mathew90
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Piastów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem tak, albo zostanie w Arsenalu, co najbardziej prawdopodobne, albo będziemy musieli sięgnąć głęboko do portfela. ;] Real odpada.
0
dzięki Ci stary! ;)
0
dobra, a dacie mi link na c+? ;]
0
ludzie, nie numer kanału tylko link do wklejenia jak można. prośba.
0
Daj ktoś link na C+ do Sopcasta. ;)
0
Ibra mnie zadziwia! Nie widziałem meczu, ale bramkę owszem! :D Przecudowny lob. Myślałem, że Samu jest niezastąpiony a jednak. ;)
0
już kilka tygodni temu pisałem, że z Henrym jest coś nie tak i to nie jest tylko kwestia formy. po prostu irytuje samo patrzenie na niego na boisku.
0
Denerwuje mnie trochę to, że piłkarze o znanych nazwiskach są wyżej w notowaniu od tych mniej znanych, ale za to lepiej grających. Oczywiście Leo w pełni zasłużył, ale dlaczego Henry 15. a Gourcuff 20.? Dziwi mnie też wysokie miejsce Gerrarda, który moim zdaniem miał średni sezon, a z LFC nie wygrał NIC. A i Krysia przed Xavim to też moim zdaniem nieporozumienie. ;] A i skoro w pierwszej 30. jest Dzeko (zasłużenie zresztą) to czemu nie ma Grafite (który strzelił więcej bramek niż Bośniak) a są np Forlan czy Diego z Juventusu?
A i przede wszystkim gratulacje dla Leo! W pełni zasłużona nagroda! Mam nadzieję, że za rok też ją dostanie, a jak nie on to przynajmniej Xavi. ;)
0
o kurde, co za frajer z tego Crisa, dobry filmik qber. ;)
0
Ciekawy artykuł o La Masia ;)
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,7315761,La_Masia__Wymarzone_miejsce_do_grania_w_pilke__czyli.html
0
I teraz już z górki, bo najcięższe spotkania za nami. ;) Tylko dokończyć rundę bez strat i spokojna zima. A Real się posypie, podejrzewam, że Pellegrini około 55 minuty zadzwonił do żony i kazał jej pakować walizki. ;] Więc pewnie trenerek poleci, a zanim nowy coach coś zrobi z tymi, pożal się Boże, Galacticos to my już im odjedziemy w tabeli. ;)
W ogóle w tym meczu zaimponowała defensywa! Atak zawsze mieliśmy na światowym poziomie, ale takiej obrony dawno nie było. ;)
0
na marginesie.
POLSKI AKCENT TEGO MECZU!
Ronaldo po zmianie jako pierwszy na ławce pocieszał nasz Jurek Dudek ;)
0
Ok, może Real miał więcej z gry w 1. połowie, ale żeby "przeważał w każdym elemencie gry"? To już przesada. Posiadanie jak zawsze na naszą korzyść, wynik 1:0, w 2. połowie ich klepaliśmy. Może wg Pellegriniego "przeważanie w każdym elemencie" to ganianie z wywieszonym językiem i kręcenie głową w poszukiwaniu piłki która krąży między Katalończykami aż miło patrzeć. ;) Tak na marginesie kocham widok sfrustrowanych twarzy piłkarzy Realu jak przez kilka minut nie dotykają nawet piłki. ;)
0
Hala_Madrid
Gdyby, gdyby... ale mamy Puyola! I mamy najlepszy zespół w La Liga!!!
0
prośba! wiem, że mecz jest na kanale Public Sport 3+ na Sopcascie. Pytanie czy ma ktoś z was link do tego kanału, żeby wkleić w programie? Dzięki z gory!
0
Kap, naprawdę świetny pomysł! Uśmiałem się! :D I szczerze mówiąc też sobie tego nie wyobrażam, ale naszą Barcę strzelająca 6 goli jak najbardziej! ;)
0
Błąd sędziego to jedno, ale zachowanie piłkarza, który powinien być wzorem do naśladowania to drugie! Sędzia myli się nieświadomie, Henry z premedytacją OKRADA! drużynę rywala! Wiem, że niektórzy z was jako kibice FCB są bezkrytyczni, ale proszę o odrobinę obiektywizmu. Mi jako cule WSTYD za Thierry'ego. A Francji życzę odpadnięcia po fazie grupowej, Mundial im się nie należy! Wielka szkoda Irlandczyków, zostali ograbieni na oczach świata i nikt nie jest w stanie im pomóc. Po prostu hańba!
