2

@draxidox 5. To dużo, czy mało wg Ciebie? Bo nie wiem czy to sarkastyczny wpis. W sumie... Jeśli dużo to nie dziwi, bo Lech wychowuje, a jeśli mało to tez nie dziwi, bo Lech wychowuje i sprzedaje ;)

0

@Coutinho007 Nie no jasne. To gracze którzy dali naprawdę sporo i wiem że w Anglii są gracze, którzy mogliby wiele wnieść do Barcelony. Natomiast ich transfery to ryzyko chyba większe niż sprowadzenie chłopaka wychowanego w Holandii, więc postawiłbym na Desta.

0

@PieN Najlepsi bramkarze często mieli... Trudne charaktery. Boruc to łobuz jakich mało, Kahn rugał wszystkich jak popadnie, Valdes też miał ciężki charakter co pokazuje jako trener. Bułka i Grabara to jeszcze młodzi zawodnicy. Też nie odpowiada mi ich zachowanie, ale nie uważam żeby to rzutowało na ich umiejętności. Są bardzo młodzi, mają jeszcze sporo czasu i wierzę w to, że wyrosną z nich co najmniej solidni bramkarze.

0

@Coutinho007 Trippier nie gra połowy tego co grał w Anglii. To wszystko są świetni piłkarze, ale zazwyczaj nie sprawdzają się oni w naszej lidze. Potrafią grać dobrze, ale nigdy na miarę swojego potencjału. Bale miał być następcą Ronaldo i największą gwiazdą piłki, bo w Kurczach się na takiego gracza zapowiadał. Wyszło... Nieźle, ale bez fajerwerków. Słabo się aklimatyzują chyba w Hiszpanii.

1

@Coutinho007 Miranda pokazuje wielkie umiejętności i... wielkie braki w koncentracji. Gafy jakie on popełnia to poziom Ekstraklasy, ale potrafi też pokazać zagrania na poziomie Alby. Może z czasem będzie bardziej regularny. W Firpo jeszcze wierzę, a że nie stać nas na Gayę, ani Grimaldo to zostawiłbym jednak Juniora :)

3

@kerouac Nie cierpię jej całym swoim lewicowym sercem i wstyd mi za jej hipokryzję, radykalizm i oderwanie od rzeczywistości :) taka Kaja Godek lewej strony. Dużo gada, zwykle bez sensu, dużo się pokazuje i tylko trzeba się tłumaczyć, że "nie cała lewica to kretyni jak ona".

0

@Coutinho007 Wolę Desta. Nie wierzę w Anglików w LaLiga.

0

@VIPER2712 50mln klauzuli ma. Warunkiem jego przyjścia (z resztą Unaia pewnie też) i tak byłoby odejście Umtitiego, a to zwolniłoby środki na taki transfer. Chłopak wygląda naprawdę super.

3

@Krisgum W punkt. Atkinson to świetny aktor i na pewno nie wolno zamykać go w ramach jednej roli albo jednego stylu. Sądzę że może nas naprawdę pozytywnie zaskoczyć.

1

@lucca87 Solidny, ale zdecydowanie wolałbym Pau Torresa jeśli już mamy kupić kogoś poza Garcia.

0

@MESSIah16 Są dwa rodzaje testów. Z krwi i genetyczne. Pierwsze są szybsze, ale mniej dokładne, a drugie zajmują więcej czasu, ale właściwie nie ma wyników fałszywych (chociaż i tak się powtarza dla pewności). Pewnie zrobili mu krew i wyszła pozytywnie, więc sprawdzili jeszcze wymaz i dostali wynik negatywny.

0

@inViNcibl3 PiS jest prawicowy światopoglądowo i dlatego klasyfikują się jako prawica. Natomiast gospodarczo nie mają nic wspólnego z lewicą, dlatego zakłamują rzeczywistość i wciskają ludziom, że socjalizm to prawica, bo oni są w 100% czystej krwi prawicowymi, białymi, heteroseksualnymi Polakami wyznania katolickiego.

1

@Barca_Big_Moment Socjal jest popularny u starych, biednych albo tych co zwątpili w ludzi. Ja się zaliczam do trzeciej grupy.

5

@inViNcibl3 Nie wiem co mnie bardziej bawi. "Delikatna" manipulacja przy liberaliźmie gospodarczym, czy stwierdzenie że socjalizm jest prawicowy xD

1

@draxidox Ja tam jestem zwolennikiem grania spotkań po kilka razy na początku żeby zrozumieć taktykę lepiej i zobaczyć jak to działa.

