0

Go Panthers! ;>

0

Ochh, mam podobne zdanie. Puchar Króla nagle zyskał na znaczeniu w rywalizacji Mourinho - Guardiola. Oczywiście, jest pewnego rodzaju dopełnieniem trypletu, ale czasami mam wrażenie, że zbyt dużo sił wkłada się w dwumecze CDR, kiedy naprawdę można odpuścić i wystawić rezerwy.

2

To jedynie pytanie do dyskuji, a nie żadne sugerowanie odpowiedzi :)

26

Przecież młoda godzina ;)

0

Mój błąd - początek o 21:30

0

Nie mam w dupie. Przyjąłem do wiadomości, nigdzie nie żartuje.

0

Dzięki, pozdrawiam ;)

0

Jasne, ja nie widzę problemu. Odezwij się na privie, to podam Ci mojego maila ;)

0

Następnym razem dwa razy sprawdzimy hiperłącza i przecinki! ;) Mam nadzieję, że wówczas nie będziemy zaniżać poziomu strony.
+ mianem redaktora nie śmiem się nazywać.

1

ależ skąd. Tak mówią baskijscy kibice ;)

0

Jeszcze raz - napisałem jak to czują Baskowie. Ja nie osądzam Neya ;)

4

Nie napisałem, że jest to zabronione ;) opisałem jedynie sytuację i jaki stosunek do Neya mają Baskowie. Ja to uwielbiam, Ty też, ale można zrozumieć, że rywali i ich kibiców niezwykle irytuje.

2

Przewidzieć skład Barçy jest trudniej niż złapać „Narcos” w HD z polskimi napisami.

Karolciu. Zadzwoń do mnie, to Ci podpowiem co i jak ;) i uwierz, że będzie szybko.

1

Mi troszeczkę przypomina Martę Ostrowską z Legii :>

4

a jaka jest rzeczywistość?

31

Niestety nagrody im. Kapitana Grzmota tym razem nie przyznaliśmy :( poprawimy się na koniec sezonu.

0

Sam się dziwię i nie wiem jak to się stało.

1

a gdzie tutaj jad? ;)

192

Sergio Ramos w XI roku. To już nawet nie jest zabawne. Tutaj nawet emotikony Pique nie wystarczą.

1

haha, to dobre ;)

32

Wesołych świąt dla LaRambli ;) zdrówko

7

Nikolić!

1

sarkazm w twoim kierunku? No jakbym śmiał ;)

11

Dziękuję Ci Wiśnia. Takie informacje zawsze są mi niezwykle potrzebne

2

chłopie. W jakim Ty świecie żyjesz. Te przedsiębiorstwa dalej nic nie będą płacić, już się nie martw. Nowoczesna wcale za tym nie protestuje, ale podnosi, że warto opodatkować też SKOKi na co PiS się nie zgodzi, ale zapewne już nie wiesz dlaczego. Na tych podatkach najwięcej stracisz Ty, bo to odbije się na zwyklym człowieku, przedsiębiorstwa mają to gdzieś ;) od odpraw prezesów? Ci najlepsi już się zwalniają, a jak mają funkcjonować państwowe spółki z ludźmi, którzy nic nie mają wspólnego z biznesem?

0

;))))

0

Naprawdę skończmy już tę dyskusję, bo nic z tego nie wyniknie, a tylko jest spam. Dzięki

4

"Dlaczego pacynka prezesa? Bo Ci tak tvn powiedział? "
chłopie, można Ci w drugą stronę odpowiedzieć - naoglądałeś się republiki i piszesz takie ogólnikowe bzdury, że szkoda czasu na odpowiadanie tego. Naprawdę, wrócić do komentowania futbolu.

7

Ja zdaję sobie z tego sprawę, dlatego od razu żałuję jak zdecyduje się wejść w tego typu dyskusję z osobami, które ciągle będą mi pisać o korycie, bankierach i tym, że PO robiło gorsze rzeczy (zresztą jakie to ma wytłumaczenie?). Dlatego też staram się szybko ucinaćte dyskusje. Najbardziej martwi, że ludzie tak łatwo zapomnieli jak było w latach 2005-2007 ;)
wniosek jeden - futbol ;)

0

Ok, pogadajmy o futbolu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?