matkep
Dołączył/a: marzec 2012
Bydgoszcz
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
ale Suareza to Ty zostaw
0
Jak dla mnie to jest właśnie odpowiednie spotkanie dla Masche.
0
Już nie mogę się doczekać meczyku! Oby było pięknie
1
Określenie w stosunku do osoby, która wczoraj nic nadzwyczajnego nie pokazała w ataku (z resztą jak jego koledzy) jak i w obronie był niepewny i miał głupie straty. Oczywiście wina przy utracie bramki przede wszystkim jego, choć Bravo tez mógł się lepiej zachować.
6
Z tego co widzę to duża ilość użytkowników na tej stronie tylko czekała na jakiś błąd Alvesa. Dani zagrał bardzo cienkie spotkanie, ale w tym sezonie wcale nie gra słabo. Barca go odda za darmo i w następnym sezonie zobaczymy przeciętniaka Adriano, słabiutkiego Montoye lub Douglasa, który w Maladze by nawet na ławeczce nie siedział.
8
To działa w dwie strony
35
proponuje od razu kare śmierci
0
Jakby udało się mu wygrać ze wszystkimi kontuzjami i przepracował normalnie okres przygotowawczy to na pewno ma szanse być lepszym od Mathieu, rywalizować jak równy z równym z Bartrą, a nawet z Masche i Pique przy zwyżce formy Belga. Ja bym jego nie skreślał, bo w Arsenalu też kontuzje go nie mijały, a Kościelny to wykorzystał.
3
Powolutku wszystkie afery ucichają i wszystko się zaczyna układać. Oby Verma wrócił szybko na boisko, bo stoperem to on jest bardzo dobrym i nawet mógłby walczyć o pierwszy skład.
0
Noo marze o tym, zobaczyć w jednym składzie Messiego, Neya, Ronaldo, Modricia i wielu innych to by było coś, ;D
0
Ja od Pogby wolałbym Verattiego, Francuz w tym sezonie nie gra jakoś zabójczo, a Veratti to typ, który potrafi wypluć płuca na boisku. Reus jest bardzo wszechstronny więc może ten transfer by wypalił, oczywiście jakby nie dotykały go różnego rodzaju kontuzje.
6
Ja tam rozumiem Alvesa, też bym nie chciał robić za "murzyna". Barca ma zakaz to na rok się przyda, a jak kara minie to będzie "murzyn zrobił swoje murzyn może odejść"... Zarząd sknocił sprawę to teraz Dani może dyktować warunki.
0
Jak Bartomeu ma chociaż troszkę honoru to powinien jak najszybciej pokład Barcy opuścić... Część z Was wierzy w to co mówi ten człowiek, o jakiejś niewidzialnej ręce Pereza. Nawet jeśli trochę prawdy w tym jest to i tak ten zarząd ma swoje za uszami i przez parę lat zbłaźnił i poniżył tak wielki klub. Dla mnie to jest niepojęte jak w tak krótkim czasie można było zrobić taki ferment wokół Barcy.
0
Leo na moje ma jeszcze lepszy miesiąc ;) świetnie spisuje się w głębi pola jak i na prawym skrzydle
0
Dobrze, że Barca wygrała tylko jedną bramką, bo hołota mogła jeszcze jakiś kontuzji narobić zawodnikom Barcelony... lepiej g*wna za mocno nie ruszać, bo będzie śmierdzieć ;)
1
ALE MECZ!!! o.O
1
Przez takie mecze towarzyskie dla pieniędzy Gran Derbi straciło by tylko swój prestiż. I tak w ostatnich latach dosyć często Barca gra przeciwko Realowi. ;)
0
Moim zdaniem Masche powinien grać na ŚO. Jest świetnym defensywnym pomocnikiem w reprezentacji Argentyny, ale Barcelona gra innym stylem i normalnie w świecie nie daje tyle, ile by dawał na tej pozycji w swoim kraju.
35
Sanchez >>> Griezmann
1
Nie dać się zaskoczyć w pierwszych minutach i kontrolować piłkę tak jak w ostatnich meczach z Atleti. Jeśli to się uda to ekipa z Madrytu za dużo do powiedzenia mieć nie będzie. Oczywiście bramka Barcy wyjaśniłaby wszystko.
3
Przeczytaj jeszcze raz ten komentarz to zgodzisz się z całym wpisem w stu procentach. ;)
0
Messi poważnie wymiotował czy As znowu przesadza?
0
99% komentatorów sportowych nawet nie grało w okręgówce, a jakoś sobie radzą z komentowaniem.
2
Jest zakaz, jest Alves... nie ma zakazu, nie ma Alvesa...
0
Redakcja powinna się cieszyć, że nawet antyfani Barcy przesiadują na tej stronie (to pokazuje poziom strony Waszych klubów). Zazwyczaj tak się to zaczyna... siedzisz na stronie Barcy, komentujesz, aż niedługo pokochasz ten klub i zaczniesz dumnie nosić koszulkę FC Barcelony :* Tak trzymaj ziomek!!
1
Fajnie by było wygrać do zera, najlepiej z przewaga dwóch bramek. Barca nie może popełnić błędu Realu, musi pilnować swojej bramki na początku spotkania, gdy Atleti ruszy jak stado byków. No i oby zagrali tak jak ostatni mecz z Madrytem, czyli z kontry i dobrym pressingiem. Trza ich objechać!!!
0
Ja osobiście wolałbym Verrattiego, ale jakby się udało sprowadzić Reusa to też by było mega.
1
Do tego Ronaldo już swoje lata ma i coraz trudniej będzie mu rywalizować z młodszym i rozpędzonym Messim ;D
2
Dokładnie, dwa lata bez ZP to dla Leo stanowczo za długo ;)
1
Zinedin Zidane: "Podoba mi się Isco" i ta jego twarz na okładce As'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)