mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Ta kupowałem buty dla córki nike i chuj trampki mi przyszly nigdy więcej przez ten gówniany market
0
@Kibicodlat5 za darmo tylko po to by oszczędzić na jego kontrakcie
0
@Faro Cristiano też kiedyś biegał od przeciwnika o przeciwnika
0
@tristan87 Tylko i wyłącznie bo Holender
0
@Transu96Makers Mark
1
@zodiak_10 ojojojojojo mniam
0
@dafik85 U nas podobnie robił transfery kiedyś Guardiola tylko poszczególnych graczy ale to było kiedyś i się długo nie powtórzy
0
@Jonyx A jak hehehe ale narzekać trzeba Polska mentalność
0
@ranger3120 Nawet jak by chcieli to on sam musi się zgodzić a pewnie i tak ma wyjebane na Arabów
0
@draxidox Znajomy kupił bilet za 1800 zł na ten mecz a koszulki realu szukał na allegro po kosztach
0
@Faro Ja 80 % użytkowników tej strony
1
Ja to bym go widział w BVB
0
@TR3YWAY Meczową ze starym logo
0
@TR3YWAY Mi żona kupiła na urodziny teraz koszulkę meczową jest piękna
0
@TR3YWAY Czytałem że październik /listopad
0
@arasz1819 I bardzo pięknie iech już z tego klubu odejdzie każdy będzie miał piękniejszy dzien
1
@NeroTFP1 Donnie kozak nad kozakami co zagrał w serii ip man
4
Komentarz usunięty
5
@Hawajczyk Zależy ile wypije Laporta
0
@ProMILs Pique też potwierdzał że neymar zostaje hehehehe
1
Stanowski beż mydła wziął batalię durni
0
Czy Stanowski jest teraz sigma
0
@kiper09 Jak by jakaś nowosc odkrył było wiadome od początku że stano woli stronę pisu
6
@AndresCuccittini że stano nie chce materiału zrobić na Ziobro i tylko w sumie tyle
1
@Stinger_ Z tym Realem to mało co się można zgodzić bo w drużynie może jest 3 Hiszpanów
0
@Dankho94isback Max z tego co kojarzę
0
@patrykzmc2000 Sprzedawać jak wejdzie jakaś porządna oferta
0
@xvcWinterSoldier Bo ma kontuzje i nikt normalny go nie kupi za odpowiednie pieniądze po 2 ma wyjebane na odejście i jego pensja ?
0
@Bernard777 My również w tamtym. Roku dojebalismy realowi a skończyło się jak skonczylo
0
@nuevojugador Że komuś chce się pisać tyle i podniecać tym tematem jak i tak chu.. może jako kibic