0

Sezon będzie ciężki , Real sie zbroi Atl tez a my kupujemy 31 latka za 20mil , niech se każdy gada co chce ale za Laporty transfery były by 100 razy lepsze i bardziej przemyślane ten zarząd wyślę Barcelonę na 5 miejsce La Liga w tym sezonie w LM nie poszalejemy morze coś pogramy w PK

0

Ja oglądałem 10 i nie uważam żeby to był gracz na miarę Barcelony i dawać 20mil za 2 sezonowca bo więcej nie zagra to przesada i paranoja

1

Drugi z najgorszych transferów w Historii Barcelony 1 to Czychryniski

0

Brawo pisałem już nie raz o tym , ze nasze transfery oprócz suareza są marniutkie

0

Czemu odpuścili sobie Reusa on możne grac jako pomocnik. A wzmocnienie super by było

0

Barcelona jak zwykle od kilku sezonów 1 klasowe nazwisko reszta badziewie a Real i Atl wzmacniają się klasowymi zawodnikami na każdą pozycje , w tym sezonie z Suarezem samym nie poszalejemy przy tak świetnych wzmocnieniach Realu i Atl , potrzebujemy klasowych OB i POM a nie tylko Suareza

2

Dobre ;) jest jak mówisz

0

Jak czytam te twoje wypociny , to bebech mi się przewracają!!!

3

Brawo Rafa slaby i nie potrzebny , teraz może ci co twierdza ze to dobry transfer, przejrzą na oczy ;)

0

Nie będę twierdził jak ty i twoi kumple ze 20mil za 30 latka słabego jak barszcz to zajebista cena i ruch zarządu , taki sa transfer jak Czychryniskiego dla ciebie byl zajebisty

0

Jak twierdzisz ze to dobry transfer za 20 mil , to tez dobrze tępy jesteś

0

Powiem tak dno bzdura i latanie dziur , real kupuje Kroosa i Rodrigeza a my pajaca z Valencii ktory jest slaby jak barszcz , niech zarząd pujdzie po rozum do glowy za 20 mil kibice im tego nie wybacza

0

ramossss.Jeżeli tak powiedział to dobrze bo Real jest na takim prostym poziomie i na takim trzeba z nimi rozmawiać,do prostego człowieka po prostu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

powiem tak 250mil ale nie euro tylko funtów i może iść....ale nikt nie da tyle nawet Mc

0

ty fawkabarca naucz się jednego Barca była jest i będzie najlepsza na świecie a takich jak Tevez w szkółce mamy 100....na pewno twój real nie jest tak dobry,,,hahhahaha i wypad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?