shinthps
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nano22 "Here we go again."
0
od urodzenia*
13
Użytkownik lubiący czytać książki pozdrawia la ramblę
2
@marcin000019 no ja bym bardziej powiedział, że nasi kibice szukają atencji wśród społeczności, do której należą. Kibice innych klubów to bardzo mały odsetek całej tej grupy tutaj.
0
la rambla to uzależnienie czy brak alternatywy? zapraszam do dyskusji : )
0
@escarabajo @Martwy kwestia interpretacji regulaminu to jasne, że występuje na każdym forum. Zakres i forma wpisów różnorakich użytkowników jest przeróżna. I to jest całkowicie zrozumiałe, że ciężko pewne wpisy interpretować tak samo nawet jeśli podlegają pod ten sam punkt regulaminu. Problemem jest brak bycia konsekwentnym w swoich działaniach. Tutaj to bardzo mocno kuleje.
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
9
@BarcaInfo ale po co prowokujesz? prowokacje nie podlegają pod regulamin?
0
@Colon miś gogo
1
chłop chce się pokazać przed transferem do większego klubu
0
@Kluivert_P od nas : )
2
przestałem żyć pasją
3
@MarFan przynajmniej wszyscy tam równo traktowani : )
1
@Janas11224 Przecinek może przy okazji znajdziesz.
3
Wesołego Neymara
1
@kubix05 Gliniarz z Beverly Hills
1
@MaaNDooG sprawdź w bazie danych co porabiają : )
5
@LeoMessi1994 @Szicek10 nigdy bym nie powiedział, że samobójca to tchórz nie znając jego sytuacji, drogi jaką przeszedł. Psychika człowieka potrafi być kruchym zjawiskiem. Już samo zrozumienie depresji jest czymś ciężkim, a właściwie prawie niemożliwym do zrozumienia przez kogoś kto z tego typu zjawiskiem nigdy nie miał do czynienia. To z jakimi blokadami człowiek się spotyka w swojej głowie to coś niewyobrażalnego momentami. Pomimo chęci w człowieku rodzi się coś takiego jak bezsilność, niemoc i żadne pomoce, słowa, porady tego nie przezwyciężą. Bardzo ciężki temat.
0
@VenoM no ja potwierdzam zdanie kolegi @klopx . Z twarzy Margot jeszcze tam jakoś wygląda, choć nadal przeciętnie i są zdecydowanie ładniejsze buźki. Reszta mega przeciętna. Cyca brak, tyłka brak
4
@masq wystarczyło mu tyle napisać i uargumentować to odnosząc się do sedna problemu , zamiast dorzucać do tego porównania sytuacje innych ludzi na świecie w ogóle niezwiązanych z tematem, który poruszył autor.
10
@masq dla Ciebie nie koniec świata. Dla niego ze względu na uczucia do rodziców może to być spore przeżycie. Ty tymczasem wyskakujesz z jakimiś porównaniami. Idąc tym tokiem to w życiu nie ma czymkolwiek się przejmować, bo zawsze się ktoś znajdzie kto ma gorzej.
13
@masq a rozumiesz, że bombowiec to pisze z perspektywy syna? któremu zależało na tym, żeby rodzice byli razem? to porównywanie życiowych sytuacji i wyszczególniane, które lepsze, gorsze uważam za zwyczajnie chore.
17
@masq co Ty w ogóle porównujesz? dla kogoś kto kocha swoich rodziców istotne jest by byli szczęśliwi i to raczej normalne, ze człowiek mocno przeżywa takie rzeczy jak ich rozwód pomimo, że z perspektywy sytuacji i przyszłości to pewnie najlepsza decyzja.
0
@konraden gram z nimi w piłkę chociaż. Mam liceum i orlik pod nosem. Polecam zgrywać mądrego gdzieś indziej
1
@jakub1906 e-sport będzie spotykał się z coraz większym zainteresowaniem. To na pewno. Niemniej do bycia topowym graczem i utrzymywaniu się na szczycie potrzebne jest też coś więcej niż tylko siedzenie przed komputerem. Długie godziny koncentracji wymagają sprawnego umysłu. Do tego potrzebny jest sport, zdrowa dieta. Obecne dzieciaki oprócz kompa wychowywane są mocno na kebabach i mcdonaldach.
Co do reszty się zgadzam. Średnio dzieci są na niższym poziomie sportowym niż wówczas moje pokolenie. I co do tego nie mam wątpliwości widząc jaki obecnie poziom choćby piłkarski prezentują dzieciaki z podstawówki czy nawet licealiści.
6
@Cochise toć łamanie tych punktów regulaminu powoduje, że jest ruch na stronie. Ludzie od wielu miesięcy głoszą o tym wszem i wobec swoim językiem. Dotychczas zero efektu i żadnych zmian nie ma co się spodziewać. Ważne, że się klika
4
Ronaldo do Realu, to Messi do Barcelony. I historia koło zatoczy
3
@Janiama wszystkiego dobrego! życzę powrotu do zdrowia
1
@ksobi @KORTIS teraz strony wyglądają tak:
https://zapodaj.net/73fc50b7ebd0d.png.html