5

mizeria, bo z ogórków :D

0

Żartujesz? Wyglądają normalnie.
Odnosisz bardzo dziwne wrażenie...

0

Właśnie dzisiaj skończyłem świętowanie trypletu a tu okrutny poranek umila news o tym, że Lucho i Alves przedłużają kontrakty :)

0

Cules, pomóżcie.
Nie będę mógł oglądać w sobotę meczu jak i celebracji z wręczeniem pucharu wlącznie. Będę mógł gdzieś znaleźć to na necie do obejrzenia bądź ściągnięcia? Powtórki w TV odpadają bo nie mam C+. W końcu cały rok się na to czeka i nie mogę tego nie zobaczyć :)

0

Dokładnie tak!

0

No co jest z tą obroną...

0

drewno za 90 milionów, tak? :)

2

MASCHERANO!!! Co za gość!!! Najlepszy DP na świecie.

4

Laskowski komentuje, fajnie :)

0

"Szczerze mówiąc, w jednym z meczów dużo sie zmienialiśmy, aż w końcu ja zostałem w środku. W pewnym momencie Leo powiedział: „Zostań tam”. "

A tyle gadania było na początku sezonu, że Messi święta krowa...

0

Żenująca pierwsza połowa.

0

siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!

1

Nie, nie zagrał.

0

tak, też przegrał ;)

0

Atletico Madrid :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?