sepek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie i Panie transfer ten był potrzebny gdyż:
- świeżość w drużynie jest potrzebna by była wola walki i głód sukcesu (przykład po pamiętnym sukcesie w LM 06 nie kupiliśmy nikogo znaczącego, kto mógłby w znacznym stopniu wywrzeć presję lub wzmocnić skład naszego team-u)
- samu swoje już zrobił i nie miał chęci u nas grać ( po czym tak wnioskuję, a po tym, iż kiedy z drużyną zaczęło się źle dziać to [przybliżenie poprzedniego sezonu] samu zamiast wspierać, robił za skrzywdzoną gwiazdeczkę i każdy był zły prócz niego [Ryjek, Roni, Deco itp]. Wypowiedź z tego sezonu, że on jest tylko najemnikiem a kocha tylko RC Mallorke utwierdza mnie w tym przekonaniu)
- czas Samu minął w tej drużynie już rok temu (dlaczego tak uważam) Pep Guardiola nie chciał go w drużynie już rok temu, lecz nie znalazł się kupiec który by zaproponował Nam odpowiednią cenę, a jemu samemu kosmiczne wynagrodzenie
- Samu to najemnik (chociaż bardzo przeze mnie lubiany, chociaż ostatnio mniej :| ) dało się to wyczuć w momencie tego transferu, jeśli ktoś ma ochotę przejść do innego klubu to sprawa negocjacji się rozwija bardzo szybko i potrzeba mało czasu na to np Roni, Deco, Eto'o (jeszcze gdy nie miał takiej marki), Henry, Ibra (mam nadzieję że będzie nasz), i każdy inny który do NAS dołączył (nie pamiętam takiej telenoweli z podpisaniem kontraktu z innym zawodnikiem, przy przedłużaniu było różnie :p ), przykładowe transfery w innych klubach, które zostały przeprowadzone bez problemu: Ronaldo, Kaka, Benzema do realu, Robinho, Adebayor, Tevez do ManCity, Owen do ManUtd, i każdy inny w tym oknie transferowym nie robił takich problemów, nawet Galaktyczny David nie robi takich problemów=)
- a teraz odnośnie stylu Samu, jest człowiekiem z darem do zdobywania goli (piłka go szuka) lecz jego technika jest daleka od doskonałości (strzały zazwyczaj na siłę, bądź prostym podbiciem, często niecelne)
Podsumowując: Samu dał nam dużo ale jeszcze więcej dostał :)
Ibra mam nadzieję da jeszcze więcej
A patrząc na zamieszczony film na youtube (chociaż ciężko się tylko do tego odnosić to Ibra więcej strzela technicznie i po swoich akcjach, Samu na siłę i po prostopadłych podaniach z głębi pola od naszego Generała Xavi-ego i Maestro Nieziemsko Bladej Twarzy Iniesty).
Pozdrawiam i życzę nam jeszcze bardziej udanego sezonu z Ibrą w składzie