orgazm44
Dołączył/a: styczeń 2026
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i macie kunszt i pomysły "Deco", akurat co do niego Font miał rację.
2
Raphinia ma kalendarzowo 30 lat obecnie kontrakt do 2028 czyli 32 lata. Nawet jak gra teraz całkiem dobrze to już w tym sezonie łapał zadyszkę i spadki formy. A on większość swojej formy opiera na pracy i wydolności, to nie jest stojący w miejscu lis pola karnego. Tutaj z powodu wieku będzie tylko gorzej więc przy całym szacunku do tego zawodnika lepiej nie śpieszyć się z przedłużeniem. Trzeba podejść rozsądnie i nie przedłużać zawodników po 30-tce wcześniej jak rok przed wygaśnięciem kontraktu i nie dłużej jak o kolejny rok.
0
A Milik gdzie ? Chyba jeszcze gra w Juventusie ?
0
On po prostu szuka kolejnego do kolekcji by go zezłomować
0
@th@les Niejaki Kubica, też Robert również gadał, że ręka to nie problem. A jednak była problemem. Więc takie gadanie wiadomo gdzie można sobie wsadzić. Po Lewym widać wydłużony czas reakcji o jakieś 0,5s i na tym poziomie takie opóźnienie jest decydujące
3
@matimocny1 Zobacz Artetę ile lat buduje Arsenal i jest co raz lepiej
4
Font nigdy się nie doczeka. Następny po Laporcie będzie Pique
0
Lewy pewnie chętnie by sobie pokopał na dobrym poziomie np. obok Modricia. Ale jest bardzo wątpliwe by Anka go puściła. Zupełnie nie widzę go w roli rezerwowego, on się udusi siedząc na ławce jak Szczęsny. Prędzej zakończy karierę.
0
Font aktualnie jest lepszym kandydatem. Sam postulat wyrzucenia szkodnika Deco wystarczy. No i Mendes oraz Zahavi będą mogli całować klamkę
8
Dziwne, że przy tej ilości szans od Flicka Dro sobie nóg nie połamał. A Roony niedługo dostanie kontuzji miednicy.
10
Pytanie po co klub podpisuje takie drogie i długie kontrakty z zawodnikami którzy na to nie zasługują ? Sztandarowy przykład Araujo co dwukrotnie zawalił LM, jego wartość zaczęła spadać i w tym momencie dostał najwyższy kontrakt dla obrońcy w lidze na 6 lat! Ale tych przykładów jest więcej - Ter Stegen - chłop zaczął łapać kontuzje więc przedłużono mu kontrakt o kilka lat na wysokiej pensji. A za pół roku ściągnięto nowego bramkarza, Stegena za darmo wypożczając do Girony dalej płacąc mu pensje. Fati był przedłużany wiele lat. A teraz Gavi jak zaczęły wyłazić mu kontuzje otrzymał wysoki kontrakt na kilka lat. Szkalny Olmo jak terminator ma też 5 letni kontrakt ponad 30-tkę. W kolejce już czeka Christensen i Torres. Można odnieść wrażenie, że klub prowadzi jakiś Caritas albo co najmniej ktoś kto działa na jego niekorzyść
2
Brakuje jeszcze wywiadu z Perezem by też poparł Fonta xD
0
Na jednym z algorytmów Yamal przed karnym miał 5.8, a po karnym wzrosło ponad 7
0
Szczerze mówiąc jak Barcelona przewali to kibicuje Atletico. Lubie takie wieloletnie sagi przegrywu zakończone happy-endem
0
@miladi No zobacz, gówno o nim wiesz, nic nie czytasz a się wypowiadasz. Ja przynajmniej przytoczyłem jakieś źródło, a całkiem dużo jest publikowane medialnie. Tak samo gówno o mnie wiesz i ciągle mi wyjeżdżasz o jakichś związkach :D Może to są twoje projekcje, sam jesteś w związku pantoflem i się na to godzisz ze strachu przed samotnością. Dlatego się tak odpalasz. Ale fakt - niewiele mnie to obchodzi. Szkoda mi na to więcej niż te 5 minut.
