partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dudek to taki wybitny bramkarz, że po jego "tańcu" Benitez i tak go posadził na ławkę, a Janas go olał wybierając skład na mundial, gdzie i tak się z tego obronił patrząc jak bronił Boruc. Szkoda klawiatury na tego hala durnia
3
A co do MVP to chyba nie ma wątpliwości, że dziś to Frenkie? Wspaniały był. Christensem jedynie może blisko, ale wybieram i tak Holendra.
0
@AmigoBlancos Uważam, że Real w końcówce zagrał odważniej, bo musiał w końcu to zrobić, do tego weszło 5 świeżych zawodników, a w Barcelonie był jeden świeży co mówiąc szczerze nie jest też jakimś maratończykiem.
1
@zadafcb Nasrane na merola :)
0
@tbas Gdyby kilkanaście kilo mniej to byłby chudy
0
@AmigoBlancos Człowieku, wy graliście tylko momentami. Barcelona była dużo lepsza, a też wcale nie zagrała wybitnego spotkania.
0
Jak oni będą narzekać na sędziego jeszcze to hit XD. Dziś więcej im pomógł niż nam, jedynie Gavi na kartkę zasłużył i tyle.
6
Dokładnie taki sam smak tego zwycięstwa jak w 2015, co też wygraliśmy 2-1 po golu Suareza w końcówce. VAMOS
0
Mistrzostwo wygrane
0
Hahaahahahahahah jest
0
Strzelą nam zaraz
0
@Roobo On zawsze jest kluczowy
1
Busquets jest upośledzony????
0
Busquets to jest dziś impostor
0
No może jakoś super wybitnie nie gramy, ale i tak dużo lepiej od Realu. Kroos i Modric to jakby ich dziś nie było.
No i Courtouis dziś imo bardzo dobry(niestety).
0
Ale Raphinha ma tendencje do ucinania się XD
0
Zabrał i oddal XD
1
To ten sędzia co miał gwizdać pod nas?
0
10 minut dobrej gry i tyle. Wielka bezradność w ataku
0
Roberto pięknie odpuścił tam Camavinge :))
3
Sergi Robero XD
2
@qbuteq Ciekawe kim XD. Jedynie może jak Balde czasami ruszy do przodu
0
No można wyłączyć, jeszcze przydupas Perez potem grzecznie odda pozycje i zadowoleni tam będą :)
0
@Bykunn Przecież ten bolid stoi w takim miejscu, że ten SC jest zbędny
0
Safety car pod Verstappena XD. Żałosne
1
No to po kuponie xd
2
Alonso! GOAT niezmiennie
0
Patałachy z Paryża
0
@Ptasior A oni w końcu dostali te premie czy nie?
0
Nie wierze... co jest