robson8882
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odpoczęli :) no to jazda teraz z nimi. Skład ten sam nie licząc Ter Stegena.
0
jedno jest pewne megaciężka przeprawa ich dzisiaj czeka, mam nadzieję że sobotni popis to było rzeczywiście tylko oszczędzanie sił...
0
Bravo-Alves,Pique,Mascherano,Alba-S.Busqets,Iniesta,Rakitic,-MSN
A nie jakieś kombinacje...
0
Dzięki. Jakoś umknęła mi ta informacja.
0
Myślałem że Neymar i Bravo jutro grają mecze w reprezentacjach?
0
Coś mi się zdaje że wszystko rozstrzygnie się w rewanżu. Dzisiaj będzie bardzo ciężko.
0
Trafiłem ze składem. Zobaczymy jak wyjdzie.
0
Na zero z tyłu to podstawa. Z przodu liczę że MSN ze 2 wrzuci.
0
11zł/30 dni pakiet sport w Player pl. 2 kanały eleven. Jakość hd.
0
Niby osłabieni niby bez formy ale na Barce i tak zepną poślady i każdy będzie zapierniczał na 300%. Oczywiście szczęście po ich stronie, sędzia ślepy i wesoło może być.
0
Tak bym to dzisiaj widział:
Ter Stegen - Aleix,Pique,Mathieu,Alba - Sergio,Arda,Iniesta - MSN
1
Mathieu akurat z Malagą wniósł spokój, gorzej z Belgiem mam nadzieję że zepnie pośladki. Bo ostatnio straszna padaka. I tak dziwne że Lucho nie postawił na Bartre ale to oznacza dla niego tylko jedno - OUT.
0
W pierwszym meczu też to oni mieli pierwszą 100, a i tak to my wyszliśmy na prowadzenie.
0
Dzisiaj taka pierwsza 11:
Ter Stegen- Alves,Piqué,Vermaelen,Mathieu-Rakitić,Mascherano, S.Roberto- Suárez, Messi, Neymar
0
Mam nadzieję że Baskowie od początku ruszą do ataku, a wtedy MSN szybko zakończą ten mecz.
0
Ter Stegen - Alves,Pique,Mathieu,Aleix,- Mascherano,Rakitić,S.Roberto - MSN
Aleix musi teraz grać sporo czasu żeby złapać odpowiedni rytm.
0
Bravo - Alves,Pique,Mathieu,Adriano,- Rakitić,S.Roberto,Mascherano,- MSN
I jestem spokojny, ps. oby tylko Messiemu się chciało...
0
Rzadko miałem okazję widzieć go w grze bez Suareza i Messiego.
0
Arda nie widoczny, Vermaelen tragedia i kalectwo, Messi jak ma się oszczędzać to lepiej niech posiedzi na ławce.
0
chodziło mi o bramkowy
0
Nie ma co w takich okolicznościach sukcesem będzie każdy braków remis.
3
Prawdziwy sprawdzian dla Neymara. Jeśli sam to dźwignie z przodu tzn. że dojrzał do miana określania go jako crack.
0
Spoko pomysł. Pomyliłem się Neymar za Suareza.
0
Jak dla mnie to mogliby tak zacząć:
Ter Stegen - Vidal,Vermaelen,Bartra,Mathieu - Turan,Rakitić,S.Roberto - Messi,Suarez,Munir
Na Neymara będą polować więc nie ma co ryzykować.
3
Też mam taką nadzieję. Jestem pewien że dla niego też byłoby to korzystne.
0
Mathieu za Albe i Vermaelen za Mascherano. Ale ogólnie spoko 11. Obstawiam że w drugiej połowie przy korzystnym rezultacie wejdzie Rakitic(Sergio) Vidal(Alves) Bartra(Pique)
13
Czy dobrze mi się wydaje komentować na c+ sport będą Wolski i Orłowski?
0
Mathieu oczywiście na LO
0
Z tego co się orientuję C+ Sport 20:25
2
Jak dla mnie tak to powinno wyglądać:Ter Stegen - Mathieu,Bartra,Vermaelen,Alves - Sergio, Turan, Iniesta, - Neymar,Suarez,Messi