masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W tym meczu Roma miała więcej szczęścia niż rozumu i sędziego, żeby nie było nie mówie, że sędzia wypaczył wynik, chodzi mi o niepodyktowany karny i faul na Rafinhi. Dla mnie to są wielbłądy. Co mecz Barcelona okradana jest przez sędziów, którzy nie widzą ewidentnych karnych ani ostrych fauli rywali.
0
Poza tym zaczyna mnie to mocno wku... bo gdyby się komuś bardziej znanemu to stało to od razu byłaby czerwona kartka. Ile razy znów był kopany Neymar i żadnej reakcji. Fikanie palacza do Suareza i to samo bez reakcji. Sędziowanie jest przeciwko Barcelonie i dopiero zaczyna się o tym gadać jak mecz jest na remis bądź przegrany
0
Masakra :/ teraz trzeba będzie szykować kogoś z Barcy B i Mascherano do środka pola
0
Tak jak dzisiaj pytałem że po raz kolejny Barcelona będzie okradziona z karnego. Teraz wielu dopiero będzie o tym mówić bo jest strata punktów. Podziękujmy też bramkarzowi
6
Nie mieszajmy religii ze sportem
0
Widziałem te karne dla realu z wczorajszego spotkania. Sędzia nieźle dostał od Pereza. Barcelona jest trzy razy pod rząd krzywdzona przez tych pseudoarbitrów a wystarczy że rywal zagra plecami albo zawodnik realu dotknie ręką i mają karny. Dzisiaj będzie to samo faul albo ręka i karnego nie będzie no bo przecież Barcelona to nie real
61
Mimo braku Messiego w pierwszej połowie trzeba przyznać że była ona bardzo dobra w wykonaniu Barcelony bo miała super okazje do strzelenia goli
0
Powiedzmy sobie szczerze że to jest kolejny dobry mecz defensywy bo mimo stracenia bramki Ter Stegen niewiele miał roboty
0
Jest to trzeci mecz z rzędu kiedy po zagraniu ręką rywala nie ma karnego dla Barcy. Oczywiście Atletico też karnego powinno mieć. Jednakże wybijać z linii bramkowej piłkę ręką to nic takiego? No tak Barcelona to nie real. Sędziowanie i terminarz przeciwko Barcelonie ale nikt ich nie zatrzyma!
0
Najlepszy mecz Barcelony i to z Atletico! Messiego nie potrafił nikt zatrzymaj przepisowo
0
Powiedziałem że jeśli Barca po trzech meczach będzie miała 6pkt. będzie bardzo dobrze a ma 9! Kapitalnie Lucho za przygotowanie drużyny!
3
Tak poza tematem. Kanał Eleven robi sobie jaja z kibiców. Kupili wiele praw telewizyjnych w tym La Liga gdzie nie ma organizacji pod względem komentarza ani kanału w platformach telewizyjnych. Mówienie o negocjacjach jest śmiesznie bo ile to już trwa a tak to się może do końca roku ciągnąć
0
Teraz ja mam pytanie czy gazety piszą o tym że Barcelona już prawie co mecz jest okradana przez decyzje sędziów? Wątpie ale jak Barcelona strzeliłaby gola ze spalonego to zaraz wielkie halo by było!
2
Śmieszą mnie komentarze pod adresem Beniteza dopiero początek sezonu a jest tutaj wyśmiewany jakbyśmy mistrzostwo z dużą przewagą zdobyli. Ciekawe co będzie jeśli odpukać przegramy na Bernabeu wtedy też się będziecie śmiali? Troche pokory
2
Co do gry Barcelony to roku temu było to samo a odpalili na początku roku. Powiedziałem że jeśli Barcelona w trzech pierwszych meczach zdobędzie 6pkt. to będzie bardzo dobrze więc może być już tylko rewelacyjnie
2
Można z ironią powiedzieć że dobrze że przy golu był Vermaelen a nie Messi. Drugi mecz z rzędu gdzie ma 100% sytuacje i nie strzela. Messi źle nie grał ale jak popatrzymy na strzały Messiego w polu karnym to zazwyczaj są w bramkarza a wiadomo kiedy zbytnio się nie układa dodatkowo sędziowie są przeciwko to takie zmarnowane sytuacje denerwują
0
Zawodnik meczu oczywiście Vermaelen. Na pochwałe zasługuje Mascherano gdyż czyścił co się dało Sergi Roberto to samo i aktywny w ataku. Źle Barcelona wygląda po stracie piłki i tylko dzięki tym trzej wymienionym Panom Barcelona bramki nie straciła.
0
Barca strzeli prawidłowego gola i tak coś wymyślą że faul albo spalony. Nie mówie o golu Suareza tylko patrze co sędzia odwala. Koleś robi wślizg zatrzymuje piłke ręką w polu karnym to co to jest?
2
Po tym co widze to nie dziwie się zachowaniu Pique. Kolejny mecz z rzędu gdzie Barca jest okradana
1
Z tego co pamiętam gdy Barca gra przeciwko Kameni'emu to zawsze jest problem ze strzelaniem goli
1
To że Pedro nie miał szans na gre w Barcelonie niech świadczy rekord zdobytych goli przez MSN
0
Kibicom o to chodzi że jak Messiemu nie wychodzi na boisku i ma dużo strat to człapie. W tym jest problem choć ile razy Messi wypracuje sytuacje to taki Hiquain to zmarnuje
0
Sprostowanie. Oczywiście ze to są pochwały dla Vermaelana. Fantastyczne zawody zagrał razem z Roberto. Oby nie miał kontuzji bo to jedyne co może mu przeszkodzić w dobrej grze.
7
Pokaż mi sytuacje gdzie Bravo musiał zaliczyć fantastyczną interwencje by nie puścić gola
0
Czemu Vermaelen? bo tak naprawde nie było zagrożenia na bramke Bravo
0
w drugim rzędzie 4. od prawej to Gianni Infantino :D zawsze ten człowiek ze sztabu Barcy mi go przypomina. Zaraz obok niego Diego Costa :D
1
Tu pasuje cytat z pewno znanego serialu: "Czy Ty się z babką na rozum pozamieniał"
Żadnych drugich Hleb'ów
13
Messi 6? Człapał do tego jak zwykle beznadziejny karny. Słabo wykonany rzut wolny i było naprawdę wiele strat. Messi chyba nawet na "wyjściowe 5" nie zasłużył
0
Jedynie co może zablokować dobrą postawe Vermaelena to kontuzje i oby ich nie było
0
Neymar odpowie zaraz jak Benzema jeśli chodzi o transfer. Neymar ma przyjaciół w Barcelonie jest szczęśliwy i po co z najlepszego w historii klubu miały odchodzić do średniaka?