qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale tylko Celta była zdecydowane lepsza. Sevilla dostała dar z niebios a Valencie zlekceważyliśmy w końcówce
1
W artykule było 3 lub 50 trillion. Czyli chodziło o biliony na polski.
Wiem, że billion (ang) = miliard (pl)
1
Racja, czytam głowie po angielsku, a w ang bilion to "trillion" więc źle przetłumaczyłem. Co ciekawe niektóre źródła podają 3b a inne.. 50b
Tak naprawdę nigdy się nikt nie dowie jaki jest ich majątek
1
Było blisko i Girona awansowałaby do Primera ale zawalili baraże
1
Brzuszki.. Najgorsze co może być dla kręgosłupa.. mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że robiąc najzwyklejsze brzuszki najwięcej roboty wykonują.. lędźwie! Przez co ćwiczenie jest bardzo mało efektywne. Na cora tylko i wyłącznie ćwiczenia utrzymujące stałe napięcie mięśni brzucha, najważniejsza jest technika ich wykonywana...
5
Tak naprawdę jest może 15 albo i dalej. Prawda jest taka, że niektórzy miliarderzy płacą tym robiącym rankingi żeby nie umieszczać ich nazwisk na liście, bo po co im to? Nigdy na liście nie ma Rothschilda, którego majątek nieoficjalne źródła szacują na 3 tryliony dolarów. A oprócz niego jest jeszcze kilka takich rodzin, głównie (jakże to wymowne) żydowskich
1
Yes sir!
Yes sir!
Mleka nie ma
4
"W czym przeszkadzają imigranci? "
"Ludzie posiadający rozum"
"Tusk najlepszy premier Polski"
O gurfa widzę feta weszła motzno
31
CdR w zasięgu
Lige ułatwił Benitez ale trzeba zachować regularność
LM - tutaj wszystko się może zdarzyć
16
Ahhh ten ból pupy Asika..
http://footballmemes.org/_nw/21/76297664.jpg
4
A ja się chyba nigdy nie przyzwyczaję do komentarza Eleven.. Mirosławskiego jeszcze zniosę, ale ten "ekspert" Ćwiąkała..
1
Decyduje rzut monetą
1
Super sędzia bulwo
88
Znowu nie ma Bartry...
Znowu nie ma Montoyi..
Znowu Cesc na "9"...
2
Valcicia nie ma w kadrze na mistrzostwa...
7
No i proszę, okazuje się, że jeśli łysy z UEFA zostanie nowym szefem FIFA to skorzysta z "prawa łaski" i zniesie zakazy transferowe Realu i Atletico.
Czyżby mierda miała wyślizgnąć się spod topora?
0
W poprzednim sezonie Real-Atletico i Barca-Bilbao
3 kolejka La Liga
1
W poprzednim sezonie Real grał z Atletico w 3 kolejce, my w 3 kolejce z Bilbao. My z Espanyolem bodaj w 14 kolejce a Real nie pamiętam z kim wtedy się mierzył ale na pewno nie Atleti
0
Neymar?
0
Nie zawsze, w poprzednim sezonie tak nie było
0
Czy jest jakaś drabinka w PK? Czy w kolejnej fazie jest kolejne losowanie?
41
Hahahah Marca wie jak poprawić humor
Jednak Cris najdroższy? Cóż za niespodziewajka XD
8
Szacunek dla Pedro jeśli to prawda
7
Siedzenie jak marzenie
1
Skąd te pismaki wzięły krytykę Ardy to ja nawet nie..
Nikt go nie krytykuje bo ludzie rozumieją że musi wejść w zespół, a na jego najlepszą wersję należy poczekać prawdopodobnie do natspengo sezonu. Zresztą gość ma 2 asysty w 2 pierwszych meczach ligowych, czego chcieć więcej?
1
No to ładnie, cała pomoc do wymiany
3
Drybling lepszy niż Ronaldo
22
5 agresji Cristiano, zero reakcji sędziów. A teraz wyobraźmy sobie analogiczna sytuacje z Suarezem. Mam przeczucie, że gdyby takie coś miało miejsce to nagle albo A) w protokole sędziowskim znalazła by się informacja o incydencie lub B) można by było karać na podstawie powtórek wideo.
Do tego jeszcze zadeklarowany fan mierdy Villar zamieszany w brudne machloje. Super władze ligi bulwo
1
Wrzuty na aferę jak nie idzie - przecież to za Acelottiego już przerabiali
2
Te koszulki Realu wyglądają jakby były zrobione z chińskiego materiału bawełnopodonego.. Przepocone podchodzą pod ciemną zieleń i dlatego się mylą ze strojami Betisu