21
Przecież jasno mówi, że Real nie musiał kontraktować doradztwa, bo wszystkie informacje miał za darmo z pocałowaniem w rękę od swoich wiernych Socios - Sędziów.
0
Nie wiem co ten Font właściwie chce powiedzieć ? Można kłócić się o styl, ale zakończenie kontraktu Messiego zarówno sportowo i finansowo W TAMTYM CZASIE nie było błędem. Jak Font by chciał przedłużyć Messiego na jego warunkach to może sobie podać rękę z Bartomeu.
0
To spójrz na swój komentarz jak szukasz najgłupszego. Bo ja nic nie odbieram Robertowi w osiągnięciach. To co Robert gada w wywiadach pod PR budując medialny wizerunek idealnej rodzinki to może być zupełnie co innego niż jest w rzeczywistości. W pięknie zdjęcia idealnego życia na instagramie czy reklamy też pewnie wierzysz, co ? Tak się składa, że ci którzy analizowali życiorys Lewego np Staszewski zupełnie inaczej przedstawił co pomogło RL w karierze. A to o czym Lewy gada np. o dietach czy suplementach Anki wręcz wyśmiał.
3
Robert Ty pantoflu. Może na boisku potrafisz dobrze grać, ale w związkach jesteś młokosem. Pozwalać sobie grzebać w mózgu przez babę, partnerkę i to jeszcze z tych "wolnych i niezależnych". Współczuje chłopie :D Nie dziwie się, że uciekasz w pracę i chcesz kopać do 40-tki. Oby ta Twoja Ania nie złożyła Ci pozwu jak się jej już znudzisz, skończysz karierę i nie będziesz potrzebny.
4
Jeśli obserwował co się działo z poprzednim objawieniem zarządu Realu niejakim Xabim to podejmie dobrą decyzję.
2
@Jacob9402 Nie wiem jak można bronić typowego clickbaita. Szpilka sugeruje złośliwość ze strony Flicka, a Flick jak zawsze stara się zachować dystans i nie chce być mieszany w medialne awantury.
13
Szpilkę to Ty masz w majtkach redaktorze
1
"To my sprowadziliśmy Raphinhę, Christensena, Lewandowskiego, Koundé – wszystko było zaplanowane razem z Jordim Cruyffem i Mateu Alemanym. " A czego o Roque i Torresie nie mówi ? Zapomniał ? Przecież tak genialne trio błędów nie popełnia
0
@directedbyfcb Ale jacy Amigosi, kto był tym słynnym amigosem ? Pique Messiego nie lubił, Suarez wypadł szybko, Busquetsa jeszcze za Xaviego błagano by został za sam poziom sportowy.
2
Trzeba przyznać to mocne oświadczenie. Xavi jakim trenerem nie był to jako zawodnik jest szanowany. Ale brakuje jeszcze trochę by przeciążyć szalę. Gdyby pod koniec pojawiła się stanowcza wypowiedź Messiego to Laporta mógłby przegrać z Fontem.
7
Lewemu praktycznie nikt nie podaje. Przy tych samolubach to Haaland byłby średniakiem, o ile Flick nie wymusiłby grania na 9-kte. A nie wymusza. W tym klubie sens ma tylko 9-tka która sama sobie wywalczy piłkę i potrafi budować akcje
7
Szprotkę odłowić wędką, a w drugiej wpuścić prawdziwego rekina pola karnego
0
Powinni jeszcze ukarać ich czołowego rasistę - tego ciemnoskórego co zawsze ma problem z białymi.
0
Może jako królik doświadczalny do testowania nowych terapii ? Zresztą on ma też w głowie nie do końca dobrze więc mogą go zostawić by Araujo nie czuł się samotny
4
Hahaha :D. Znając Laportę to jego lewa ręka będzie chciała by Lewy został, a prawa napisze smsy do członków zarządu by jednak nie przedłużać. Także, no ja tam średnio w wierze w te słowa :D Może jak Robcio jeszcze postrzela i zejdzie MOCNO z pensji