negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zenoowity Ciekawy temat, moim zdaniem sądzę, że zjawisko to jest wynikiem, że obecnie mamy czasy mocno związane z indywidualizmem i promowania jego cech, co można zauważyć w wielu aspektach życia. Dawniej bardziej w moim odczuciu stawiało się na kolektyw, przez co takich zjawisk jakie opisujesz nie było tak dużo jak teraz. Wedlug mnie nie wiem czy to dobrze iść w takim kierunku w mocnym indywidum, tak pewnie pojawią się zaraz głosy, że każdy robi co uważa, jak chce i tak dalej, ale w przypadku zagrożenia, takie osoby będą miały problem by działać wspólnie. Może trochę poszerzylem tematykę z Twojej wypowiedzi, ale to jak mówię, że wynika z tego w jakim kierunku to idzie.
0
@Triv44 Ja tam osobiście wolę mieszane sztuki walki niż boks.
0
Oglądał ktoś z was UFC 247? Jones raczej nie powinien był wygrać, dziwna decyzja sędziów.
0
@cules100pro Ja byłem od początku przeciwnikiem tego zarządu, fakt niektóre rzeczy się im udały, ale patrząc na potencjał jaki był w latach ich kadencji, stać nas było na wiele więcej.
0
@PIWOSZ89 Chyba puszczają główną cześć gali a ta się zaczyna patrząc na nasz czas o 4 rano.
0
@masakrator05 Ja się akurat zgodzę z Tobą, młode dziewczyny zachowują się jak księżniczki w większości przypadków. Zaproponujesz im pracę, żeby zarobiły to źle. Podejdziesz, zagadać, poznać, źle. Nieraz to mają focha na samą myśl, żeby odpisać, nie mówiąc już o tym, żeby same z siebie napisały czasem pierwsze tak po prostu.
1
Komentatorzy chcą być ciekawsi od meczu.
3
@IronSanHybrid Wtedy rekord padł co były 4 harleye
2
@IronSanHybrid Zwłaszcza jak dali sporo a tam ogórek kiszony haha
2
@IronSanHybrid Oj tak, kiedyś się to oglądało, piękne czasy,
47
Działania zarządu Barcelony na rynku transferowym w humorze:
i ich rezultat:
0
@IronSanHybrid Powinni jeszcze zrobić taki napis: "Socios wake up"
0
@ściah Pod warunkiem, że socios w końcu obudzą się.
0
@Alistar74 Zarząd sam na to zapracował, że nie są ludzie zadowoleni z niego po prostu. Ja rozumiem, że można być ich nawet zwolennikiem, ale należy dostrzegać co robią źle.
0
@Misanthrope U Bartomeu zawsze musi być jakiś kozioł ofiarny, w najgorszym przypadku jakbyśmy wszystko przegrali, to wiadomo kto nim zostanie. Odnoszę wrażenie, że często jego decyzje są opierane by zmienić nastroje wśród kibiców i socios, nie myśląc o konsekwencjach.
0
@AnnaMarianna Ja osobiście nie wspominam, bo po co, było minęło.
0
@ShawnC Ciężko mu będzie zagrać jak jest niepowołany.
0
@Grubson06 Tu gość też ciekawy:
0
@barcelonaLM To było, że tak powiem kwestią godzin.
1
@Prezes_sycylijczyk Apropo nie wiem czemu, ale zawsze mnie to śmieszy: https://external-preview.redd.it/SiDBM5EX5vCW2OQL-Eky1oWW0KcyqF3zvN2OqeSOLx8.jpg?auto=webp&s=d046efb23170c986c6222155adb4958a0f1b8cf3
0
@norbi77 Było takie info, ale teraz przez to zamieszanie w mediach, według mnie powinni jakos się ustosunkować jeśli wiedzieli by co robią, tak żeby choć trochę uspokoić sytuację. Według mnie ruszyła już lawina i coś z tym muszą zrobić, a po nich nie spodziewam się genialnych ruchów....
0
Coś napewno jest na rzeczy, bo zawsze Bartek lub ktoś że świty, wydawał oswiadczenie, że Valverde ma pełne zaufanie itd. A przez cały weekend cisza. Zapedzili się z tym wszystkim w róg i teraz nie wiedzą co zrobić. Liczę, że nowy zarząd poukładać to wszystko, napewno zajmie mu to trochę czasu, ale przyjdą efekty. Dziwi mnie tylko bierna postawa socios wobec Bartomeu i zarządu.
0
@kkbarca Już to mówię od dawien dawna, ale zawsze ktoś wyskakiwał i go bronił zaciekle.
0
@Maniek9444 Teraz po title shota z Amanda heh, ale ciekawa historia. Swoją drogą jakim głupim trzeba być by zwalniać kogoś za taki czyn.
0
@xVENUMx Są
0
@SeeleyBooth A potem jest win to win situation.
2
@Mathew86 Według mnie powinniśmy zachowywać neutralne stosunki, prawdy musimy bronić. Jednak Polska tak naprawdę ze względu na położenie i tak będzie mieć nieprzyjemną sytuację, bo w przypadku konfliktu ściany zachodniej i wschodniej i tak się na nas odbije.
0
@Tomek54321 Tak, w zeszłym roku wziął udział na gali Greatest Royal Rumble Babatunde, który ma polsko-nigeryjskie korzenie. W tym roku walczył na gali Evolve 127, a co z nim dalej będzie to nie wiem. Póki co nie słyszałem o nowych debiutantach z naszego kraju.
0
W kontekście rywali Brocka Lesnara na RR 2020 wymienia się McIntyre'a, Rowana lub Rollinsa. Najlepszym wyborem byłby Drew według mnie. Mam nadzieję, że Road to Wrestlemania będzie ciekawe.
Czekam na najbliższe gale UFC i występ naszych zawodników w lutym no i oczywiście 7 marca w T-Mobile Arena.
1
@Cypi$ Nie bez powodu zarząd na taka opinie sobie zapracował, sytuacje np. z Alvesem i Mathieu, który sam nawet dopłacał do swojego transferu a później wprost wyrażał niezadowolenie z zarządu. Wiem, że pewne rzeczy potrafi zrobić dobrze ten zarząd, ale nie ma co ich bronić cały czas, kiedy trzeba należy wyrazić swoje spostrzeżenia co do ich pracy