ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Nie ma bata,robimy transfery i w przyszłym sezonie bierzemy ligę mistrzów. ;)
4
I wszystko na temat.
15
Hansi działajcie z Deco a w nowym sezonie wpada liga mistrzów. ;)
7
Jest legendą.Szkoda że nie wygrał ligi mistrzów ale i tak dzięki za wszystko Robert. ;)
0
Kounde we wczorajszym meczu był ogrywany jak dziecko.Jeśli wpłynęłaby oferta za Kounde i Balde to bym się zastanowił i można zbierać hajs na Rashforda,Bastoniego i Alvareza a także dokonać innych sprzedaży. ;)
4
Pachołku kiedy wreszcie zrozumiesz że te 7 lig wygraliśmy w uczciwy sposób nie to co wy.
17
Szkoda że już nie będą komentować Święcicki z Chabiniakiem.
4
Oby został do 2029 r. ;)
6
Flick wygrał sześć na siedem klasków?!?!Szacun.
1
Czyli z Mbappe była ściema!?!?!?
19
I zrewanżować się za porażkę ligową w październiku.Po prostu nie mieć litości. ;)
12
I dobrze że w klubie nie ma ani Bartomeu ani Viniciusa.
23
Lepiej żeby zagrali bo po porażce śmietankowi będą mieli wymówkę.
5
Boli?Ma boleć.Materace wypad do domu.
2
Madryckie świnie wypad do domu. ;)
1
@Borneo Coś tu się nie zgadza bo pierwsze El Clasico wygraliśmy z czystym kontem.W poprzednim roku przegraliśmy 2-1 i Mbappe strzelił gola.
1
Taka pomoc?Czyli kontrola powinna być od początku meczu.
1
@mildan1704 Chyba chodzi o ligę.
5
Mieliście Inigo też nie wygraliście ligi mistrzów.
0
Może trzeba ściągnąć Leao.
8
Niech także wprowadzi technologię goal-line.
0
To nie jest dobry pomysł.
3
Jeszcze może się okazać że Atletico zostanie w tym sezonie bez pucharów a my będziemy mieli dwa.
16
Namieszał Flick ale to on jest trenerem.Po awans. ;)
3
Druga bramki dla Atletico to na konto Maldiniego.
11
Szkoda, bo adidas naprawdę fajne piłki produkował. ;)
2
@Aequlibre To prawda.Wtedy z Rash powinien był strzelać a nie mijać bramkarza.Wystarczyło przymierzyć po długim rogu i bramkarz Atletico nic nie miałby do powiedzenia.
2
Pubill powinien otrzymać bezpośrednią czerwoną kartkę.
3
Fermin na ławie pokłosie tego uderzenia w głowę.
16
Musi grać Rashford.Potrzebny nam skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia bo jak sądzę Atletico będzie często zepchniętę do głębokiej defensywy a grę trzeba rozszerzyć.Więc Olmo niech będzie opcją z ławki.Visca el Barca. ;)