Gdzie sa kreatywni zawodnicy??????????To jest smiech jaka pomoc w srodku ma barcelona teraz.Dalej niech w srodku lata vidal ktory nic totalnie nie wnosi do zespolu wrecz go oslabia spojrzcie na jego staty w tym sezonie.Nie ma zawodnika pokroju xaviego czy iniesty.Ktoz ma rozgrywac rakitic busi czy vidal?????
Po tylu latach pieknej gry zal patrzec na to co sie dzieje na boisku.Graja zwykly piach ,czas na jakies naprawde zmiany jak i w sztabie szkoleniowym i w zespole.Barcelona dzis nie zaslugiwala nawet na remis nienawidze realu ale na dzien dzisiejszy w kazdym elemencie gry jest od nas lepszy.
Mlody perspektywiczny z bardzo dobrym refleksem bramkarz.Jakby nie patrzyl niemcy maja najlepszych bramkarzy na swiecie wiec moze i czas by w barcelonie germanek stanal w bramce:)
Ludzie wy skaczcie do gory jak kangury.Ten kolo od jakis 2 lat jest najslabszym ogniwem w zespole!!!!!!Ktos dobrze napisal polowa bramkarzy la ligi jest lepsza od niego!!!!!!Jeszcze jakas kase moze za niego sie dostanie:)A kto by pomyslal ze on taki pazerny na starosc.
luquede i tu masz 100% racji na skrzydla naprawde mamy kogo dac pedro iniesta alexis tello wiec niewiem czemu vile wystawil na boku troszke to dziwne:(
Brak dobrego zmienika powoduje ze VV ma coraz slabsza forme widac to golym okiem.Czas pomyslec nad mlodym bramkarzem ktory by powolutku deptal VV po pietach i wzmogl nad nim presje.
Niewiem co z nim sie stalo:(Jego najwiekszym atutem byla gra 1 na 1 potrafil minac ruszyc zdrowo z pilka a teraz nic mu nie wychodzi.Zatrzymuje sie na pierwszym zawodniku rywali lub sie wywraca.Moze glodny jest czy co ze nie ma sily i szybkosci???
1
Gdzie sa kreatywni zawodnicy??????????To jest smiech jaka pomoc w srodku ma barcelona teraz.Dalej niech w srodku lata vidal ktory nic totalnie nie wnosi do zespolu wrecz go oslabia spojrzcie na jego staty w tym sezonie.Nie ma zawodnika pokroju xaviego czy iniesty.Ktoz ma rozgrywac rakitic busi czy vidal?????
0
Tylko jest taki maly problem isco od dwoch lat juz nie jest tym isco co kiedys!!!!
11
Dzis Girona zrobila dla nas wspaniala robote !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teraz skupic sie i grac cala kadra ,rotacje sa bardzo wazne!!!!
0
Ja juz powoli mam dosc patrzenia na to mozna byc cierpliwym wybaczac ale to co z tym zespolem robi tito to juz nie jest smieszne.
0
Po tylu latach pieknej gry zal patrzec na to co sie dzieje na boisku.Graja zwykly piach ,czas na jakies naprawde zmiany jak i w sztabie szkoleniowym i w zespole.Barcelona dzis nie zaslugiwala nawet na remis nienawidze realu ale na dzien dzisiejszy w kazdym elemencie gry jest od nas lepszy.
0
Mlody perspektywiczny z bardzo dobrym refleksem bramkarz.Jakby nie patrzyl niemcy maja najlepszych bramkarzy na swiecie wiec moze i czas by w barcelonie germanek stanal w bramce:)
0
Ludzie wy skaczcie do gory jak kangury.Ten kolo od jakis 2 lat jest najslabszym ogniwem w zespole!!!!!!Ktos dobrze napisal polowa bramkarzy la ligi jest lepsza od niego!!!!!!Jeszcze jakas kase moze za niego sie dostanie:)A kto by pomyslal ze on taki pazerny na starosc.
0
Ja niewiem troszke pomyslec i wszystko jasne,bedzie trenerem MC.Ropa zaczyna rzadzic nawet w sporcie i to jest przykre.
0
Komentator wyzej klasa swiatowa jak Barcelonka!!!!!
0
Sentymenty na bok powinnismy kupic w jego mniejsce mlodego bramkarza by wywieral presje na VV.
0
to co alexis wyprawia to juz powoli nie jest smieszne
0
Kocham messiego za to co dal barcelonie i daje dalej ale jedno jest pewne,kiedys odejdzie z barcy oby ten czas przyszedl jak najpozniej.
0
luquede i tu masz 100% racji na skrzydla naprawde mamy kogo dac pedro iniesta alexis tello wiec niewiem czemu vile wystawil na boku troszke to dziwne:(
0
valdes powinien odpoczac ale kto ma go zastapic smieszny pinto??/nie mamy bramkarza:(
0
od jakiegos czasu naprawde nie mamy bramkarza szok!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Co tu duzo mowic poprostu fenomen pilki cos jak Jordan w koszykowce byl jest bedzie najlepszy!!
0
Brak dobrego zmienika powoduje ze VV ma coraz slabsza forme widac to golym okiem.Czas pomyslec nad mlodym bramkarzem ktory by powolutku deptal VV po pietach i wzmogl nad nim presje.
0
Niewiem co z nim sie stalo:(Jego najwiekszym atutem byla gra 1 na 1 potrafil minac ruszyc zdrowo z pilka a teraz nic mu nie wychodzi.Zatrzymuje sie na pierwszym zawodniku rywali lub sie wywraca.Moze glodny jest czy co ze nie ma sily i szybkosci???
0
i co dzieci???alba alexis ciency??przyszedl moment 2 asysty i do przodu!!!!do konca trzeba byc z druzyna!!!