matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
powinien byc gol po tej akcji !
0
gdy jestem wściekły gra pewnej gwiazdeczki? ?? Nie
0
ufff jak dobrze ze mamy Messiego !!!
2
Nasza gwiazdeczka smieszna dlaej gwiazdozy , ale za gre to sie nie kwiapi brac
0
0 gry zaraz nam wpakuja i sie skonczy babci sr**ie
0
Roberto z MAsche klops co mecz i pzrez ich bledy tracimy bramki , a oini nadal te bledy popelniaja ...
1
ja pierdziu załosne to jest ... Nasza obrona ogrywa sama sie bie .. Bledy pozdro 6000 masakra ...
0
Mam nadzieje ze Messi i busi maja swoj dzien i licze na 3pkt :)
6
Do meczu daleko a mi paznokcie sie skonczyly xD. MAm nadzieje na 3 pkt dzis , i oby Messi miał swój dzien :)
0
Luuzzz majster ;)
1
Tak, zwłaszcza to w jakim stylu idą, elegancko grają
8
To rekord czekał na ibre ;)
0
RD Lipsk, ależ oni ładna Pile grają, fajnie się och ogląda, 2:0 Prowadza z mainz ,
0
Heh szkoda... Czyli w kici ee maja użytkownika, szkoda, mam 19 różnych reklam xd czaisz 19 ale ważne że $$ się zgadza,. Oki dzięki za pomoc
1
Ale te są bardzo uciążliwe, gdzieś tu kiedyś ktoś pisał żeby podesłać, ale nie pamiętam gdzie
0
Proszę o pomoc. Mam kilka screenów reklam które utrudniają przeglądanie serwisu w wersji mobilnej. Pytanko gdzie/do kogo je wyslac?
0
Ostra tu patrze spina jest, spokojnie jak nie fart to sedzia pomoze , real i tak wygra. Co tu sie bedzie działo jak barca bd w opalach dziś to strach pomyśleć , dobrze ze tu servery dobre maja :)
0
Zaraz wielki mecz dla krisztjanuuu. W tym meczu na pewno pokaże swoja siłę , technikę machania łapkami i hattricka . A tak serio mam nadzieje ze Leganes się nie wystraszy i zagrają z podniesionym czołem .
0
Kurcza , jeśli to by wypałilo , to Coutinho bylby genialnym następca Iniesty . A jeszcze lepiej Gdyby Coutinho(Denis)-Busi(Samper oby)-Rakitić(Gomes) odpalili tak z przytupem , Mieli byśmy pomoc , Mioodzio :D
0
Nie jest to głupie,myśle ze wypaliło by, Wtakim razie, Coutinho nastepcą Iniesty ?
0
Wydaje mi sie, że Denis o ile nic sie zlego nie wydarzy jest szykowany na lata gry w Barcelonie . Nie wiem co z Roberto , Rafinhia , Iniesta tez juz nie pogra dlugo ,Jego wiek .
1
Pomocników może i mamy dużo , ale czas pokaże co z tego będzie , czy zostaną .
6
Mam nadzieje ze Trafi do nas, gościu jest rewelacyjny jak dla mnie :)
2
Odnośnie poleceń , zauważyłem Jeżeli ktoś napisze coś madrego polecen 0 , ale jakis durny komentarz , czy naśmiewanie sie polecenia sie sypia jedno za drugim , oczywiscie nie zawsze . Ale na poczatku jak tu sie zarejstrowalem chyba byla wieksza liczba uzytkownikó straszych bardziej rozgarnietych xD Nikogo nie obrażając :D
1
Ja rozumiem , wiem wy jesteście idealni . Zostało poprawione 5 min tem po co to piszesz xDD Polecenia ? Weź moje , słyszalem ze w maku za 1000 polecen dostajesz duza cole frytki i wiejśmaka ;)
0
tak własnie widzialem ze cos mi tu nie pasuje , dzieki i przepraszam xD
0
Odkąd istnieje la rambla , czytajac komenatrze , " snila mi sie barca, wygralismy x : x , Przegralismy itp " , uważałem ze to sciema. Lecz dzis mi także się snił mecz z Sevilla, masakra jakaś xD
0
Nie wiem nie znam, znam chiszpanskie, a z polskich to wp Onet Interia, fangol...
0
Rewelacja Bundesligi Red Bull Lipsk , jest powaznie zainteresowana zakupem łukasza Teodorczyka . Jego popisy w meczu z Mainz oglądali przedstawiciele m.in. AC Milan, Evertonu czy Borussii Dortmund, ale wiele wskazuje na to, że "Teo" najbliżej jest do innego niemieckiego klubu - Red Bull Lipsk // firstEleven
0
Niedługo morata wygryźć benzeme