1

Wiem, ze sie wykartkował. Moze zagramy 3 obroncami w tym 2 bocznych. Mocno ofensywnie, ale trzeba jakoś wybrnąc.

2

Troche lipa, ale no cóż. Dobra Mina do złej gry. Udźwignie wierze.

1

Troche mnie wku@wia ta formacja 4:2;2
Mam nadzieje ze przy dobrej dyspozycji dembele pojdzie sibie na lewe skrzydlo suarez na napad i messi na prawe skrzydlo przy czym Pomoc Cou Busi i Rakieta.

2

Przez te 2 lata to mozna sporo lepszego grajeczka znaleźć.Niech aie kisi w tej lidze ogórkowej.

0

Co myślicie o grze Suareza?

2

Moze i Suarez strzela ostatnio. Jednakze mi sie wydaje taki troche drewniany i ciezki. Duzo pilek ktore kiedys grał na nos albo przyjmował na milimetry psuje. Chetnie bym zobaczył Paco w 2 odsłonie meczu.

0

Wiem, ale nie napisałem, ze to DM. Busquets to tez DM , ale ma przeglad pola i umie rozgrywać. Bardziej o to mi chodziło.

0

Gennaro to nie stoper. Ale jezeli biorąc styl gry to moim zdaniem zupełnie w drugą strone bym poszedł.Kompletnie inny styl gry

1

Widziałem kompilacje z tym zawodnikiem. Ja wiem ze to mało ale jak na moje nie ma w nim totalnie totalnie nic. Nie ma jakiejś techniki przegładu pola i dziwnie sie porusza. Statów tez nie ma wybitnych. Poza tym to pozycja Busquetsa o ile kojarze, a dla Busquetsa nikt na świecie nie dorównuje a co dopiero jakiś grajek z ogórkowego teamu.

0

Potrafisz czytać ze zrozumieniem?

1

Czy ja wiem. Barcelona wcale nie jest gorsza od City. Nie mam pojecia w czym City jest lepsze od Barcy, ale prawdą jest to, ze oba zespoly sa w tej chwili nieosiagalne dla innych. Prawdą jest, że u nas w składzie jest troszke wiecej doswiadczenia.

0

Do tego nie śpiesz sie z powrotem. Mi zszyli łąkotke 1.5 miesiaca w ortezie miesiac rehabilitacji i powinienem jeszcze miesiac sam a ja sie zabralem xa gre i znowu kolano roz*ebalem jakos z 2 lata temu ale nie chce mi sie juz tego naprawiać. Pojdz do platnego specjalisty on Ci oceni.

0

Ja miałem pękniętą łąkotke i nadszarpanięte wiezadlo.
Prawda kolano czuć długo. Mozna zacisnąć zeby i grać. Tak jak kolega mówi. 3 lata minęły u mnie a kolano mnie nadal boli tez gdy zrobię troche kilometrów.

3

Ten typ tez swiety nie jest. Ja lubie takie zaczepki moze nie wstylu costy. Ale jakby ktos mnie za szmaty ciagnal to tez bym nie przebierał w srodkach.

0

Okej Paco byl na spalonym, ale tego całego Wakaso nie powinni być juz na boisku. Za Faul na Paco powinien zejść.

0

A moze Quentin tarantin

0

Mecz nie jest zły. Moim zdaniem Diagne i Suarez wszystko psują. Do tego Paulinho sie przyglada tylko. Oni są troche niewformie w tym meczu.

1

Digne strasznie slabo. Andres mu takie pilki gra a on nie potrafi tego wykorzystac. Suarez strasznie ociazale. Paulinho tez pozbywa sie footbolowki pod nogi rywala. Zobaczylbym Roberto za Pauline i Albe za Digne. Suarez to Suarez zawsze moze odpalić.

0

Kolezanka trafiła w punkt. Martial Mbappe i Dembele

0

Moze mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tym polakiem w górach?

0

Kariera czy FUT?

0

Ty tak na serio XD z tą rotacją?

0

Słuchaj ja nie mam z tym problemu. Oni nam Pucharu La Ligi nie odbiorą już wiec mnie to nie boli. Ale skoro ogładam mecz to widze co sie dzieje. Czarne jest czarne a białe jest białe i taka jest prawda. Wynik super, ale gra to kaszanka totalna. Nie istnieje nic ani defensywa ani atak w wiekszosci meczow. Mi to wgl nie przeszkadza. Wrecz przeciwnie .

10

To jest tak piekne w Realu. Oni potrafią taką kupe grać i nie tracić goli przy furze szczęścia i strzelic farfocla z niczego.

0

Dzieki wam chlopaki.

0

Moglby mi ktos podac streama? Prosze.

5

Bo niepotrzebny jest taki wysiłek. To nie jest PSG a druga sprawa to strata sporo mniejsza. Gramy na 3 frontach wiec nie odpowiedzialne byloby takie posuniecie.

0

Faktycznie przegrali z ogórkami.

0

Pracuje nad tym :D. Chciałem porównać sobie nasza drabinke plac do tej United.

0

Czlowieku skad ty sie urwałeś. Przeciez nic takiego nie napisałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?