michal2007
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Opole
7 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie teraz mam Nike, ale bardzo szybko mi się rozkleiły. Dlatego patrzę na NB
0
420 to zamszowe. A takie mam z Pumy
0
Ramblowicze małe pytanko.
Jakie polecacie buty z firmy New Balance? Chętnie bym spróbował tych butów, ale z chęcią poznam opinie innych osób. Buty do normalnego użytku, nie do biegania ;)
1
Korzystałem z tego w Poznaniu, Krakowie i w Warszawie i się nie zawiodłem
0
krakow.jakdojade.pl
0
Nie
2
Tottenham 2-0 :D
0
Takie pytanko
Co lepiej na PS4 Bloodborne czy Fallout 4? Fajne wyprzedaże i to mi się cenowo rzuciło w oczy ;)
0
Aż musiałem jeszcze raz te wypociny Klatusa przeczytać
0
Alior
2
Pérez: Złota Piłka to dla nas jedno z trofeów klubowych
Wolę żeby zespół któremu kibicuje wygrywał co innego
0
Z moich dotychczasowych ponad dwuletnich obserwacji wynika że za szkody wypłacają pieniądze po 28-29 dniach. Ale takie sytuacje są częste niestety. A my mamy im płacić za OC i AC i nic z tego nie mieć :/
1
Robią tak bardzo często, że wyceni on sobie szkodę na ileś tam i masz to podpisać. I z tym już nic nie zrobisz.
1
Ale wtedy jest krótka piłka. Prawnik i sąd ;) Ostatnio właśnie PZU z kwoty ponad 4 tys wypłacili tylko 1,7 :(
0
Znam tych "ekspertów". Wynajmuję auta zastępcze i ich procedury mam po dziurki w nosie
1
Pisz odwołanie. Zleć ponowne oględziny, a jak nie to sam z mechanikiem zrób nowy prawidłowy kosztorys. Bierz też auto zastępcze od razu
3
Polecam. Nie mam żadnych problemów
8
Stary rób to dalej. Fajnie się to czyta. Sam bardzo lubię niuanse taktyczne i analizę poszczególnych zawodników więc u mnie masz duży plus
0
Neymar za kartki pauzuje
0
Wolny + Pjanić = Gol
0
Jak Pany typujecie dzisiaj Anderlecht - Mainz?
6
Ale będą sędziowskie cyrki...
0
Busiego, Jonas'a, Costy, Aduriz'a, Alby, Bacc'i i Dzeko raczej nie będzie
0
Mourinho też kiedyś wyszedł ofensywnie na Camp Nou. Skończyło się wtedy manitą
0
Ja na płytę będę kupował :D
0
Szczęściarz :D
0
Ja też :D tylko nie wiem czy teraz kupię bilety, czy później :)
0
Jedzie ktoś z tej strony?
12
Marciniak sędzią spotkania Atletico - Bayern
0
Jeżeli nie masz przeglądu to wtedy ty płacisz. Ubezpieczyciel robi wtedy regres i sumę odszkodowania przerzuca na Ciebie