C. Ronaldo wg mnie to zwykły, skupiony na sobie pozer, nic więcej! I nie jest dobrym piłkarzem, tylko WYLANSOWANYM dobrze piłkarzem! :) Visca el Barca!
Bardzo mi przykro, że Barca nie wygrała przepustki do finału, Bayern byłby rozniesiony na łopatki. Ehh, ale cóż, życie. Niech teraz Eto`o pokaże, że nie tylko w Barcelonie był świetny :)
Dobrze pamiętam? To Kaka powiedział, że to dobry klub, i że Barca będzie miała nie lada wyzwanie w meczu z Villarrealem? Buahahah. Aż śmiać się chce. :D
To co ja napisałam o Valdesie to raczej nie było nic złego. Po prostu obrona dzisiaj jest w złej formie.
Ale to nic, Barca zawsze da radę, Visca el Barca. Nadal liczę na Eto`o który mimo tej akcji gdzie wdał się w niezły drybling jest moim ulubionym graczem.
Mam nadzieję, że wynik Barcy wzrośnie lub pozostanie tak jak teraz, 2:1.
Dobrze pamiętam? To Kaka powiedział, że to dobry klub, i że Barca będzie miała nie lada wyzwanie w meczu z Villarrealem? Buahahah. Aż śmiać się chce. :D
Komentarze
0
Pomarzyć można, czemu nie ;>
0
C. Ronaldo wg mnie to zwykły, skupiony na sobie pozer, nic więcej! I nie jest dobrym piłkarzem, tylko WYLANSOWANYM dobrze piłkarzem! :) Visca el Barca!
0
Zgadzam się z Kaktusem i Campo.
Zapowiada się gorący week. :)
0
Bardzo mi przykro, że Barca nie wygrała przepustki do finału, Bayern byłby rozniesiony na łopatki. Ehh, ale cóż, życie. Niech teraz Eto`o pokaże, że nie tylko w Barcelonie był świetny :)
0
Dobrze pamiętam? To Kaka powiedział, że to dobry klub, i że Barca będzie miała nie lada wyzwanie w meczu z Villarrealem? Buahahah. Aż śmiać się chce. :D
Aż serducho szybciej podskakuje ;)
Visca el Barca !
0
Noooo;]
To ja z niecierpliwością czekam na środęę ;J
pozdrawiam ;)
0
Kalor.
Zgadzam się z tobą.
To co ja napisałam o Valdesie to raczej nie było nic złego. Po prostu obrona dzisiaj jest w złej formie.
Ale to nic, Barca zawsze da radę, Visca el Barca. Nadal liczę na Eto`o który mimo tej akcji gdzie wdał się w niezły drybling jest moim ulubionym graczem.
Mam nadzieję, że wynik Barcy wzrośnie lub pozostanie tak jak teraz, 2:1.
;)
0
Barca wraca do siebie. Koniec kryzysu? OOOby.
0
Dobrze pamiętam? To Kaka powiedział, że to dobry klub, i że Barca będzie miała nie lada wyzwanie w meczu z Villarrealem? Buahahah. Aż śmiać się chce. :D
Aż serducho szybciej podskakuje ;)
Visca el Barca !
0
Eee, będzie dobrze :)
W każdym bądź razie jeśli wrócili do treningu to na stadion na pewno wyjdą :)