13 sierpnia 2008, 13:30
0
a ja ide dziesaij na ten mecz..mama nadzieje ze jeszcze beda bilety za bramka, bo skzoda by mi bylo wywalic 50 euro
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
a ja ide dziesaij na ten mecz..mama nadzieje ze jeszcze beda bilety za bramka, bo skzoda by mi bylo wywalic 50 euro
0
a ja ide dziesaij na ten mecz..mama nadzieje ze jeszcze beda bilety za bramka, bo skzoda by mi bylo wywalic 50 euro