10 sierpnia 2008, 18:03
0
No zobaczymy co pokaże Wisła na tle Barcy :D Mam nadzieje że to nie będzie jednostronne spotkanie VeB !!!
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
No zobaczymy co pokaże Wisła na tle Barcy :D
Mam nadzieje że to nie będzie jednostronne spotkanie
VeB !!!
0
No zobaczymy co pokaże Wisła na tle Barcy :D
Mam nadzieje że to nie będzie jednostronne spotkanie
VeB !!!