Grali autobusem, ale nikt im tego nie zabroni, Może to nie jest ładny football ale majac 4:0 do przodu wyszedł bys ustawieniem ofensywnym ? watpie. Jak dla mnie strasznie na siłe zostaliśmy przepchnięci
Tak w sumie to zastanawiam się ile osób uważa, że Barcelona została przepchnięta na siłe. Nie można powiedzieć bo piłkarze ładnie walczyli ale oba karne byly nie słuszne i jeszcze doliczenie tylu minut. Suarez powinien wylecieć, mając już zółtą kartkę powinien dostać kolejna za symulkę po której podyktowano jedenastkę, nie wspominając o Neymarze który w polu karnym sie ciagle przewracał. Jestem kibicem Barcy ale mecz powinien się zakończyć maks 3:1, 4:1 i PSG powinno przejść dalej, jeśli wygramy LM to bedzie ona niezasłużona jak ta po finale z Chelsea.
Tak w sumie to zastanawiam się ile osób uważa, że Barcelona została przepchnięta na siłe. Nie można powiedzieć bo piłkarze ładnie walczyli ale oba karne byly nie słuszne i jeszcze doliczenie tylu minut. Suarez powinien wylecieć, mając już zółtą kartkę powinien dostać kolejna za symulkę po której podyktowano jedenastkę, nie wspominając o Neymarze który w polu karnym sie ciagle przewracał. Jestem kibicem Barcy ale mecz powinien się zakończyć maks 3:1, 4:1 i PSG powinno przejść dalej, jeśli wygramy LM to bedzie ona niezasłużona jak ta po finale z Chelsea.
Grali autobusem, ale nikt im tego nie zabroni, Może to nie jest ładny football ale majac 4:0 do przodu wyszedł bys ustawieniem ofensywnym ? watpie. Jak dla mnie strasznie na siłe zostaliśmy przepchnięci
Komentarze
0
Grali autobusem, ale nikt im tego nie zabroni, Może to nie jest ładny football ale majac 4:0 do przodu wyszedł bys ustawieniem ofensywnym ? watpie. Jak dla mnie strasznie na siłe zostaliśmy przepchnięci
0
Tak w sumie to zastanawiam się ile osób uważa, że Barcelona została przepchnięta na siłe. Nie można powiedzieć bo piłkarze ładnie walczyli ale oba karne byly nie słuszne i jeszcze doliczenie tylu minut. Suarez powinien wylecieć, mając już zółtą kartkę powinien dostać kolejna za symulkę po której podyktowano jedenastkę, nie wspominając o Neymarze który w polu karnym sie ciagle przewracał. Jestem kibicem Barcy ale mecz powinien się zakończyć maks 3:1, 4:1 i PSG powinno przejść dalej, jeśli wygramy LM to bedzie ona niezasłużona jak ta po finale z Chelsea.
0
Tak w sumie to zastanawiam się ile osób uważa, że Barcelona została przepchnięta na siłe. Nie można powiedzieć bo piłkarze ładnie walczyli ale oba karne byly nie słuszne i jeszcze doliczenie tylu minut. Suarez powinien wylecieć, mając już zółtą kartkę powinien dostać kolejna za symulkę po której podyktowano jedenastkę, nie wspominając o Neymarze który w polu karnym sie ciagle przewracał. Jestem kibicem Barcy ale mecz powinien się zakończyć maks 3:1, 4:1 i PSG powinno przejść dalej, jeśli wygramy LM to bedzie ona niezasłużona jak ta po finale z Chelsea.
0
Grali autobusem, ale nikt im tego nie zabroni, Może to nie jest ładny football ale majac 4:0 do przodu wyszedł bys ustawieniem ofensywnym ? watpie. Jak dla mnie strasznie na siłe zostaliśmy przepchnięci