1

Szejker tam musi ostro w transfery, żeby od przyszłego sezonu nie zaczynać drogi po mistrzostwo od drugiej ligi xD

0

@Arkon Dlaczego? Całkiem przyjemne. Nie dojeżdżam do pracy w godzinach szczytu, poruszam się po mieście sprawnie i szybko i to pod same drzwi miejsca, w które muszę dojechać. Jak już mi się zdarza jechać w godzinach szczytu to w przyjemnym klimatyzowanym aucie. To chyba raczej komunikacją miejską poruszanie się w godzinach szczytu jest prawdziwą udręką? Stanie w godzinnym korku w zatłoczonym autobusie, pełnym spoconych ludzi i bez włączonej klimatyzacji? Z tramwajami wcale nie lepiej, pamietam jak jeszcze w trakcie studiów byłem umówiony ze znajomymi na łyżwy. Na przystanku byłem 17:20, tramwaj miał być o 17:30. Nie przyjechał. Kolejny miał być o 18:00, ale pojawił się o 18:10, przy okazji tuż zanim nadjechał tramwaj tej samej linii spóźniony z 17:30. Dzięki, ale wolę się grzać w samochodzie w korku niż marznąć w takiej sytuacji na przystanku, bo komunikacja miejska u nas we Wrocławiu jest żałosna

0

@Arkon Wszystko zależy od sytuacji. Mieszkam we Wrocławiu i głównie autem się poruszam. Natomiast mam jak mówiłem nową Corvette i dla mnie to sama przyjemność nią jeździć. Jasne, jak wracam gdzieś z klubów, czy wiem, że idę się napić to z reguły biorę jakąś taksę.
Inną sprawą są jakieś wypady za granice. Wybierając się do Paryża czy stricte do Kopenhagi to wybiorę samolot. Natomiast jak raz chciałem wybrać się na wycieczkę w różne ciekawe miejsca do Danii to wolałem zrobić tripa samochodem. Wszystko zależy od sytuacji. Gdybym mieszkał w ultra zaludnionym Szanghaju i musiał podróżować z jednego końca miasta na drugi to nie wyobrażalnym byłoby dla mnie poruszanie się po tej metropolii autem. Natomiast w Polsce i przy moich potrzebach wybieram auto

3

@Arkon Mam szybki i komfortowy samochód. Pociąg jest mi zbędny :D
A tak serio to tak jak koledzy @MesQueUnClub_87 i @JohnB napisali. Brak konieczności bycia zależnym od kogoś. Poza tym jestem fanem spontanicznych wypadów i zdarzyło mi się chociażby będąc w Szczecinie jechać do Kołobrzegu wieczorkiem na imprezę, bo akurat dowiedziałem się, że znajomi tam są. Czy też innym razem z Przemyśla do Rzeszowa. Nie wyobrażam sobie takiego tripa pociągiem. Chce dotrzeć z punktu A do punktu B i nie muszę się zastanawiać czy po drodze muszę wziąć taksówkę, czy będę ściskał się jak sardynka w miejskiej saunie na kółkach i czy przed skorzystaniem z super szybkiego pociągu będę musiał czekać w kawiarni godzinę, zanim przyjedzie ten wyznaczonej linii.

8

@BART97 Ja jestem fanem od godziny, a już mnie ten Sunderland wk***a

6

PSG, Manchester City, a teraz jeszcze dojdzie Newcastle. Człowiek nie wie komu tu kibicować. Kiedyś to było łatwiej raz Barcelona, raz Real, a teraz po całej Europie trzeba skakać i nowe abonamenty kupować …

0

@Tasde Ja w prawdzie już założyłem, co nie przeszkadza mi mówić, jak po raz milionowy ktoś do mnie dzwoni w tej sprawie, że jestem bezdomny i jak chcą to mogą mi na kartonie zamontować panel :p