A co do meczu... Na wyjeździe z mocnym rywalem proponowałbym zagrać pozytywnie, a nie ofensywnie. Popatrz też jak gra Atletico u Ciebie... Mogą mieć mocny środek pola, więc możesz spróbować podań na obieg do obrońców.

Generalnie kilka uwag taktycznych jeśli chcesz grać jak Barca... Szersze pole gry, ataki środkiem, podania w pole karne, mniej drybluj i więcej swobody. Zwolniłbym też tempo i przede wszystkim zamienił linie defensywy i linię nacisku. Obecnie ciśniesz ich bardzo wysoko, ale linia obrony jest niżej i to rozciąga Ci formacje, zostawia dużo miejsca i daje szanse na kontry. Wyjdz wyżej obrońcami, ale nie naciskaj na maxa. Wtedy będziesz bronić znacznie bliżej siebie formacjami. Wyłącz też przeszkadzanie bramkarzowi w rozegraniu. Grasz wysokim pressingiem, więc chcesz krókiego rozegrania, bo wtedy możesz odebrać piłkę łatwiej. Przeszkadzanie w rozegraniu pomaga kiedy chcesz wymusić grę długą piłką, a to duże ryzyko jeśli grasz wysoką linią obrony i wysokim pressingiem. A przede wszystkim... NIGDY nie wprowadzaj tych zmian w środku sezonu, bo Ci zespół zgłupieje. Stopniowo w sezonie jedna po drugiej albo dopiero po sezonie.

1

@Coutinho007 Spaghetti Bolognese to wymysł Włochów w USA. Natomaist sos boloński, czy ragu bolońskie to dokładnie to samo. Jedyna różnica jest taka, że jedzą z innym makaronem, bo sphagetti z jakiś niezrozumiałych dla człowieka powodów nie pasuje do sosu/ragu bolońskiego.

Ooo! Znalazłem "wytłumaczenie". Chociaż nadal nic nie kumam,


4

Według Deloitte to GetBack był fajną i bezpieczną opcją na inwestycje, więc... ;)

1

@Coutinho007 Ja nigdy nie zrozumiem dlaczego tym Włochom nie pasuje makaron spaghetti do sosu bolońskiego...

1

@filipVeB Z tego bym się nie śmiał bo te skurczybyki ze Sports Interactive dawały Trincao bardzo wysoki potencjał już od lat. A przynajmniej dużo wcześniej niż jego nazwisko wybrzmiało gdziekolwiek. Nie wiem skąd oni mają te dane, ale dobre źródła mają.

3

@Chakalaka Duże brawa dla Antka. Oby tak dalej!

2

@FranzMaurer Tak w imię zasad, co Franz?

0

@Kusco15 Mi daleko do popierania Bidena, bo kandydatem jest słabym, ale nie czepiałbym się takich rzeczy. Ja bym pewnie nie wyłapał jakbym się przejęzyczył.

1

@Shapiro Taka rola opozycji żeby składać te wnioski i pokazywać, że się istnieje. Przynajmniej będę o nich mówić przez dwa dni. PO składało już wiele wniosków o wotum bez szans na przejście, PiS będąc w opozycji składał ich tony. To standardowa zagrywka, która nie jest nastawiona na efekt tylko na możliwość krytykowania ministra w mediach i pokazania, że starasz się coś robić. Tam nikt się nie oszukuje, że to przejdzie.

0

@TheNekro94 Nie wiem... Ja jakoś nie mogę się przekonać to beatów w nowym rapie (chociaż na przykład Sokół nadal ma dobre). Takie "Kilka numerów o czymś" to była płytka do słuchanie na loopie, a to do mnie nie przemawia.

O i widzę, że @damian777 wyciągnął kawałki Pezeta, które zdecydowanie propsuje.

0

@Shapiro Ale co jest głupiego we wniosku o wotum nieufności? Nie rozumiem ani trochę tego toku rozumowania.

1

@Kusco15 Myślę że się przejęzyczył i chodziło o 200tyś, bo USA powoli dobija właśnie do takiej liczby.

0

@AV0CAD0 Sorry ale poziom absurdu w tym co napisałeś pokazuje mi, że ta dyskusja nie ma sensu... Odleciałeś w kosmos i nie ma dla Ciebie ratunku. Przykro mi.

1

@zadafcb Jak wkurzyć feministkę? Powiedzieć prawdę. Na przykład, że... Niektóre z nich są nawet hot!

0

@Ronaldinho10_ W punkt!

19

Słabo... Ja w FM-ie sprzedałem do Chelsea za 54mln euro. Słaby zarząd.

A tak serio to całkiem ok decyzja pod warunkiem, że opcja odkupu jest sensowna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?