nowy19pl
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawda jest taka że byliśmy zespołem gorszym w tym meczu. Ja po pierwszej połowie nie wiedziałem co powiedzieć, cieszyłem się że manity nie dostaliśmy bo gdyby Real był skuteczny to zostali byśmy rozstrzelani. Nasi piłkarze cały mecz grali na stojąco. Zero ruchu. Barca klepała na połowie boiska w drugiej połowie zamiast zacząć próbować atakować i zmęczyć Real. Sergio chyba uważa że jak mieliśmy 55% posiadania piłki (co jak na Barcę to strasznie mało) to jesteśmy lepsi. Wydaje mi się że Real wygrał z nami bo dokonał tego co wydawało się nie możliwe. Zabrał piłkę Barcelonie w pierwszej połowie. Naszą obroną jest atak i dla tego gdy Real miał długo piłkę nasi obrońcy popełniali błędy. Za to para stoperów Realu Ramos-Pepe jest chyba w tym momencie najlepsza na świecie. Tyle ile oni akcji czy Iniesty czy Messiego przerwali... Wkurza mnie to że Messi się cofa po piłkę i nie ma nikogo z przodu. Albo ustawiamy go na ataku albo jako rozgrywającego bo potem gdy Messi się cofa na własną połowę po piłkę. Chce ją do kogoś z przodu podać to nie ma do kogo. Muszę również przyznać że zaimponował mi Ronaldo. Nie za tego gola tylko za jego bieganie od początku do końca za piłką i wymuszanie błędów. Naprawdę było widać jak zależy mu na wygranej i po raz pierwszy od dawna widziałem że grał dla zespołu a nie zespół dla niego.
0
SinMistico,
Ronaldo wychodził sam na sam więc czerwona prawidowo pokazana. Nawet Adriano nie protestował.
0
Jokeven
Bo ławkę trenerzy podają później. Zaraz powinna być podana.
0
Chyba jeszcze nie ma składów oficjalnych ale nie znam hiszpańskiego więc mogę się mylić.
0
DaMilio
No właśnie z tym bywa różnie...
0
Culé a muerte,
Tyle że oprócz koszulek tacy piłkarze przyciągają kibiców (tzw. sezonowców). A klub ma prawa do wizerunku gracza ileś tam procent więc zarabia cały czas na nim. A Kaka o ile wiem jest nadal uwielbiany w Azji i dla tego pewnie jeszcze jest w Realu.
0
KamilDM
Ponieważ Tito pewnie mówił to pod wpływem emocji, i na pewno nie powiedział w trakcie meczu. "Przepraszam panie sędzio ale tam nie było faulu." Pewnie użył dosadniejszych słów i wcześniej został ostrzeżony. A Mourinho powiedział to na konferencji i nie miał wielkich pretensji do arbitra. 2 mecze dla Tito to słuszna kara. Nie ma sensu dyskutować o tym.
0
D1OS
Przypomnę że na niego jak i na resztę została nałożona tzw. AMNESTIA więc niema z tym nic wspólnego. Za bardzo krzyczał i tyle. Przesiedzi 2 mecze na trybunach i świat się nie zawali. Zasłużył czy nie nie nam to oceniać. Ja nie wiem ale tutaj 90% tematów i tak sprowadza się do: "A Mou to i tamto zrobił...""A Ronaldo jest słaby" itd. Ludzie ta informacja niema żadnego powiązania z Mourinho. Więc nie wiem po co o nim pisać.
0
Fajnie że odskoczyliśmy Realowi od początku ale to dopiero 2 kolejka i nie ma co popadać w super optymizm. Real to silna drużyna i o mistrzostwo będzie walka do końca.
0
Jakby ktoś miał link lub kanał na jakim leci mecz to byłbym wdzięczny.
0
No właśnie dzisiaj małe GD ktoś wie czy zostaną puszczone na jakimś kanale ?
0
hubi
Oni i tak nie ogarnęli by genialnych taktyk smudy więc nie chcą się ośmieszać.
0
R.CF4
A dziwisz im się tylko dzięki "magi" naszego bramkarza oni mają jeszcze szanse w rewanżu.
0
Ale sytuacja jest bardzo podobna do tej sprzed roku. To my jesteśmy lepiej przygotowani na początku sezonu przeważamy w meczu a jednak wynik tego do końca nie odzwierciedla. Rok temu to Real był lepiej przygotowany i to on przeważał a jak się skończyło wszyscy wiemy. Oby role się nie odwróciły.
0
Ale wczoraj spokojnie mógł jeszcze 2 bramki trafić.
