4

@Rivaldo55 Dobra. Skończ wymyślać. Co 2 post tak tu wygląda

4

@conatus Figo - typ który był kapitanem i odszedł do mierdy. Raczej nie ta skala porównania.

2

@pepulinho Ciekawe. Skoro szatnia jest za jego powrotem. Kwasy to są największe tutaj.

2

@Zawsze_Wierny a kim on niby jest? Wieki znawca piłki nożnej. I te jego piosenki. Dramat. Jakoś wolę patrzeć co w tym temacie ma do powiedzenia Messi.

1

a może Cornholio ?


1

3

@ad26 Co wiek ma z tym wspólnego ? Ile Ty masz lat ze piszesz takie rzeczy?

2

@Ajan Ponieważ tylko on jest brany pod uwagę w tym momencie jako transfer. Proste.

3

@Eto'o9 R10 Tak bo Coutinho ostatnie 1,5 roku siedział na ławce i czekał na szanse.

0

@KaroLOCO puki puki . PÓKI !

0

@Bulos11 Nie piszę ze ma tam na stałe grać. Sam wspominał ze lubi grę zespołowa i chce zagrywać dobre piłki. Jest to po prostu jedna z opcji a lepiej je mieć niż nie. Nie mam nic wspólnego z Fifą :D

0

Pique pogra z dwa lata jeszcze. Płacimy klauzule Juve i De Ligt jest nasz. Na ten moment De Jong był o wiele bardziej potrzebny .

0

Atak Messi , Neymar, Suarez . W pomocy może grac Griezmann. Rezerwowi Malcom i Dembele. Kombinacji jest mnóstwo. Da się to dobrze zrobić.

2

Moim zdaniem oboje macie problem z wyciąganiem wniosków. Mogę się założyć że zobaczycie De Jonga w podstawie częściej niż się wam wydaje. Nie gniewam się bo nie ma o co.

0

A skąd Ty to wiesz skoro nie rozpoczął się sezon.

6

Barcie – osada leśna w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfińskim, w gminie Cedynia. Miejscowość wchodzi w skład sołectwa Piasek.

0

A co Cie obchodzą jego włosy? Ty je nosisz ?

0

Wez napisz coś nowego. Płyta się zaciela? Radzę się pogodzić z tym ze Valverde będzie trenerem jeszcze co najmniej rok.

0

No jasne. Bo w finale są zawsze karne i Valverde strzela ostatni. Pierdolicie wszyscy aż uszy więdną.

0

@DejMian111 A kogo sprzedasz ? Bo przy takiej konfiguracji Barca nie ma tych 200 baniek.

0

@MateS Można go spróbować ustawić w pomocy. Zawsze podkreśla że lubi grę zespołową a gole nie są dla niego ważne. Będzie koleś szukał miejsca.

2

@martool Nastolatki którzy mają rodziców. Koło się zamyka :)

0

@ryszard_z_klanu Smiechowo jest w Wejherowie.

4

To Cie interesuje? Wstydem jest pisać takie puste komentarze.

0

To nie oglądaj.
Nie trać czasu skoro już wiesz.
Obstaw może coś wygrasz.

9

To dobrze w końcu jest sportowcem.

0

Mistrzowska postawa. Z takimi zawodnikami zdobywa się wszystko. Powodzenia.

1

Po prostu życzą rodakowi dobrze,

0

Normalnie powinien zostać do rotacji ale nie przy Valverde.

0

Zdanie na temat Dembele mam takie że jest to świetny piłkarz z naprawdę dużym potencjałem. Niestety jak często bywa w tym zawodzie on jest po prostu mało inteligentny i wielu spraw (taktyka) nie rozumie ani nie zrozumie. Jego siłą jest instynkt ale to za mało na taki klub jak Barcelona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?