owl

1

Wtedy Montoya by nigdzie nie poszedł

owl

3

O Rafinhe boję się najmniej.

owl

0

Musa to nie jest środkowy napastnik?

owl

0

Zły nie jest, ale i nie błyszczy

owl

1

Nie można oddać Pedro, nie można..

owl

1

Komentarz usunięty

owl

0

No i jeździec bez głowy strzela..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?