0
Stifler111
Tyle że Iker popełnia błędy w mało ważnych meczach a Valdes zawala te najważniejsze.
0
pawsko216
Nie, liczą się potrójnie...
0
wynik średni dla obu drużyn.
0
Wiadomo ile minut przed meczem podaje się składy czy to jest ustalane na bieżąco ?
0
Bez sensu te porównania. Gdyby piłka była tak prosta że wynik można było by stwierdzić na podstawie umiejętności indywidualnych to nikt by jej nie oglądał. Kochamy football za to że nie da się jej przewidzieć.
0
Najbardziej trzeba się obawiać Di Mari bo to jest zawodnik który jest genialny tylko łapie dużo kontuzji. Podoba mi się jak rozumie się z Messim w Argentynie. Boje się go dla tego że wiem że Alba i Alves lubią ofensywę (nieraz aż za bardzo) a to taki zawodnik który wykorzysta taką przestrzeń. Nasi obrońcy muszą uważać. Asekuracja ze strony stoperów i Sergio a powinno być ok.
0
Pieńsk
Ja też się boje, bo Barca przecież pierwszy raz zagra 4-3-3, ciekawe co to będzie...
0
mosquito1234
A według mnie Mou się uspokoił bo Real jest już bardzo dobrą drużyną. W pierwszym sezonie taką nie był bo musieli się zgrać dla tego Mourinho robił co mógł by pomóc zawodnikom i zdjąć z nich presje a nałożyć ją na graczy Barcy. Trzeb mu przyznać że takie sztuczki i nieczyste zagrywki robi doskonale i chyba najlepiej na świecie potrafi zdjąć presje z zawodników ale jakim kosztem... Teraz już wie że ma drużynę gotową zagrać otwartą piłkę z Barceloną dla tego nie musi już grać nie czysto. Było już to widać tak od połowy sezonu ostatniego gdzie coraz mniej prowokował.
0
Czasem mam wrażenie że te przepisy są tylko po to by zarząd piłkarski dostał premie.
0
Pique musi grać bo to najwyższy zawodnik. Bez niego przy stałych fragmentach może być słabo bo Real ma wysoką drużynę.
0
wikkwoj
Dzięki za informację. Już zaczynam szukać innego klubu do kibicowania. PSG teraz modne.
0
Calc
Niema to jak porównywać kogoś kto zabił setki tysięcy ludzi do kogoś kto miał 2-3 wybryki i tak naprawdę nikomu krzywdy nie zrobił. Jeżeli dla ciebie to to samo to spoko żyj dalej w swoim świecie.
0
Purzi_Barca
Na szczęście to od ciebie nie zależy. Ale jak widzę że 90% osób nie przejmuje się tym że Pepe mógł trwale uszkodzić sobie zdrowie, każdy uderzenie w głowę może skończyć się natychmiastowym zgonem ale wam by to odpowiadało bo już by nie grał w piłkę. Masakra aż żal czytać takie coś. Można nie lubić, nie znosić danego piłkarza ale to jest też człowiek jak każdy inny i to że odbija mu palma nie oznacza że mamy mu życzyć jak najgorzej. I nie rozumiem stwierdzenia że ominą nas kontuzję. A czy Pepe kiedykolwiek "wyrzucił kogoś z gry" ? Nie przypominam sobie a w ostatnich GD chyba dostał niezły ochrzan od kolegów i nie było chamstwa z jego strony. Niektórzy naprawdę tu przesadzają i jak czytam te opinie to mam wrażenia jakby kogoś z więzienia wypuścili po 10 morderstwach a nie po 2-3 wybrykach na boisku. Chyba każdy zawodnik stracił głowę w meczu przynajmniej raz. Ale lepiej jest pocisnąć kogoś kto mógł już nie wstać.
0
Calc
Nie ma to jak życzyć komuś najgorszego. Gratuluję inteligencji. Ja nawet największemu wrogowi tego nie życzę ale widać że jest tu sporo ludzi myślących inaczej. Jedziesz po nim że brutal itp a jesteś dokładnie taki sam.
0
Jak tak patrzę na niektóre komentarze to mam wrażenie jakby połowa ludzi zarejestrowanych była niepełnosprawna. Jak można pytać się 10000 razy czy mecz będzie na TVP jak kilka postów niżej ktoś napisał że tak.Jeszcze raz informuję MECZ BĘDZIE LECIAŁ NA TVP. I od razu odpowiadam że jeżeli masz cyfrę +, cyfrowy polsat, telewizje N czy masz zwykłą antenę lub telewizję kablową masz w swoim pakiecie TVP.