0

to byłby największy błąd.Villa to prawdziwy skarb dla Barcelony i tylko głupiec by to kwestionował !

0

DO MaraVilla7 nazwiska nie grają kolego. Nie można lekceważyć przeciwnika i do każdego, powtarzam każdego trzeba podejść z szacunkiem !

0

Oby nie miał racji, mam złe przeczucia...

0

Tylko teraz mam prośbę do wszystkich tych którzy przypisali puchar Barcelonie jeszcze kilka dni przed meczem rewanżowym. Troszkę pokory dla "kibiców" i szanowanie i docenienie przeciwnika. VeB ! ! Pozdrawiam Wszystkich Prawdziwych i wiernych kibiców !

0

Tylko teraz mam prośbe do wszystkich tych ktorzy przypisali puchar Barcelonie jeszcze kilka dni przed meczem rewanzowym. Troszke pokory dla "kibiców" i szanowanie i docenienie przeciwnika. VeB !

0

0

JEST NAJLEPSZY ! Nie tylko od tego żelusia ale od wszystkich byłych i obecnych piłkarzy na świecie :)

0

Barcelona wygra czy przegra musimy ich wspierać !
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE!
VISCA EL BARCA !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?