pienaar
Dołączył/a: listopad 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak dobrze że mamy tak dużą przewagę punktową bo w najbliższym czasie może nieco stopnieć.
1
@Xonar tudzież pierwszy raz nie ma problemu z zestawieniem pierwszej 11 bo na jedenastu się kończy skład XD
0
Dałbym szansę Ericowi zamiast Alonso...
0
@priest9999 jakbym miał obstawiać jakąś to Fati za Kessie, ale wątpię.
6
To i tak że Ceferin się nie przejęzyczył i nie powiedział "sprawą superligi" bo to jest nieoficjalny powód tego dochodzenia. Inaczej mieliby to w d....ie i pozwolili działać Hiszpanom.
0
@kiper09 No dlatego ciężko to widzę, ale też widziałem ciężko ostatnie dwa klasyki
0
Tak czy siak to będzie chyba najbardziej zacięte el classico w tym sezonie i pewnie jedne z brzydszych. Real zrobi wszystko żeby awansować.
PS. Gavira zrobi wszystko żeby tak się nie stało ;)
5
SEBAjos niech pokaże na boisku a nie gra pismakiem dzban jeden! Grzeje ławę od kilku lat i tuła się po innych klubach a Gavi ma jeszcze gluta pod nosem i mleczaki a już tworzy historię klubu!
0
@Faro napisałem "chyba że" i to tak raczej w formie żartu. Co raz głupsze te interpretacje komentarzy...
7
Chyba że wcześniej ustalili że jeden wszystko wyrzyga a drugi się od tego odetnie. A finalnie słowo się rzekło...
1
@bolinho89 Co ma Ansu do tego wywiadu, przecież on chce zostać. Moim zdaniem nic nie powinni z tym robić pokazując w ten sposób że tego typu wywiady są niczym oprócz wylewu żalu zdesperowanego ojca zawodnika, który na ten moment stracił status Boga na Camp Nou i nikt o nim nie mówi lub mówi źle.
15
Wywiad niezadowolonego ojca w 100% spłynął po zarządzie i sztabie jak szczyny po muszli. Na ten moment to otoczenie Fatiego powinno być dozgonnie wdzięczne że w ogóle jest jakaś wiara w Ansu na Camp Nou.
3
Ojciec chce dobrze dla syna ale ma bardzo mało racji. Zero pokory z jego strony. Gdyby Ansu poszedł do takiego klubu jak np. Sevilla to w tym momencie przepada jak kamień w wodę.
0
@Kamil689 Nie miał złej ale "miał mieć" dużo lepszą. Jego kariera to tendencja spadkowa od momentu odejścia z Barcy, gdzie się nie sprawdził finalnie bo w tak młodym wieku by go nie puścili.
1
Bezczelni są, nie dość że szanse dostaje za każdym razem, nie strzela nie asystuje to jeszcze broni strzały kolegów. Żeby jeszcze miał wolę walki jak Gavira. Na tą chwilę to raczej obierze ścieżkę kariery jak Bojan...
0
@lukkobe Atutem Gundogana jest to że nadal jest dobry i będzie wolny. Do Martineza jakoś nie jestem przekonany, tak jak piszesz na szczęście mamy mimo wszystko młody skład. Patrząc na Grę Gaviego i Pedriego to za dwa/ trzy lata będą rządzić i dzielić w środku pola w Europie. Już to u nich funkcjonuje fajnie. W połączeniu z Frankim to będzie coś wyjątkowego w przyszłości. Kocham Messiego ale jestem przeciwnikiem jego powrotu, myślę że to rozwali wszystko co jest budowane.
0
@Kondziubarca ogólnie dużo bardziej wolałbym Silvę ale...
0
Martwi mnie że sięgamy po trzydziestoparolatków zamiast szukać młodszych na lata... Zaraz okaże się że City po Garcii i Torresie wciśnie nam kolejny wyeksploatowany niewypał. Chociaż Ilkay przy Gavim, Pedrim i Frankim mógłby się sprawdzić ale mimo wszystko tego nie widzę.
0
To gierka pod superligę oczywiście. My się zainteresujemy sprawą, pogrozimy palcem a wy grzecznie rozgościcie się w LM na wiele lat.
0
Mes que un club runie jak domek z kart...
12
Na spokojnie, chłodna głowa, niech biali biją głową w mur. Remis będzie ok, chociaż mogliby wygrać bo będę na meczu :)
5
Xavi stwierdził że Barca i MC grają teraz najbardziej ofensywny futbol w Europie. Śmiałe stwierdzenie bo Barca żeby skompletować taki wynik jak dziś City potrzebuje siedmiu meczów.
0
Sytuacja jak rok temu tyle że teraz Barca idzie po mistrza wymęczonymi zwycięstwami no ale takimi się je zdobywa. W wyniku 1:0 ja patrzę przede wszystkim na "0" z tyłu niż że tylko "1" z przodu. Jeden już daje zwycięstwo a zero z tyłu pokazuje moc defensywy. VAMOS!!!
1
Jedyny kto się ma prawo wściec to Wiliams bo objechał Alonso jak trampkarza i zrobił wszystko jak rasowy napastnik a tu nagle VAR...
3
@HypeR dziękuję
1
Czy orientujecie się czy w sklepie na Camp Nou dostanę od ręki spersonalizowaną koszulkę? Może głupie pytanie ale muszę się upewnić.
0
Bezczelny pismak, pytanie ile jest w tym prawdy w którą nie chcemy wierzyć...
2
Ja byłem w szoku, patałachy, skrzywdzili Was z tym karnym.
0
Czy dobrze się orientuję że Araujo powinien pauzować 1 mecz?
1
@LaRoja mi się dodatkowo podoba jego ciągoty pod bramkę rywala, w rewanżu z ManU to wyglądało tak jakby mu Xavi kazał grać z przodu.