0

Ostatni dobry mecz na wyjeździe na swoim poziomie Barca zagrała 21. września w meczu z Levante!

4

I od wielu wielu... meczy problemem jest skuteczność. Kiedy mamy okazje super dogodną w meczu to strzelamy w bramkarza albo na pustą nie trafiamy. Real może zagrać słabo ale takie sytuacje wykorzystuje i to jest ta różnica

0

Niech ktoś znajdzie mi zawodnika poza Messim i Neymarem który wziąłby barki na siebie

0

Czekamy na 2016 rok bo z tym zarządem nie wygrywamy nic

2

Taktyka tylko jedna. Messi Messi Messi. Statystyki nie kłamią. 13 goli Messiego i 11 Neymara a przecież dzisiaj go nie było. Dalej jest Rakitic z 3 golami! 100mln. wydane jak na razie w błoto bo jak widze Rakiticia który nie wiadomo co robi na tym boisku i Suareza który ma problem trafić w piłke czy wygrać pojedynek jeden na jeden to ja wybucham śmiechem

0

no i Mascherano nie ma

0

Dokładnie. Suareza już by też sprzedawali

0

Pokazał jakiś tam gest i odrazu że do Ronaldo. Ludzie nieźle mają kompleksy.

0

To też między innymi piłkarze prowokują do wyzwisk, symulując grając na czas, brutalnie faulując. O sędziach nie wspomne. Jak dla mnie tego się nie da wyeliminować bo niby jak? Monitoring będzie śledził każdego kibica? Totalną głupotą byłoby karać za to klub

1

Przestań pierd... i zmień dilera. Nikt już w te bajki nie uwierzy

0

znowu czerwona dla sędziego. Standard. Barcelona ma pecha do sędziów na prawde. Widzą spalone ktrórych nie ma. Porównajcie sobie ilość karnych dla nas a innych drużyn o realu nie wspomne

0

A i nie trzeba symulować ani przeciwnik nie musi dawać prezentów by strzelić hat-tricka

0

Trzeba mu klej kupić do butów

1

Messi Messi Messi. 3 takie pozytywy czyli bardzo dobra gra Messiego, gol z rzutu rożnego i wykorzystanie swoich sytuacji.

A minusy to oczywiście Busquets. Co on musi zrobić by usiadł na ławke? Pique posadził pare meczy na trybuny to z nim powinno być podobnie. Miał 3 poważne straty z czego jedna zakończyła się golem. Mota się niesamowicie

1

Który to już karny realu w tym sezonie?

1

Dla mnie Zubi i prezydent działają na szkode klubu. To jest nienormalnie by taki klub jak Barcelona pozwoliła sobie na na sprowadzenie tej klasy zawodnika a dodatkowo kupiła zawodnika który w dotychczasowej karierze w sumie ponad rok leczył rożnego rodzaju kontuzje! Trzeba czekać do 2016 bo Ci ludzie bez honoru do dymisji się nie podadzą

1

Już można powiedzieć na miliard procent że Montoya odchodzi. Konflikt jest na bank bo nie wierze żeby on nie starał się na treningach

1

Piłkarz typu Douglas to sobie może grać co najwyżej w lidze portugalskiej a nie w Hiszpanii i to w takim klubie jak Barcelona

0

Bravo zagrał najlepszy mecz w tym sezonie

0

Ciekawe czy Montoya zagra w środe :D jeśli nie tzn. że nie forma decyduje a konflikt między piłkarzem a trenerem

0

Zgadzam się i kto wie czy tam grać nie będzie. Alves i Montoya odejdą. Adriano sezonu bez kontuzji nie ma a Duglas... przemilcze

0

Całe szczęście że wygraliśmy bo przez sędziego mogliśmy mieć większą strate. Czepiamy się arbitrów w polskiej lidze ale to co robią w Hiszpanii to kpina! Po raz kolejny irytuje mnie marnowanie sytuacji 100%. Suarez z Apoelem zmarnował 3 setki a wczoraj to już była masakra. Nie rozumiem jak mając przed sobą bramke celuje się w bramkarza i potem jeszcze pusta bramka. To samo Neymar gdzie przy główce strzelił bramkarzowi w klate ale na szczęście Busi dobił! Bramka ma ponad 7 metrów szerokości a oni strzelają na zasadzie byle oddać ten strzał. Piłkarzowi za 80mln. euro po prostu nie przystaje na coś takiego. Problem Barcy jest właśnie skuteczność

1

LE jak zostawi Messiego na skrzydle i Mascherano na DP to będzie dobrze. Taką gre chce się oglądać zawsze

0

wiem że grał w 10. Apoel ale chodziło mi o gre od czerwieni Rafinhi do czerwieni gracza Apoelu

1

Superowy mecz. Biegali biegali i biegali! Po czerwonej Rafinhi w ogóle nie było widać że Barca w 10. gra

3

Bardo dobra pierwsza połowa Barcy. Messi biega i biega. Jest wysoki pressing i próbowanie każdej akcji! Suarez mógł mieć już hat-tricka

0

Po takim newsie nasuwa się jedno: Zubi wypie...!

0

Padłem ze śmiechu! Większość kibiców pisało że tak właśnie będzie. Wyleczony z kontuzji a następnego dnia ma następną

0

Oby nie było tak że zagra i zaraz zejdzie bo poczuje ból! Oby!

1

Wywieźć ten zarząd na taczkach!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?