0

Ja tradycyjnie z Konga Belgijskiego...

U nas pisac Sneijder, nie jak u was pisac Shnejder panie. Nas nauczyc czytac i pisac i ja byc dumny.

0

Piotrek RMCF

Czytaj ze zrozumieniem

0

super lewy, że w minutę przeczytałeś newsa.

0

misiek112, od kiedy jestes prezesem Realu Madryt, ze piszesz ''moj klub''?

0

Ponieważ grał krócej niż Sneijder.

0

gigsa

Iniesta jest kontuzjogenny, dlaczego nie patrzysz na ten transfer choćby pod tym względem? W zeszłym sezonie, gdy Iniesta był kontuzjowany, zastąpił go Keita, po czym m.in. tacy jak ty płakali i domagali się głowy Pepa.

0

fresh, masz trochę racji, tylko razi mnie wyraz Wybrzeżokościosłonianin. Czegoś/kogoś takiego nie ma. Jest po prostu obrywatel Wybrzeża Kości Słoniowej, bądź Iworyjczyk.

Piona

0

Generał Xavi, kogo obchodzą twoje typy?

0

Jego tylko lubie z Realu

0

Taa, wielu z was nie widziała go nawet w akcji a wy go chcecie :f Btw. nawet na youtube nie ma żadnego filmiku o nim...

0

Urodą to on nie grzeszy :D Nie no, tak na serio to wątpię, żeby Liverpool go puścił, po drugie był piłkarzem Espanyolu :P

0

el raton, niestety nie zgodzę się z tobą. Jak wiek się odnosi do roli zmiennika? Zresztą popatrz na Sylvinho - nie jest najmłodszy a był zmiennikiem jakiego mało.

0

bravo23, Alves od przyszłego sezonu będzie grał z ''2'' po Caceresie. Chciał dostać ten numer ze względu na Cafu (jego idola), który występował z dwójką :P

0

Ludzie, sparing sparingiem, a wy się już napinacie! Wrzućcie na luz, bo podczas sezonu wam żyłka pęknie...

0

Forca1899, no to się nie popisałeś Pisze się rozmowom : )

0

plichu10, tylko że Cesc nie jest defensywnym pomocnikiem, którego szuka Barca

0

Diego Capel!

0

Szokoda, że w ogóle nie mówi się o Diego Capelu z Sevilli

0

Ależ oczywiście, Lass jest DOBRYM DM, chodzi mi o to, że na pewno nie jest najlepszym na świecie. Gdy grał w anglii, nikt nie pisał, że jest najlepszy na świecie, bo grał przeciętnie! Przeszedł do Realu i nagle najlepszy dm na świecie! Ok, rozegrał dobry sezon, ale wg mnie w Anglii nadal prezentowałby się przeciętnie.

0

Bakabajashi, czylu wg, ciebie też jest najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie?

0

A co ugrał Lass? Ja go tylko pamiętam,(w meczu z Barca) gdy Xavi z dziecinną łatwością zabrał mu piłkę, podał do Messiego, który strzelił bramkę. Także, Zden - nie wiem o czym mówisz.

0

Tak damian712, Filipe na lewą obronę, przecież tam mamy lukę w postaci Abidala i Maxwella... Wiadomo, że Barca dokupi tylko def. pomocnika. Co do Hleba to ja od początku wiedziałem, że wydane za niego pieniądze pójdą w błoto. Teraz na siłę chcą się go pozbyć

0

ciesza sie jakby wygrali LM :D

0

Bojan w 17'

0

0

ojej już płacz. to tylko towarzyski mecz, tutaj nie gra się o wynik tylko chodzi o ogranie

0

Kto tam pocina na prawym skrzydle? Jeffren? ładnie, ładnie.

0

Kto tam pocina na prawym skrzydle? Jeffren? ładnie, ładnie.

0

Kanonier333, a to ty jesteś jakimś wysłannikiem Arsenalu czy działaczem? Bo dziwi mnie twoje pismo. ''Nie oddamy'' , ''Nam jest niepotrzebny''. Człowieku, nie ośmieszaj się. Za bardzo się wczuwasz w to wszystko.

Co do newsa, Barca pod wodzą wcześniejszego prezydenta zrobiła okropny błąd puszczając Cesca i głupią sprawą jest dawanie oferty w granicach 40 mln E za swojego wychowanka...

0

A co miał powiedzieć? Że przez Valdesa straciliśmy bramkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?