0
Już nie przesadzajcie, Rooney to świetny zawodnik. Może nie 85 milionów, bo moim zdaniem tylko Messi jest wart tyle i jeszcze wiecej, ale Wayne to naprawdę FANTASTYCZNY zawodnik, połączenie talentu i charyzmy. Szkoda, że ta 'wiadomość' to jakiś wymysł bo po pierwsze nie mamy takiej kasy na jednego zawodnika, poza tym po krytyce transferu Ronaldo, taki ruch z naszej strony byłby idiotyczny i kuriozalny. ;] Po drugie Rooney nie ruszy się raczej z Manchesteru. Amen.
0
Gdyby Messi był bardziej skuteczny to by spokojnie było 10:1 ;]
0
Nie nie, jeśli chodzi o to odegranie piętą to na bank był to Busquets. Zresztą świetny mecz rozegrał, chyba najlepszy w barwach Blaugrana. A Keita to wczoraj klasa sama w sobie! ;)
0
Mejor: homofobia?
0
Zdecydowanie powinien wygrać Giggs, w zasadzie nie widziałem słabego meczu w jego wykonaniu, nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu, wzór do naśladowania na boisku i poza nim. Piłkarz pełną gębą a do tego niesamowicie utytułowany. Szanuję Ronniego, ale nagroda, biorąc pod uwagę fakt, że w stawce był Giggs ZDE CY DO WA NIE na wyrost. ;]
0
właśnie, Valdes! można było coś o nim napisać. ;] skoro Muniesa sędziował to może Valdes był bocznym? ;]
0
słyszałem bardziej kontrowersyjne wypowiedzi. w zasadzie to tylko wypowiedział się o klasie rywali. moim zdaniem to mylenie kontrowersji ze szczerością. ;]
0
Też mi coś, pokonali jakiś tam śmieszny Real i sodówka im się udzieliła. ;] Barca to mimo wszystko inna półka, ale mecz zapowiada się świetny.
0
Widać, że Real jest uzależniony od Cristiano. Bo jak nic nie grają to pojedzie jakimś rajdem, tak jak z Villareal czy Marsylią. A tak to mają piłkarzy ale nie mają zespołu i dlatego Barca jest w tej chwili zespołem z innej planety. A to co grała Sevilla to naprawdę czapki z głów przed piłkarzami i Manolo Jimenezem! Navas, Perrotti, Renato, co oni grali to poezja!
A co do Realu to powiem coś co powtarzam od tamtego sezonu, Marcelo jest TRA-GI-CZNY!!! Przecież ten facet nie umie grać w piłkę, a już napewno nie na takim poziomie. Zresztą nie lubię go po tym co pokazał w zeszłym sezonie w meczu z Getafe. Zwyczajny
gnojek i jeszcze kiepski grajek.
Wracając do Sevilli to zaczynam się obawiać czy to nie ona będzie z Barceloną walczyć o mistrza. Naprawdę świetny zespół.
0
Powiem tak, do tej pory Pedro wydawał mi się bardziej uzupełnieniem niż wzmocnieniem składu, ale przy bramce pokazał klasę. Cieszę się, że się jednak pomyliłem. Przyjął idealnie, obrócił się, no po prostu klasa. Czterech obrońców dookoła a ten w okno ładuje. Gol kolejki jak nic! :D Szkoda, że gra taka sobie i mecz nudny jak flaki z olejem, ale ważne 3 pkt. A dziś Real a papę dostanie od Sevilli! Zobaczycie!!!
0
dobra, na kanale 11028, fajnie, ale podajcie LINK, ludzie, LINK! tak jak ktoś wczesniej napisał.
0
Nene, chłopie, to jest naprawdę świetne! Chwyta za serce i skłania do refleksji. Kapitalna robota! Pozdrawiam.
armin96 nie płacz. ;] jak sobie znalezłeś sam na YT to o co ci właściwie chodzi?
0
Zauważyliście, żę Laporta po każdym meczu mówi niemal to samo? Tzn chwali gospodarzy i komplementuje Messiego. ;] Mistrz dyplomacji. :D