno oni jak i my wyjdziemy w najmocniejszym składzie. to jest ten mecz, na który co roku najbardziej czekam- mecz najlepszych na świecie
25
Wszyscy którzy twierdzą, że to Perez ustawiał i że Real ma farta nie widzą drugiej strony medalu- to Juve się strasznie poszczęściło! Trafili na najsłabiej dysponowany zespół z pozostałych 3
0
to mam nadzieję że nie będzie jakoś szczególnie płakał jak z nimi wygramy ;)
0
Liczę na Real w półfinale i Bayern w finale. Tym sposobem skończylibyśmy sezon po wygranych z ubiegłorocznymi mistrzami Hiszpanii, Anglii, Francji, Europy/Świata i Niemiec
0
wygraliśmy wszystkie mecze w LM na swoim stadionie- brzmi super. trochę mniej imponująco to brzmi jak sobie uświadomię że było ich raptem 4...
0
żólty kolor to moim zdaniem Montoya- widać było jak wygląda Nasza gra bez Alvesa. Wszystkie akcje szły lewym skrzydłem, nawet Messi olał Montoyę i poszedł grać klepkę z Neymarem i Albą. Montoya ani nie jest szybki, ani techniczny, podaje jedynie do tyłu i nie wnosi w ogóle kreatywności. Jeżeli Dani odejdzie to z prawej strony mamy naprawdę przerąbane
0
Niby przeszłość świadczy na ich korzyść, ale moim zdaniem widać że są w dołku a Real już z niego wyszedł. musimy patrzeć po tym co się aktualnie dzieje. poza tym LM a la liga czy puchar króla to dwie różne bajki. Real nie da sobie wydrzeć awansu na swoim boisku
0
Po tym co wczoraj zobaczyłem nie daję im żadnych szans. Real u siebie nawet w kryzysie wygrywał, co dopiero teraz gdy są w gazie i odzyskali koncentrację
21
najlepsze: Pastore wbił Inieście w plecy- nie ma faulu, Messi pierdnął obok nogi Marquinhosa- żółta kartka. Clettenburg ma reputację nawet na wyspach gdzie zwykle sędziuje
0
czyli już można strzelać półfinały Real-Porto i Barca-Juve
0
Adriano, jedyny nietykalny gracz z pola
1
Nie mogę zmianom Enrique nic zarzucić- to nie z jego winy Pique miał tragiczną minutę w której podał przeciwnikowi a potem zgubił krycie, a Bravo piąstkował zamiast wybijać otwartą ręką. Trener nie może odpowiadać za indywidualne pomyłki zawodników. Przejście na 4:4:2 miało zagwarantować kontrolę- i od razu trochę kontroli odzyskaliśmy
0
teraz już musimy tylko wygrywać. nawet jak Real zrówna się z Nami punktowo to w bezpośrednim dwumeczu mają o jedną bramkę więcej. oto jak zmarnować 3 punty jak najgorsi frajerzy
5
piękne jest to, że w przyszłości wielkie zespoły będą porównywane do Tej Barcy z lat 2008-2012- którą miałem zaszczyt oglądać na bierząco przez te kilka wspaniałych dla piłki lat
0
Bo po częsci to prawda. Ktoś twierdzi że nie mamy linii pomocy w rozegraniu i to jest prawda, bo Rakitic i Iniesta są bardziej zainteresowani grą obronną i osłanianiem skrzydeł niż wbieganiem do przodu. Chyba tylko Xavi trzyma się środka i próbuje rozgrywać w ten sposób. Mecze z City, Realem i z Celtą tylko to potwierdzają
0
Odwołali się, bo wiedzą że ta komisja będzie bronić nawet ewidentnie błędnych decyzji i kartki raczej nie anulują. Ale w ten sposób pokazali, że są rzetelni i bronią swoich graczy