matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sprzedaż a co za tym idzie hajs sie musi zgadzac...
0
Haha fabs jako 9 hah :D tak czy siak dodatkowe osłabienie
0
Grając w Arsenalu zarzekal się że nie pójdzie czelsi
0
Hahha serio? real? Jejciu ten gostek już całkowicie nie ma honoru, jeśli to prawda, ale jak pójdzie to tylko osłabienie dla białych...
0
O co chodzi, z fabregasem? Szukam konkretnych kom ale nic nie widzę może ktoś coś mi powiedzieć?
0
A teraz kupi od nas Bravo, s tego co media donosza
0
Poprostu wiedział że Lucho bd stawiał na Niemca, w lidze i nie tylko... I że nie ma większych szans na konkurencję z młodszym, tak to widzę...
0
Niech idzie. Na moje oko boi się trochę rywalizacji z ter Stegenem, wie że Lucho bd stawiał na Niemca, ale też Chce grać jest w dobrej dyspozycji, i to powinno być zrozumiałem że chce grać
0
Transfer of Claudio Bravo to Manchester City is done. [Diario Sport]
Bravo will sign a 4-year contract with Man City, expected to fly to Manchester on Thursday, after 2nd leg of Spanish Supercup. [Diario Sport]
0
fajny avatar :)
0
Wyszomirski co on porobił teraz woww
0
Ja pierdykam takie błędy... Masakracja
0
Nasi patrzę w formie xd
0
Jeszcze jest możliwość że Hart w rozliczeniu i jakas kwota xd
10
Hajto nie używa mózgu tylko języka, i klepie głupoty bez przemyślenie...
0
Jestem ciekaw jak to się skończy, bo pewni raczej nie możemy być ze do nas przyjdzie.
0
Pierwszy mecz w sezonie, jak dla mnie bardzo dobry, naa minus kontuzje, szkoda Andreasa i rudego ale jest genialny Digne i Denis :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie sądziłem że kiedyś to tu napisze ale, mamy nadzieję że Munir zostanie tym 4 napastnikiem, chłopak ładnie zaczął grać :)
0
Muuuunniiirrrr!!!
1
Wydaje się że Iniesta może wypaść na długo :( " Nieoficjalnie mówi się o urazie tylnego więzadła krzyżowego w prawej nodze. Piłkarz przejdzie szczegółowe badania jutro w klubie."
1
Polska język trudna język ...
5
Ależ Digne ma te podania, Poezja gościu jest genialny na Lo
3
El Pistolero :)
0
To samo bd z Arda...
0
Weźcie zluzujcie z tym Arda, chłop się rozegra,a już i tak gra dobrze, zacznie grać swoje, widać że chce ale nie dokonca mu wychodzi, a asysta do Suareza poezja :)
1
Roberto rocketfuel wow ale bomba
0
To mama ci pozwala siedzieć do tak późnej godz,?
0
Denis Suarez mistrzostwo podanie, Bravo młody!!
4
Ludzie nie mają co się spinac , Lucho wie że jego zespół nie jest do końca dobrze przygotowany fizycznie, brak pełnego rytmu. Tym bardziej że niektórzy piłkarze wrócili dosyć późno z wakacji. Bd taki moment że bd cisnąć, ale trzeba czasu.