1

Jak wracać na szczyt to tylko w wielkim stylu, ale mnie zastanawia fakt czy bedzie w trójce najlepszych bramkarzy bo nawet gdy zdibywalismy potrójną koreno to dopiero 3 był

0

@Patry10 ma 29 lat wiec wydaje mi sie jak kolano bedzie git to moze wrócić do formy i grac na dobrym poziomem ale do tego potrzeba zdrowia i minut a skoro milan wzbudza zainteresowanie to kolano jest w dobry stanie i moze grac na duzym obciązeniu fajnie zeby wszystko sie udalo

0

moim zdaniem powinien odejść do Angielskiej drużyny lub włoskiej.

0

@lenkas nie tyle co w środku tylko bardziej nie było kogoś kto robi róznice w united był rashford,sancho,grancho,antony wiec mieli kim atakować a u nas kto fati,raphinia,ferra

0

nie ma co się dziwić kim mamy atakowac fatim,raphinią no trzeba to powoedzieć jedynym zawodnikiem który daje nam okazję to jest dembele i ferran jak by był w formie tak jak z cadiz ale nie oszukujmy się jestem zdania ze abde powienien wrócić z osasuny i grac bo chłopak robi robote w osasunie i targa na boku fajnie bo ogladalem kilka meczów

0

@KrychaFCB On gra na lewym skrzydle i w meczu z barca dobrze sie pokazał kreował grę wyglądał dobrze ale wydaje mi sie bardziej pasuje jako fałszywy skrzydłowy gdzie schodzi do rozgrywania na środek a skrzydło zostawia bocznemu obroncy i wrtedy to by grało taka moja opinia

0

Ooo na pierwszej stronie klaun z madrytu !!!

0

@MateuszDoniec czyli według was wystarczy strzelic kilka goli i wystarczy by dostac miano najlepszego piłkarza ?
To jak milik w juve strzeli 4 hattricki pod żad uznacie go obecnie najlepszym piłkarzem świata ?

5

chyba trzeba przyznać ze dobra zmian fatiego ?

0

@Kleps0n dobrych podań xd haha

16

Poczekaj rasford najlepszym napastnikiem świata 2 miesiące temu to nawet w pierwszej 20 go nie było to czyli co wystarczy strzelić 2/3 gole i juz jesteś najlepszym na świecie kto pisze te artykuły fantyk united ?

0

jak za darmo ok

4

@JaCules1211 akurat fakt jeszcze dodam że abde w kilku meczach co dostał szanse zrobil wiecej niż torres przynajmniej trafiał do siatki z tego co kojarze 2 mecze dzieki niemu na poczatku wrzesnia wygral barca !!!

6

On mysli ze jak nic nie pokazuje i nic nie wnosi to bedzie grał bo jest nadzieją wydaje mi się właśnie jesteśmy świadkami podobnej sytuacji co było z haliloviciem był nadzieją na przyszłość a dziś gra w 4 lidze chyba

1

Ale tak zauważyłem ze najbardziej ciety jest na barcelonę i małe kluby a real to może bez limitów przecież jak by mbappe przyszedł to real by musial mu dac z 30mln rocznie a to nie przekroczyło by finansowe wiec czemu tabas sie nie wypowiadał bo to kibic realu

1

@hetmaneknh w połowie marca dopiero przez termianrz realu

1

Bardzo liczę ze w koncu docenią ter stegen bo nawet jak barca sięgała po potrójną korone to w 2015 najlepszym bramkazrem był neuergdzie bayern wygrał tylko mistrzostow wiec widać ze ter stegen nie jest brany na poważnie

0

Nagle demebele zyskał w waszych oczach czy to nie wy chcieliście zeby odszedł co pokazał sie umie grac to zdanie zmienione

1

@dariooo united z 3 bramki strzeli

0

Jesúsa Gila Manzano przecież to fanatyk relau madryt i wierny kibic nie rozumiem dlaczego dostaje mecze realu a nawet el classico ?

0

Ale w sumie każdy brazylijczyk zawsze o to jest oskarazany neymar tez byl

0

@hubik27 A mi się wydaję,ze ta kontuzja kolana spowodowała ze ma obawy przed dryblingiem,ale zoabczyl bym dembele i carrasco na bokach i lewandowski do wykonczenia w atlectico zawsze z barcą zawsze tam jezdził po stronie roberto swego czasu

0

Dobra to teraz pytanie co ansu fatim skoro bierzemy carrasco ?

2

Araujo wyłaczył viniego i real nie istnieje

0

@Mily-95 Ale piłka była adresowana do niego kazdy inny sedzia by gwizdnął ale to sedzia syoatuje z unitedy wiec uznał tyle w temacie

1

@Bisz A widziełeś gola united na smalonym za obrońcami stał rasford i dostał piłkę i uznali gola

0

za 20mln coś takiego przeszedł taki zmiennik by sie teraz przydał za lewego jak nie ma go ?

1

@JimMorrisonFCB zakłady przemysłowe

0

mnie trohcę martwi fakt,że z atletico nie kotrolowoliśmy meczu co to znaczy to znaczy ze nie byliśmy w stanie utrzymać się przy piłce też sporo szczęścia ale jak tak wyjdziemy na mecz z united w lidzę europy to nie wróże tu wygranej

0

@Rust_Cohle Jak mieszkasz w jakimś miescie i na etacie lub strefa to dostajesz 6000k ale brutto XD ale ja się nie wypowiadam bo nigdy na etacie nie dane było mi pracować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?