5

@Kengo w styczniu Mbappe :p

5

@Emhyr Szkoda, że takiego szacunku nie mieli do maskotki klubowej zarabiającej 2tys funtów miesięcznie i wywalili gościa na bruk w trakcie pandemii

0

@ronni37 Ja się nie odważyłem kupić całego btc na tym momencie. Niby człowiek siedzi w tym, wszystkie dane pokazują, że będą dalsze wzrosty, ale ja sobie odpuściłem i gram tym co już w krypto mam. Zakupy all in będę robił w bessie. Ale tato powiedział, że on jak coś to i za 10 lat może to wyjąć, więc dał pieniądze i mu kupiłem

3

@BarcaInfo mem nabierze nowego wydźwięku :D

26

@BarcaInfo Skończą się żarty z Barcelony w stylu New Xavi, New Iniesta - Newcastle xD

0

@Colon Jak nie jak tak :D

2

@NaFazieHitman ale musiał wejść jakiś grubas, że tak z butów cenę wy***ło.

1

@NaFazieHitman nie wiem czy już wybierać kolor lambo czy jeszcze nie xD

3

Mój staruszek po pół roku opowiadania mu o Bitcoinie zadzwonił do mnie w zeszłym tygodniu, żebym kupił mu jednego całego Bitcoina. Próg wejścia 43 500$. Chyba nie będzie narzekał, bo lecimy po nowe ATH. Mam nadzieje, że macie zapięte pasy przed szczytem hossy @ronni37 @Kurkmen @NaFazieHitman
https://zapodaj.net/dc7e24e8f33f0.png.html

0

@gumaz La Rambla nie przestaje mnie zaskakiwać

9

0

@Bocheno1 talon

24

@l0Messini Prędzej żartowniś

3

@DaPidejpi Jak wytykasz coś konfederacji to od razu dostajesz komentarz, żebyś powiedział na kogo sam głosujesz, żeby móc przywalić się do tej partii, bo nie są w stanie uzasadnić samozaorania się Korwinów, Braunów i Bosaków.

0

@Qlewer W drugim sezonie przewidywałbym drogę Leicesterz sezonu 15/16

0

W odniesieniu do mojego poprzedniego postu. Jak myślicie, które miejsce w Premier League mogłaby zająć reprezentacje: Francji, Hiszpanii, Niemiec, Argentyny, Brazylii, Polski, Szwajcarii, Belgii, Japonii, Egiptu?
Według mnie:
Francja: 1
Hiszpania: 4-6
Niemcy: 3-4
Argentyna: 4-6
Brazylia: 3-5
Polska: 10-12
Szwajcaria: 8-10
Belgia: 5-7
Japonia: 10-14
Egipt: 16-18

1

Jak myślicie o jakie miejsca mogłyby bić się reprezentacje Anglii, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, gdyby grały odpowiednio w Premier League, Serie A, Bundeslidze, La Lidze? Pomińmy fakt, że taki przykładowo Muller gra i w Bayernie i w reprezentacji Niemiec.
Moim zdaniem:
Hiszpania - obecnie szansa na mistrzostwo w La Liga(przy Barcelonie i Realu z przed kilku lat max 3 miejsce)
Anglia - 3-4 miejsce w Premier League
Włochy - mistrzostwo w Serie A
Niemcy - wyrównana walka z Bayernem o mistrzostwo

0

@FC1899Barca „cases in the last 7 days”
Niby prawda, a jednak g*** prawda

2

@Uukasz_93 przeciętny użytkownik La Rambli z dostępem do VARu sędziowałby lepiej

1

@Kgorecki2500 Powinien wziąć przykład z innego byłego polityka, który ruszył z produkcją „beczek Palikota” :D

11

Była za wszystko wina Tuska, teraz wina Kaczyńskiego xD


0

@Kluivert_P Idiotów nawet mi nie żal. Za taką pajacerkę to tak jak za jazdę po alkoholu. Permanentne zabranie prawa jazdy

0

@Pawelec7 prawie się nie przewrócił robiąc cieszynkę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?