paulinho97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Sosnowiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bild pisze, że Adama już praktycznie dogadany z Bayernem i chce odejść. Potencjalny transfer kosztował będzie 15mln. Jest to o tyle poważne, ze bild rzadko myli się w sprawach bayernu. Przewidzial odejscie schweinsteingera, przyjscia costy i vidala. Sklady ktore przewiduje przed meczem niemal zawsze sa identyczne. Tak czy inaczej to nie jest na pewno plotka i bardzo zla wiadomosc
3
Juz bardziej prestizowy bylby puchar Gimpera
1
Ney musi w koncu dorosnac
0
0
Chcieli go też w Bayernie, a jak wiadomo Bawarczycy w sprawie transferów są nieomylni. Warto go wziąć nawet za 20 baniek
0
Mam 12 lat, jestem jusz w gimnazjum i jestem prawie dorosly. Nie bedzierz sie ze mnie smjal dzieciaku
0
Chyba lepiej wiem co robi LOL
0
0
Napisalem odpowiedz do samego siebie, to bylo ironiczne lol
0
Powinien jak najdłuzej. Wole przegrac z honorem niż wygrać i patrzec na te jego symulki i chamskie zachowania. Nie zasluguje na gre w tym klubie
1
To zostan moze kibicem Bayernu albo BVB
0
Nie wiem jak wy, ale jadzisiaj ogladam bayern bvb
0
Wroci jeszcze Benatia. Kontuzje bedzie mial tylko alaba
0
Alaba nie wroci Raczej na pewno
0
Bardzo zła wiadomość. Jeśli tylko bedzie w formie to nie wiem czy uda nam sie wylaczyc go z gry. Jego pojdynki z Albą mogą się zakończyc dla nas smiertelnie. To bdzie glowny aktor tego widowiska
0
Komentarz usunięty
0
oby Schweinsteinger i Lahm nie zgasili Messiego i Neymara ja na mundialu.
0
Inteligentni życiowo? Chyba nie
2
Z tym, ze w wywiadach publikowanych na papierze, niemal zawsze osoby z ktorymi jest on przeprowadzany zdaja sie byc inteligentne. Nawet Suareza wypowiedzi. Jak jednak slyszymy je na zywo, to czesto okazuje sue ze tak nie jest. Tutaj wszystkie bledy jezykowe itp. poprawiaja redaktorzy
0
wypowiedź Guardiili na konferencji prasowej, ale MD znowu wie lepiej
"Nie ma drużyny z którą wolelibyśmy zagrać, ponadto nie musimy być drużyną której nikt nie chce wylosować "Jeśli chcemy dotrzec do finału w Berlinie musimy pokonać najlepsze drużyny. Nie dbamy o to z kim zagramy, ponieważ w każdym wypadku będzie to ciężkie zadanie,"
0
Nie chcialbym Bayernu tylko. My jestesmy silni tylko jak mamy pilkę, a wiadomo, ze lepiej utrzymać sie przy niej potrafią Bawarczycy. Do tego wrocą na pol final Robbery, Schweinsteinger, Benatia i Alaba wiec nie bedzie łatwo. Do tego ich gra na wlasnym boisku jest niesamowita, 7:0 z Szachtarem, 6:1 z Porto, 9:1 z AS Romą. Wole ich w finale, bo to tylko 1 mecz i moze nam sie poszczęścić
0
2 Lata temu bylismy faworytami z bayernem i skonczylo sie.7:0. Teraz tez bd wiec az strach pomyslec
0
Najlepiej od Alby. To jest klasowy pilkarz z klasa
0
Szczegolnie MŚ
0
Nie badzmy tacy pewni, wroca na final kontuzjowani i moga przejechac po nas swoim walcem
0
Widac, ze bie igladales meczu, poryo nie gralo otwartego futbolu tylko sie murowalo, dopiero jak Bayern strzelil 2 bramki to sie odslonili
0
Messi dzisiaj slabo :/
3
Nasz srodek nie wyglada najlepiej, a tymczasem Thiago rozgrywa fantastyczny mecz w Bayernie. Czemu go oddalismy?
0
trzeba było zatrzymac thiago, chłop po rocznej kontuzji zagrał lepiej niż którykolwiek z naszych pomocników kiedykolwiek w tym sezonie
0
niestety nasz środek pola jest tragiczny