2

Podpinam się, kompletnie oderwany styl od mojego

0

naprawdę mu to lajkujecie ludzie :')

2

Śmieszy mnie zdanie niektórych z was jakoby Ney był najemnikiem i gwiazdeczką. Bo lubi zadbane włosy, iks de. Przecież pokazał na czym mu zależy odrzucając 'lepszą' ofertę Realu.

0

jeszcze oficjalnie nie bierzemy w nim udziału

0

Za późno na Silve.

0

Bardziej chodzi mi o samą postać i jej charakter.

1

Nie wyobrażam sobie Barcelony bez Alvesa.

0

Nie wiem co mnie bardziej boli - serce, bo moja kochana drużyna nie obroni jako 1 w historii lm, czy dupa - bo nasi grają ostatnio jak jakaś lechia gdańsk

0

Radio x i los santos 8))))

1

Korzystam od jakichś dwóch lat i jest mega spoko. Ostatnio chciałam się przerzucić na tidala, ale tyle muzyki i artystów, co już zapisałam to... nie ma sensu się przerzucać.

0

Messi za wiele akcji chce rozstrzygnąć sam, tracimy na takich głupich decyzjach.

0

Dopiero czytając o naszych sukcesach jakoby Real tego dokonał uświadamiasz sobie jakiemu cudownemu klubowi kibicujesz. Przyjemnego i zwycięskiego gran derbi wam i sobie życzę. Co ja bym zrobiła bez Barcelony w swoim życiu, naprawdę nie wiem.

0

Nie rozumiem, przewidział koniec świata na 2000r to jakim cudem przepowiadał dalej?

1

Rumia 6 lat temu, mój kolega harcerz stał wtedy na 'warcie' ;_;

11

Jesteście wszyscy jak chorągiewki na wietrze XDD

2

obczaj nike son of force (koniecznie) low

1

fluxy nie, trochę oryginalności ;-;

0

Hahah, dzięki panowie

0

Dzisiaj mam urodziny i żałuję, że nasi nie grają dziś. Wygrana byłaby niezłym prezentem ;-; ale w końcu odpoczynek najważniejszy.

0

Wielka szkoda, że przez długi czas do składu się nie wkręci przez Neuera.

1

Wczoraj było dużo Messiego w Neymarze :)

0

Typowy Niemiec? Usuń konto.

8

A zamknijcie się w końcu, bo biadolić tylko potraficie. Swoich jak najemników traktujecie.

0

Komentarz usunięty

0

nie zauważyłam czegoś or

0

Hovind eeeeeeeeee XD

0

Lepiej nie, bo dostanę bana. Tutaj to możliwe. XD

0

A, taki zespół, tacy tam fani. Nevermind ;-;

0

Ma ktoś może link do meczu z Arsenalem z polskim komentarzem? Szukam i nie mogę znaleźć ;_;

0

Farba na włosach ma wiele do jego gry, racja :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?