1

@Kgorecki2500
wiadomo ze cs

3

@Kismeth
no tak po kapitalnym sezonie sprzedawac zawodnika. Co my jestesmy Borussia Dortmund?

1

ciekawe ile taki greenwood by kosztowal. Ja bym moze na niego spojrzal. W Anglii jedt spalony, wiec cena tez nie powinna byc niebotyczna

0

@siael
malo strzela ten kekertange

2

@July_6_BcN
mi sie wydaje ze ten ptak nie ma imienia xd

1

@ACMaldini3
1. Barca
2. Arsenal
3.Atletico
4. Sporting
5.Liverpool
6.Bayern
7.PSG
8.Real

2

@Toretto
Mial tez 2 asysty, a ja oprocz gola straconego po faulu dumfriesa nie kojarze, zeby cos zawalil

10

Gerrard Martin kocham Cie

0

@Encore
mnie tam nie zawiodla

0

@Frimpong
To nie jego sezon

2

Ten szabo jest pojebany

0

@Eklerek
bez kitu ja zapomnialem o tym xD.
Jeszcze moge z tym nie trafic

1

@Kgorecki2500
czym sie rozni ta rakieta od quickstepa?

0

@Sinirsey
lawka +

1

@sergio5
Newcastle 2

0

123 gole strzelilismy. Na tym etapie sezonu to chyba niezle

0

Gole w Lm
34 PSG
29 Real
29 Barcelona
29 Atletico

Real i PSG graly 2 mecze wiecej

2

Yamal 36 GA w tym sezonie. Konkret

0

Raphinha tryb GOAT dzisiaj

1

Siadlo fizycznie te newcastle

0

@MiloszFCB1899
planowo tak

0

przypomne ze z Newcastle miało problem PSG miesiac temu

1

@AmigoBlancos
pewnie jak zaczne brac od Ciebie to bedziesz mial pasmo niepowodzeń

5

Ostatnie 10-15 minut zaczeli grac swoje

0

Lewy przemiana z motyla w poczwarke

1

@Eklerek po mistrzostwach pewnie tez

0

Musimy tu wrzucic druga bramke zeby troche psyche odciazyc

1

@AmigoBlancos
watpilem w Ciebie

1

@Konradowskyy
(c)anal +

1

@Kinginiesta
i tak od wielu lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?