0

Armandi

Ibra nie blysnie bo on za drewniany mam potrzeba ruchliwej "9"

0

Armandi

tak tak tylko popatrz na gre Ibry a gre Bojana.

Bojan chce grac wyraza wieksza wole walki a Ibra mnie irytuje jego stanie caly czas na szpicy i tracenie pilke

0

duch toma joad

nie denerwuj sie jest tu masa kibicow zaslepionych w Ibre choc zagral slaby mecz to oni i tak powiedza ze byl wiodaca postacia druzyny

Tak jak ostani mecz Ibra 12 celnych podani i 13 strat ale dobrze zagral

0

Sklad na Seville

Valdes-Alves-Pique(Milito)-Puyol-Maxwell-Sergio-Toure-Xavi-Pedro-Messi-Bojan

i bedzie napewno dobrze^^ jak wyjdzie Ibra w podstawie to bedzie bardzo ciezko wygrac to jego stanie mnie juz irytuje on mysli ze przyszedl do Wielkiej BARCY i mysli ze bramki same bede wpadac;/

0

farsa13 kolejny "kibic" Realu ktory nie moze znieci ze Bedziemy zdobedziemy LaLiga

0

Sklad na Seville

Valdes-Alves-Pique-Puyol-Maxwell-Sergio-Xavi-Toure-Pedro-Messi-Bojan

jak wyjdziemy takim skladem to jestem spokojny o wynik^^

0

Matek92 i tu musze przyznac racje:) bo nie kazdy sie rodzi pedalem i placzkiem o to ze go popychaja

0

Na Seville wyjsci skladem takim

Valdes-Alves-Puyol-Milito-Maxwell-Sergio-Xavi-Toure-Pedro-Messi-Bojan

i bedzie dobrze

Ps czytal ze Pique ma nie grac z Sevilla z powodu kontuzji

0

Ibra nie pasuje do Barcy to byl najwiekszy blad Pepa sprowadzenie go.Barcelonie potrzebny jest ruchliwy napastnik taki jak Torres wtedy mozemy grac kombinacyjnie a jak jest Zlatan w skladzie to jaka mamy kombinacje chyba tylko taka podac do Leo moze strzeli .A Ibrze choc bysmy dali jeszcze 2 sezony na przystosowanie to byl sie nie przystosowal bo jest zwyklym drewnem.

0

Zupka_FCB czy ty mowiles o Zlatanie ze jest lepszy gra bez pilki???

0

Mam nadzieje za Pep w koncu zrozumnie ze Ibra do nas nie pasuje i go sprzeda w lecie:) cos czytalem ze ManC go chce.A na szpice wtedy kupi Ville poniewaz mam jest potrzebny ruchliwy napastnik wczorajszy mecz to bardzo dosadnie pokazal.Byla wymniana pozycji w ataku i Xavi mogl poslac pare prostopadlych.A jak gramy z Ibra na szpicy to nasze akcje sa bardzo przewidywalne bo Ibra stoi caly czas i nie mozemy zagrac akcji kombinacyjnych.

0

wszedl*

0

Kismeth chyba ci sie cos pomylilo Abidal weszedl zaraz po 3 bramce za Ibre

0

Jak we srode zagra Ibra tak jak we w pierwszym meczu to Pep musi w przerwie zmienic go na Bojana.Bylo to ewidentnie widac w Mediolanie jak Ibra stoi caly czas na szpicy i nawet nie chcialo mu sie wymienic pozycjami z skrzydlowymi.To z czego slynelismy w tamtym szeonie to wymiana pozycjami to robilo duzy zament w szeregach obronny przeciwnika.Tyle w temacie

0

I nich ten ukrainiec wezmnie za soba Zlatana

0

qbarca nie napisze tak jakbys ogladal mecze w tym sezonie i w tamtym bys mi racje przyznal^^

0

byly*

0

Ja wole zeby Bojan wyszedl w pierwszym skladzie z Xerez i z Interem

sklad na Xerez Valdes-Puyol-Pique-Milito-Maxwell-Sergio-Dos Santos-Toure-Jeffren-Bojan-Pedro

sklad na Inter Valdes-Alves-Pique-Milito-Maxwell-Sergio-Xavi-Toure-Perdo-Bojan-Messi

Mam potrzebna "9" jest ruchliwa tak jak to bylo w tamtym sezonie jak sie Eto Messi Henry wymieniali pozycjami. A Ibra nie jest takim zawodnikiem moze Pep wkoncu to zauwazy i posadzi Ibre na lawie a w lecie go sprzeda i sprowadzie Ville.Z Interem przegralismy dlatego ze zabraklo wymiennosci i nasze akcje ciagle bylo bardzo przewidywalne.

Ps. Popatrzecie jak sie gralo dobrze jak Zlatana nie bylo w meczach z Bilbao z Arsenalem...

0

Pyrzo_Barca bo teraz akurat Caceres akurat leczy kontuzje nie wiem od jak dawna ale chyba jakies 2miechy

0

BAN

0

BAN

0

BAN

0

BAN

0

Patrzylem teraz i Aguero jest wart 30mln euro!!!AAAAAAch ten abramowicz perez i szejki psuja rynek!!!!!!

0

majkelbarcafan lepiej sie zamkinij ibra to jest cienik jak rasiak nie lubie ibry za jego uwazanie sie za gwiazde tak naprawde nia nie jest i tyle i pomysl za nim cos napiszesz!!!!!!!!! transfery na przyszly sezon takie lahm/a.cole fabregas ribery/silva i kierrson dobry mlody talent jest jeszcze lepszy od pato co dostal lapata

0

Looky rysuj chetnie zobacze!!!!:)

0

Jak czytam wasze komentarze to mi sie slabo robi kogo wy nie chceci w Barsie??? Ja proponuje transfery na pzryszyl sezon takie:Ribery/Silva A.Cole/Lahm/ i Fabregasa zebyla lepsza rotacja i mlodych wprowadzac w pierwszy sklad bo bede odchodzic!!!!!!! I ludzie pomslcie co piszecie o tych transferach????

0

Sorry ze nie na temat ale jak maci tytuly przyspiewek Barcelony to prosze napisac????? z gory dzieki:)

0

ja bym dal na lewa obronne Keite na srodek Toure i zamiast Busquets Hleba co wy na to????

0

poziomek_ jak nie ma iniesty albo xavi'ego to sie robi problem bo nie ma kto rozgrywac pilek

transfery na nastepny sezon powiny byc takie: RIBERY,FABREGAS,ZIRKOW i jakies mlody utaletowany bramkarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?