romarioooo
Dołączył/a: kwiecień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nudno jest sluchac caly czas ze ktos jest wyhowankiem la masii!i co,muszemy przegrac wszistkow i zrobic nowe ere,ere bez tytul ale z cescem,sergi robertom,dos santosem,tellom??to nie so pilkarzi pozioma jak vidal,pogba,yaya ture,gundogan,sterling,hazard i KONIEC KROPKA!barca jest klub dla wierch,nie dla test jakih 2-klasowih wychowankow..munir,adama i dongou,to jest nasza nadzieja,nie sergi roberto,tello albo cesc ktory jest wolny,1 na 1 w obronia dziura,w ataku 1 na 1 smieszni,uderzenie z distancu zero.pilkarz sredniego poziomu ktory xawsze robyl pyerdoly w arsenale kazdy wazny mecz,z namy tesz..asist dla nas
0
0
Cesc nie jest poziom xaviego i nigdy nie bedzie.nawet Deco..doscz s tym ze on jest z la masii!albo jest dla barcelone albo nie.on w 3 lata pokazal za NIE.
0
I would personally care that cesc is airoplane for manchester for 55 mln E!hazard,vidal,reus+danilo..55mlnE
0
Pilka nozna nie jest matematyka..cesc jest tragiczny,kriminalny.zawolny,1 na 1 zero,w obrony tesz zawolni.dla tyle mozemy hazarda kupic..
0
Hahahaha...jedan z lepszych?bo duzo bylo ich super..tragedja!
0
FUCK OFF ZUBI!xavi dla direktora sportowego!
0
Tata martino jest swietnym!?hahahaha..cesc,dani,alexis,xavi,tello OUT!pedro i cesc lawka.styd!pewny jestem ze Barca B plus bartra,montoya,iniesta i messi zniszcy getafe na camp nou.ta druzyne potrzebuje duzy remont,DUZY.i oczewiscie TRENERA..to co teraz jest Barcelona jest tragedia..
0
Dani,alexis,xavi,OUT,OUT,OUT!plus cesc,tello,song..
Xavi lawka,alexis tragiczny,szcely ale tragiczny.dani tragiczny,sergio zero motiwacje,lawka i masche jak DP..6 pilkarzy OUT,6 IN..
Stegen albo courtois plus reina,PO(nie cuadrado bo on nie jest PO),2 SO(laporte,thiago silva),1 SP(vidal,koke),1 SN(soldado,pelle)..
0
Roberto martinez..
0
Maxi Pereira..cuadrado nie jest PO...
0
Nie...
0
Hahahahahaha
1
Nowy PO ktory gra napasnika albo PS?
0
Laporte-TAK,TAK,TAK(ZAPLACIC KLAUZULE BO BEDZIE NOWYM KOMPANYEM ALBO RAMOSEM)
MANGALA-duze NIE
0
Ze jest winni dla 30 bramek ktore dostalysmy ostatnia 2 sezon..on jest PO,nie PS.kazdy kontraatak idzie po nasze prawe strone jak 1.bramka dzisaj albo Bale w Pucharu bo Dani Alves nie egzistuje tam!PO jest Lahm,Pizczek,Ivanovic,Johnson,Maxi Pereira,Juanfran...
0
Or aymeric laporte.he is high,claver,enought fast and he has leadership.to much talking about Mangala..he is making mistakes in simple pases and mistakes in dangerous area.kompany is top level too..
0
Hummels is slow,pique is slow..if one SO is slow,other should fe fast.because of that pique should play with somebody like puyol and best is thiago silva.maxi pereira-pique-thiago silva-alba..defensive for tittles..
0
Mache jest ofiarom bo to jest swietny DP,jeden z 3 najlepsa i kiedy odiejdzie do jakie topove druzine(liverpool,u ited,city,chelsea,juve)to bedzie tragicznie..
0
Pravda..danilo i mangala so przereklamowany..
0
Sprzedaz:
dani 20 milion do city
Song 15 mil..
Tello 13 mil..
Cesc 40 mil.
Alexis 35 mil.albo Alexis +10 dla vidala albo alexis +20 dla Pogbe.
0
Ter stegen(reina)
Maxi pereira(montoya),pique(bartra),thiago silva(mussachio),alba(adriano
Masche(sergio)
Koke albo arda albo reus(xavi),iniesta(denis suarez)
Rafinha(adama),messi(aduriz albo soldad ,dongou),neymar(pedro)...trener-roberto martinez..
0
PO-liechsteiner,maxi pereira(alba jest ofensiwny to pravi musze bic nowy Abi)
SO-thiago silva,mussachio
SP-koke albo arda albo kroos
NAPASNIK-soldado,aduriz(tylko ze by sie dongou i munir przigotowaly za sezon
PLUS:rafinha na miejsce alexis w 1.druziny,adama reserwovy dla jego
SORRY FOR ORTOGRAFIC MISTAKES,I AM CROATIAN,I SPEAKE POLISH BUT I AM NOT ERITEING WELL:)) VeB