messi24
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
panowie jeszcczeee 20 MINUT!!!!
nie moge się doczekać!
0
Mecz z Tottenhamem dobrze zrobi dla barcy pomieważ lepiej nauczą się grać z anglikami!:D
0
Bardzo bym prosił o podanie nazw piosenek z wywiadu z Xavim
0
Chciało by się tam być i na meczu przede wszystkim, ale mam nadzieje że w przyszłośći marzenia się spełnią
0
Niewiecie co z Henrym?, widziałem jak miał opatrzoną nogę !
Co do meczu to na zawsze zostanie mi w pamięci ale to była raczej bezradność Realu!
0
Ktoś tu mówił że Barca nie pogrywa dobrze głową A tu ci Puyol BRAWOO VALDES
0
Jeśli samu by odszedł to ja bym widział Ribery-Henry-Messi i by było git!
0
aaablaahaablajabladibablahablabablaojaojbabojo Już nie moge z tego arabskiego kometnarza!
0
A pamiętacie jak Van Buyten w meczu Polska-Belgia popełnił błąd dzięki ,któremu nasi szczelili gola. Nie pamiętam dokładnie kto!
0
Ładny Puyol^^ :D ^^
0
Brawa dla Viillareal widać że liga hiszpańska nie jest słaba:D ale real pokazał że jest cieńki
0
11 mlm to jego buty z arsenalu kosztują
0
Na Bernabeu bym nie chciał, przyjadą kibice barcelony do madrytu i oklep dostaną:/
0
Mi się widzą na skrzydle zmiany Ribery-Henry, ale co z Hlebem przecież nie będzie grzał ławki cały czas;D
0
Będzie dobrze Messi i Henryk wchodzi:D
0
3-1 jaaaa! NIEEEE SPALONY JESSSTTT!!! Visca el Barca!!!
0
Brawo Barca!!! napaliłem się na ten mecz z nadzieją na wygraną i Etoo pokazał na co go stać, nie narzekajcie na Messiego grał dobrze ale nie najlepiej.