rdr

0

jak tak dalej pójdzie to już w fazie grupowej Leo wyprzedzi Raula ;)
Dzisiaj grał świetnie, widać, że forma dopisuje ;)

rdr

0

zawodnik takiej klasy i reputacji (jako piłkarz) nie powinien grać dla turasów! to nie miejsce dla niego! koniec kariery albo w ojczyźnie, albo w barcelonie!

rdr

0

chętniej zobaczyłbym nowe twarze w zespole

rdr

0

finał będzie NIESAMOWITY!! nie mogę się doczekać!! Hiszpania będzie miała ciężko, ale wierzę w nich do końca!! swoją drogą taki finał na mundialu... to by było coś :)

rdr

0

masz racje, że drogo ;) ale zawsze to taniej niż za bilet na CN + podróż. Moim zdaniem warto nawet jeśli ma zagrać rezerwowy skład.

rdr

0

można będzie gdzieś ten mecz obejrzeć? szukałem w googlach ale niewiele pokazało ;]

rdr

0

Masterline

kolega przypadkowo przesadził z zerami a Ty mu jedziesz ;> z reszta do 20006 znajdziesz sobie nowa dziewczyne ;p (zart ofc)

rdr

0

no nic tylko pogratulować. chociaż jeden puchar wywalczyliśmy :)

rdr

0

te koszulki to nie szczyt marzeń, ale da się przeżyć. strój bramkarza jakoś najbardziej za mną przemawia. stroje z sezonu 2010/2011 (zwłaszcza domowy) bardzo mi się podobały.

rdr

0

wybacz ;] umknęło mi to.

rdr

0

czy mi się wydaje czy mamy tylko jednego bramkarza?

rdr

0

nie wiem co gorsze... alkohol czy ta jego coca cola ;) ale widzicie... jeden z niewielu, którzy ma wschodzie nie piją i się do barcy wybił :)

rdr

0

powodzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?