1

powinien byc gol po tej akcji !

0

gdy jestem wściekły gra pewnej gwiazdeczki? ?? Nie

0

ufff jak dobrze ze mamy Messiego !!!

2

Nasza gwiazdeczka smieszna dlaej gwiazdozy , ale za gre to sie nie kwiapi brac

0

0 gry zaraz nam wpakuja i sie skonczy babci sr**ie

0

Roberto z MAsche klops co mecz i pzrez ich bledy tracimy bramki , a oini nadal te bledy popelniaja ...

1

ja pierdziu załosne to jest ... Nasza obrona ogrywa sama sie bie .. Bledy pozdro 6000 masakra ...

0

Mam nadzieje ze Messi i busi maja swoj dzien i licze na 3pkt :)

6

Do meczu daleko a mi paznokcie sie skonczyly xD. MAm nadzieje na 3 pkt dzis , i oby Messi miał swój dzien :)

0

Luuzzz majster ;)

1

Tak, zwłaszcza to w jakim stylu idą, elegancko grają

8

To rekord czekał na ibre ;)

0

RD Lipsk, ależ oni ładna Pile grają, fajnie się och ogląda, 2:0 Prowadza z mainz ,

0

Heh szkoda... Czyli w kici ee maja użytkownika, szkoda, mam 19 różnych reklam xd czaisz 19 ale ważne że $$ się zgadza,. Oki dzięki za pomoc

1

Ale te są bardzo uciążliwe, gdzieś tu kiedyś ktoś pisał żeby podesłać, ale nie pamiętam gdzie

0

Proszę o pomoc. Mam kilka screenów reklam które utrudniają przeglądanie serwisu w wersji mobilnej. Pytanko gdzie/do kogo je wyslac?

0

Ostra tu patrze spina jest, spokojnie jak nie fart to sedzia pomoze , real i tak wygra. Co tu sie bedzie działo jak barca bd w opalach dziś to strach pomyśleć , dobrze ze tu servery dobre maja :)

0

Zaraz wielki mecz dla krisztjanuuu. W tym meczu na pewno pokaże swoja siłę , technikę machania łapkami i hattricka . A tak serio mam nadzieje ze Leganes się nie wystraszy i zagrają z podniesionym czołem .

0

Kurcza , jeśli to by wypałilo , to Coutinho bylby genialnym następca Iniesty . A jeszcze lepiej Gdyby Coutinho(Denis)-Busi(Samper oby)-Rakitić(Gomes) odpalili tak z przytupem , Mieli byśmy pomoc , Mioodzio :D

0

Nie jest to głupie,myśle ze wypaliło by, Wtakim razie, Coutinho nastepcą Iniesty ?

0

Wydaje mi sie, że Denis o ile nic sie zlego nie wydarzy jest szykowany na lata gry w Barcelonie . Nie wiem co z Roberto , Rafinhia , Iniesta tez juz nie pogra dlugo ,Jego wiek .

1

Pomocników może i mamy dużo , ale czas pokaże co z tego będzie , czy zostaną .

6

Mam nadzieje ze Trafi do nas, gościu jest rewelacyjny jak dla mnie :)

2

Odnośnie poleceń , zauważyłem Jeżeli ktoś napisze coś madrego polecen 0 , ale jakis durny komentarz , czy naśmiewanie sie polecenia sie sypia jedno za drugim , oczywiscie nie zawsze . Ale na poczatku jak tu sie zarejstrowalem chyba byla wieksza liczba uzytkownikó straszych bardziej rozgarnietych xD Nikogo nie obrażając :D

1

Ja rozumiem , wiem wy jesteście idealni . Zostało poprawione 5 min tem po co to piszesz xDD Polecenia ? Weź moje , słyszalem ze w maku za 1000 polecen dostajesz duza cole frytki i wiejśmaka ;)

0

tak własnie widzialem ze cos mi tu nie pasuje , dzieki i przepraszam xD

0

Odkąd istnieje la rambla , czytajac komenatrze , " snila mi sie barca, wygralismy x : x , Przegralismy itp " , uważałem ze to sciema. Lecz dzis mi także się snił mecz z Sevilla, masakra jakaś xD

0

Nie wiem nie znam, znam chiszpanskie, a z polskich to wp Onet Interia, fangol...

0

Rewelacja Bundesligi Red Bull Lipsk , jest powaznie zainteresowana zakupem łukasza Teodorczyka . Jego popisy w meczu z Mainz oglądali przedstawiciele m.in. AC Milan, Evertonu czy Borussii Dortmund, ale wiele wskazuje na to, że "Teo" najbliżej jest do innego niemieckiego klubu - Red Bull Lipsk // firstEleven

0

Niedługo morata wygryźć benzeme

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?