0

Sprzedaż a co za tym idzie hajs sie musi zgadzac...

0

Haha fabs jako 9 hah :D tak czy siak dodatkowe osłabienie

0

Grając w Arsenalu zarzekal się że nie pójdzie czelsi

0

Hahha serio? real? Jejciu ten gostek już całkowicie nie ma honoru, jeśli to prawda, ale jak pójdzie to tylko osłabienie dla białych...

0

O co chodzi, z fabregasem? Szukam konkretnych kom ale nic nie widzę może ktoś coś mi powiedzieć?

0

A teraz kupi od nas Bravo, s tego co media donosza

0

Poprostu wiedział że Lucho bd stawiał na Niemca, w lidze i nie tylko... I że nie ma większych szans na konkurencję z młodszym, tak to widzę...

0

Niech idzie. Na moje oko boi się trochę rywalizacji z ter Stegenem, wie że Lucho bd stawiał na Niemca, ale też Chce grać jest w dobrej dyspozycji, i to powinno być zrozumiałem że chce grać

0

Transfer of Claudio Bravo to Manchester City is done. [Diario Sport]

Bravo will sign a 4-year contract with Man City, expected to fly to Manchester on Thursday, after 2nd leg of Spanish Supercup. [Diario Sport]

0

fajny avatar :)

0

Wyszomirski co on porobił teraz woww

0

Ja pierdykam takie błędy... Masakracja

0

Nasi patrzę w formie xd

0

Jeszcze jest możliwość że Hart w rozliczeniu i jakas kwota xd

10

Hajto nie używa mózgu tylko języka, i klepie głupoty bez przemyślenie...

0

Jestem ciekaw jak to się skończy, bo pewni raczej nie możemy być ze do nas przyjdzie.

0

Pierwszy mecz w sezonie, jak dla mnie bardzo dobry, naa minus kontuzje, szkoda Andreasa i rudego ale jest genialny Digne i Denis :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie sądziłem że kiedyś to tu napisze ale, mamy nadzieję że Munir zostanie tym 4 napastnikiem, chłopak ładnie zaczął grać :)

0

Muuuunniiirrrr!!!

1

Wydaje się że Iniesta może wypaść na długo :( " Nieoficjalnie mówi się o urazie tylnego więzadła krzyżowego w prawej nodze. Piłkarz przejdzie szczegółowe badania jutro w klubie."

1

Polska język trudna język ...

5

Ależ Digne ma te podania, Poezja gościu jest genialny na Lo

3

El Pistolero :)

0

To samo bd z Arda...

0

Weźcie zluzujcie z tym Arda, chłop się rozegra,a już i tak gra dobrze, zacznie grać swoje, widać że chce ale nie dokonca mu wychodzi, a asysta do Suareza poezja :)

1

Roberto rocketfuel wow ale bomba

0

To mama ci pozwala siedzieć do tak późnej godz,?

0

Denis Suarez mistrzostwo podanie, Bravo młody!!

4

Ludzie nie mają co się spinac , Lucho wie że jego zespół nie jest do końca dobrze przygotowany fizycznie, brak pełnego rytmu. Tym bardziej że niektórzy piłkarze wrócili dosyć późno z wakacji. Bd taki moment że bd cisnąć, ale trzeba czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?