5

@Firestone dokładnie, razem z pokraką z twojego avka

0

co za pokrakra z Raphini

0

@Emhyr no raczej nie, bo jest Polska na tej liście a nie ma np. Szwajcarii

0

Złotousty mówca z tego Carlo

1

@esem91 Nieźle. Czekam aż Stanowski wytoczy potężne tajskie działo o nazwie Kopyto

11

I znowu wróci po sezonie i będziemy się dwoić i troić gdzie podrzucić to kukułcze jajo

25

Komentarz usunięty

8

Alba, Pique, Suarez i Neymar - wystarczyło, że się krzywo na sędziego popatrzyli i już dostawali żółtko. Utracjusz Jr za to może pajacować przez calutki mecz i ma immunitet

0

dotknąć utracjusza i już leży

0

trochę jak pokraka XD

0

@RomanHoffer Pinto

11

@MesQueUnClub96 jedzcie się pobrać do Holandii

3

@michal26 no i zajebiście B)

0

No to próba podcinki na Maxie zostaje McLarenowi i liczenie na slow stop Red Bulla żeby były jeszcze emocje w walce o P1

3

@sonek żadna. Jak komuś smakuje wódka to chyba ma problem

11

co te madrycioki odwalają żeby przeszkodzić Barcelonie to ja nawet nie

11

MAtS dzisiaj jak z poprzedniego sezonu. Świetny mecz jego i Araujo a reszta jest milczeniem

5

Nie zmienia to faktu że po dwóch latach panowania Xaviego gramy to samo gówno co za Koemana tylko z piłkarzami o 2 klasy lepszymi

0

Laboga w ekstazie

0

kurwa mać ile tych strat w środku pola przy wyprowadzaniu piłki jeszcze zaliczymy?!

11

nie no ludzie, Felix ewidentnie szukał tego karnego... Faul był ale na Lewandowskim tylko że przed polem karnym

2

Wygląda to tak samo jak 1 połowa RSSS na Bernabeu, w drugiej brakło im sił i siedli i mierda im wcisnęła, oby z nami było podobnie

0

@Cvzx tak tak tylko nam wybronił dwie setki

2

2 lata Xaviego w roli trenera a progresu jak nie było tak nie ma

1

co to urwa jest....

0

@alone49 nie ma to znaczenia - JDG i wystawianie jednej faktury miesięcznie czy kwartalnie jest całkowicie legalne i nie ma się przywilejów etatowca. To świadomy wybór formy opodatkowania obarczonej dodatkowym ryzykiem i gunwo jej do tego kto się na to decyduje.

6

„Głośno jest o wypowiedzi pani Magdaleny Biejat z Lewicy, która w rozmowie z WP.pl stwierdziła, że nie będzie zgody jej formacji na powrót do składki zdrowotnej sprzed Polskiego Ładu, uderzyła też w część samozatrudnionych: „jeżeli ktoś chodzi do pracy, spełnia zasady etatu, a jednocześnie udaje, że jest jednoosobową działalnością gospodarczą, by unikać podatku, to jest to oszustwo”

Czyli według posłanicy Biejat jestem oszustem na JDG i nie płace podatków. Tylko, że co miesiąc kwota z faktury którą wystawiam kontrahentowi jest brutalnie ucinana przez VAT, podatek dochodowy i ZUS. Jestem oszustem, bo jakby zdarzyło się, że braknie mi zleceń w danym miesiącu to i tak muszę zapłacić ZUS. A jak po takim gorszym miesiącu będę miał zwłokę z zapłatą VATu to skarbówka zablokuje mi konto i elo. Nie wspominając o braku urlopów, śmiesznym chorobowym i ogromnej odpowiedzialności bo przy popełnieniu błędu można zostać bankrutem albo tułać się po sądach latami. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam opinie takich lewackich idiotek

1

@Rust_Cohle „have you seen anyone as pathetic aa bruno fernandes?”

Ku&@a gościu ja co tydzień real oglądam, tam takich głąbów jest 11

1

@Popitek12 0 więcej

7

@bartas97 ten cały Pintus to jest jedno z większych madryckich kłamstw xD jak dostaliście w cymbał 4:0 od City i fizycznie wyglądaliście jak 2c na tle 6a to ani słówka nikt nie pisnął o tym mitycznym Pintusie XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?