qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Firestone dokładnie, razem z pokraką z twojego avka
0
co za pokrakra z Raphini
0
@Emhyr no raczej nie, bo jest Polska na tej liście a nie ma np. Szwajcarii
0
Złotousty mówca z tego Carlo
1
@esem91 Nieźle. Czekam aż Stanowski wytoczy potężne tajskie działo o nazwie Kopyto
11
I znowu wróci po sezonie i będziemy się dwoić i troić gdzie podrzucić to kukułcze jajo
25
Komentarz usunięty
8
Alba, Pique, Suarez i Neymar - wystarczyło, że się krzywo na sędziego popatrzyli i już dostawali żółtko. Utracjusz Jr za to może pajacować przez calutki mecz i ma immunitet
0
dotknąć utracjusza i już leży
0
trochę jak pokraka XD
0
@RomanHoffer Pinto
11
@MesQueUnClub96 jedzcie się pobrać do Holandii
3
@michal26 no i zajebiście B)
0
No to próba podcinki na Maxie zostaje McLarenowi i liczenie na slow stop Red Bulla żeby były jeszcze emocje w walce o P1
3
@sonek żadna. Jak komuś smakuje wódka to chyba ma problem
11
co te madrycioki odwalają żeby przeszkodzić Barcelonie to ja nawet nie
11
MAtS dzisiaj jak z poprzedniego sezonu. Świetny mecz jego i Araujo a reszta jest milczeniem
5
Nie zmienia to faktu że po dwóch latach panowania Xaviego gramy to samo gówno co za Koemana tylko z piłkarzami o 2 klasy lepszymi
0
Laboga w ekstazie
0
kurwa mać ile tych strat w środku pola przy wyprowadzaniu piłki jeszcze zaliczymy?!
11
nie no ludzie, Felix ewidentnie szukał tego karnego... Faul był ale na Lewandowskim tylko że przed polem karnym
2
Wygląda to tak samo jak 1 połowa RSSS na Bernabeu, w drugiej brakło im sił i siedli i mierda im wcisnęła, oby z nami było podobnie
0
@Cvzx tak tak tylko nam wybronił dwie setki
2
2 lata Xaviego w roli trenera a progresu jak nie było tak nie ma
1
co to urwa jest....
0
@alone49 nie ma to znaczenia - JDG i wystawianie jednej faktury miesięcznie czy kwartalnie jest całkowicie legalne i nie ma się przywilejów etatowca. To świadomy wybór formy opodatkowania obarczonej dodatkowym ryzykiem i gunwo jej do tego kto się na to decyduje.
6
„Głośno jest o wypowiedzi pani Magdaleny Biejat z Lewicy, która w rozmowie z WP.pl stwierdziła, że nie będzie zgody jej formacji na powrót do składki zdrowotnej sprzed Polskiego Ładu, uderzyła też w część samozatrudnionych: „jeżeli ktoś chodzi do pracy, spełnia zasady etatu, a jednocześnie udaje, że jest jednoosobową działalnością gospodarczą, by unikać podatku, to jest to oszustwo”
Czyli według posłanicy Biejat jestem oszustem na JDG i nie płace podatków. Tylko, że co miesiąc kwota z faktury którą wystawiam kontrahentowi jest brutalnie ucinana przez VAT, podatek dochodowy i ZUS. Jestem oszustem, bo jakby zdarzyło się, że braknie mi zleceń w danym miesiącu to i tak muszę zapłacić ZUS. A jak po takim gorszym miesiącu będę miał zwłokę z zapłatą VATu to skarbówka zablokuje mi konto i elo. Nie wspominając o braku urlopów, śmiesznym chorobowym i ogromnej odpowiedzialności bo przy popełnieniu błędu można zostać bankrutem albo tułać się po sądach latami. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam opinie takich lewackich idiotek
1
@Rust_Cohle „have you seen anyone as pathetic aa bruno fernandes?”
Ku&@a gościu ja co tydzień real oglądam, tam takich głąbów jest 11
1
@Popitek12 0 więcej
7
@bartas97 ten cały Pintus to jest jedno z większych madryckich kłamstw xD jak dostaliście w cymbał 4:0 od City i fizycznie wyglądaliście jak 2c na tle 6a to ani słówka nikt nie pisnął o tym mitycznym Pintusie XDDD