0

Składy :
Real Madryt: Casillas; Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Khedira, Xabi Alonso; Di María, Özil, Cristiano Ronaldo i Benzema.

Bayern: Neuer; Lahm, Boateng, Badstuber, Alaba; Kroos, Schweinsteiger, Luiz Gustavo; Robben, Ribery i Gómez.

0

Jak nie Thiago Silva to Humels. A niedługo wypożyczenie Ibry się kończy ,więc morze Barca zarobi.

0

Lubie to Greg:P

0

Rozumiem ,ale ja oceniam ten mecz z Chealsy ,a nie cały sezon ...

0

Moim zdaniem sami jesteśmy sobie winni. Klepaliśmy ich cały czas ... za wiele z tego nie wyszło . Zabrakło moim zdaniem strzałów z 18, 20 ,25 metrów.Na przykład Xavi miał takie okazje. Messi troszkę pomyślał. Niestety piłka trafiła słupek. A co do transferów bym chciał Szczęsnego bo Valdes mnie dobija ... kogoś na obronę ,ponieważ Abidal pewnie zakończy kariere . Widziałbym tam Albę.Do ataku zmiany niekonieczne ,ale ten rok pokazał braki: Villa kontuzja długa więc będzie trochę odbudowywał formę. Pedro'wi trzeba dać szanse może się odkuje . Optymistycznie patrząc Tello i Cuenca będą lepsi :D

0

Ja bym dał o Valdesowi...

0

To bardzo miła wiadomość! Tito witaj znowu:)

0

to fajnie ,że nasz rezerwy potrafią uzyskać taki wynik w LM:) Veb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?